Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Атрибутика Своїми Руками
Автор Повідомлення
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #11
15-03-2009 11:08  

Цитата:восторга данные шильды не вызывают ни по качеству ни по дизайну
бу-га-га!.. улибнув!..

суто для порівняння тут є така фотка
[Зображення: 2811082_bigthumb.gif]

а взагалі-то пропоную зробити голосовалку, хай народ сам вибирає, за що платити гроші.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #12
15-03-2009 11:21  

Никто не запрещает вам тратить деньги но тут вопрос использования лого клуба и этот вопрос решать только во Львове нельзя. Мне не все равно что прилеплено на наших авто - мы же не клоунада. Но повторю что это не я решаю. Лично я против.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #13
15-03-2009 11:37  

так. звичайно. це клубна атрибутика, тільки вона, крім клубної, може бути якісною клбною. мені також не все одно, що приліплено на мою машину. але слова про те, що варіант з дзеркльної сталі є не якісним, мене веселять... наглядний приклад на фото... я не нав"язую свою думку, і не хочу нічого вирішувати тільки у львові. пропоную зробити голосовалку в загальній гілці і хай весь клуб проголосує. думаю це розставить всі крапкі на "І" і можна буде закрити всі суперечки. клуб - це не тільки адміністрація, клуб - це всі ми.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #14
15-03-2009 11:55  

Тоді роби всеукраїнську голосувалку або роби Львівській клуб і атрибутику виключно Львівську.

І я зараз говорю не як представник адміністрації. Ми маємо тримати марку і якщо ти уважно читав то я немаю претензій щодо поліровки сталі я щодо дизайну, шрифту ітд.

По друге це моя особиста думка бо особисто мені жодні варінти шильдів не подобаються (Київські дорогі в тому числі). В мене в багажніку валяється такий один на продаж - собі ніколи не пріліплю нічого подібного.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #15
15-03-2009 13:01  

доречi щодо дизайну i шрифта - уважнiше придивiться до банера вгорi сайту i гляньте чи подiбно воно до того що получилося на варiантi 1 i варiантi 2.де i якi шрифти i вигляд. як на мене то варiант 1 подiбний на iснуюче лого сайту (якщо не 1в1). доречi по дизайну за весь час обговорення ми так i не почули жодної пропозицiї.

думаю подальшi обговорення треба перенести в роботу сайту де я створив тему щоб там її бачили всi.


щодо голосувалки - так вже була одна результат 70 на 10.
i ми не проти змiни макету i нiколи небули але наразi або мовчанка або критика але жодної пропозицiї по вдосконаленню

і якщо лого згори сайту не позорить клуб то і шильдікі думаю так само.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #16
15-03-2009 13:52  

StE@LtH :Тоді роби всеукраїнську голосувалку або роби Львівській клуб і атрибутику виключно Львівську.

І я зараз говорю не як представник адміністрації. Ми маємо тримати марку і якщо ти уважно читав то я немаю претензій щодо поліровки сталі я щодо дизайну, шрифту ітд.

По друге це моя особиста думка бо особисто мені жодні варінти шильдів не подобаються (Київські дорогі в тому числі). В мене в багажніку валяється такий один на продаж - собі ніколи не пріліплю нічого подібного.

так. ти повністю правий, ми маємо тримати марку. це 100%
тільки, якщо ти маєш на увазі, що варіант 2 (запропонований адміністрацією) буде краще тримати марку, ніж варіант 1 то я краще утримаюся від коментарів, щоб нікого не образити..

це моя думка.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #17
16-03-2009 07:53  

Roha :доречi щодо дизайну i шрифта - уважнiше придивiться до банера вгорi сайту i гляньте чи подiбно воно до того що получилося на варiантi 1 i варiантi 2.де i якi шрифти i вигляд. як на мене то варiант 1 подiбний на iснуюче лого сайту (якщо не 1в1). доречi по дизайну за весь час обговорення ми так i не почули жодної пропозицiї.

думаю подальшi обговорення треба перенести в роботу сайту де я створив тему щоб там її бачили всi.


щодо голосувалки - так вже була одна результат 70 на 10.
i ми не проти змiни макету i нiколи небули але наразi або мовчанка або критика але жодної пропозицiї по вдосконаленню

і якщо лого згори сайту не позорить клуб то і шильдікі думаю так само.

Хлопаки! Ви мабуть таки неуважно прочитали мій пост. Я ж чітко написав що це була моя особиста думка а не позиція админістрації. А пропозицій щодо вдосконалення від мене не послупало бо мені впринципі жоден з шильдів не подобається включно з Київським (останній просто більш гармонійно виглядає на авто).

Якщо вас так багато і є бажання робити - будь ласка - хоч з бляхи, хоч з алюмінію, хоч з пластмаси. Просто я не хочу з тим мати нічого спільного щоб не червоніти.

Чому ви думаєте що адміністрація постійно намагається вам палки в колеса вставляти? Чому ви не приймаєте іншої думки ніж ваша? Я розумію що чисто психологічно те, що зроблене своїми руками, завжди ближче до душі. А думки зі сторони ви не хочете. Пропозицій щодо покращення ви не дочекаєтесь - бо ті кому це не подобається не будуть на це час витрачати взагалі а ті, кому подобається тим вже і займається.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #18
16-03-2009 14:51  

Курить
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #19
24-03-2009 12:47  

Общался недавно с Рохой. Обсудили данную тему в часности.

Я пришел к выводу следующему: молчание знак согласия Smile

Раз администрация не высказалась против данных шильдов и наблюдается явно высокая активность желающий обладать ими да и принимать участие в изготовлении я бы попросил инициативную группу подготовить мне информацию по шильдам для размещения в прилепленной теме про атрибутику вместе с рамками, наклейками итд.

Ну и просьба подать информацию примерно в том виде как она должна быть размещена:

- Контакт
- Варианты если есть
- Цена
- Сроки
- итд

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #20
24-03-2009 12:51  

StE@LtH :Я пришел к выводу следующему: молчание знак согласия Smile

хмм у тебя устаревшая информация. Вчера общался с Тимуром и насколько я понял данные шильдики будут приняты как один из вариантов клубной атрибутики. Всю информацию отправил Тимуру и ждем пока появится спец ветка.

могу также отправить тебе (для публикации в локальной ветке)

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Клубна атрибутика та картки (рамки, наклейки ...) StE@LtH 172 127 941 20-12-2022 01:13
Останнє: 26_gmv
  атрибутика Балик 6 3 459 03-04-2010 23:46
Останнє: yurkin81

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1