Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Шкода? Мітсу? ......?
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #11
15-06-2009 13:39  

Antares :Що до організації так це ти влучно підмітив про те що нема когось хто б довів справу до кінця а це в першу чергу ПРОБЛЕМА АДМІНІСТРАЦІЇ.
Вже не раз на цьому форомі піднімалось питання організації і того щоб жила якась ідея, має бути людина чи люди які будуть проактивні і будуть займатись тими чи іншими речима і знову ж це проблема АДМІНІСТРАЦІЇ
Не згоден категорично!
Адміністрація не може тягнути все на собі. Не може ініціювати зустрічі, розказувати хто куди і як їде тощо.
Адміністрація тут може виконувати роль помічника (закріпити тему, дати глобальний анонс тощо).
Нема в Клубі посади "масовика-затійника", яку довший час брали на себе Антон та Іра.
Будь який учасник клубу, якщо йому це цікаво, може пропонувати ідеї. Просто не потрібно накидатись на людину за це.
Без мене наші львів'яни організували поїздку в Крим. Без мене ініціювали зустріч у Франківську. Без мене запропонована ідея недільних шашликів. Без мене організували боулінг. Я, як "мітсу-адміністрація" вивішував ці теми у важливі. І все! А як учасник Клубу - розписав нюанси дороги і місць у Криму. Як учасник, будучи поряд з Жовквою, забронював альтанку. Як учасник - покидав у Мі100 кулі. І т.д., і т.п. Для того, щоб це зробити не потрібні якісь ксіви чи права: "Я - адміністрація".

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Iriwa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Apr 2007
Wild Wild West
Skype IDiriwa-blazhko
Повідомлення: #12
15-06-2009 13:52  

Antares :Що до організації так це ти влучно підмітив про те що нема когось хто б довів справу до кінця а це в першу чергу ПРОБЛЕМА АДМІНІСТРАЦІЇ.

Вже не раз на цьому форомі піднімалось питання організації і того щоб жила якась ідея, має бути людина чи люди які будуть проактивні і будуть займатись тими чи іншими речима і знову ж це проблема АДМІНІСТРАЦІЇ

ВВажаю що це проблема не адміністрації а менталітету наших людей. Минулого року майже всі виїзди організовували ми з Антоном. Вважаю що пора б змінити цю тенденцію. Проблема полягає в тому що всім лєньки займатися плануванням та організацією. Поскакали У переважної більшості, як написав здається Ігор, постійні відмазки типу не маю часу, хворий, діти, жінка, родина і тд...
Скажіть відверто, хто б з вас взяв на себе відповідальність за організацію поїздки? Хто з вас погодиться витратити длекілька годин на планування, закупи, і все інше?
Мабуть жоден із вас добровільно цим не займеться, бо "у нього є купа інших важливіших справ"... Зате говорити що організації нуль і всяке таке подібне мастак кожен. Облом

Nissan micra
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #13
15-06-2009 13:57  

Я впринципі можу закупити що треба(по списку),шось зарезвувати(конкретне)...час ніби є,так шо якшо шось будем планувати я готовий помагати організовувати. Wave
Шукати всі повідомлення учасника
OLYA Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 105
Приєднався: Mar 2009

SkodaFabianew
Повідомлення: #14
15-06-2009 14:09  

Я тут недавно , тому про минулі виїзди судити не можу, але з судячи написаного(правда вже загубилась суть, здається,перейшли на особистості Недоумение )
пропозиція Антареса мені здається найконструктивнішою
"як варіант можна сформувани з активних членів місцеву адміністрацію наприклад
.....
суть цього всього зводиться до того щоб кожен мав якусь частину і був за неї відповідальний бо одна людина не може розірватись або наприклад у Антона нема можливості займатись клубом і все рушиться.

Одним словом кожна організація (клуб, підприємство, установа) яка починає рости повинна реструкторизовуватись щоб вижити. "


Все-таки в кожній організації повинен бути стержень, люди, які згуртовуєть,ініціюють.
Ще , мабуть, причина того, щоб зважитись на організацію якоїсь акції, виїзду іт.д. можлива критика, яка буває, причому, часто жорсткою. Я наприклад, не відмовляюсь від організацію чогось, але сподівалась подивитись "Як це відбувається", а тут таке...
Але ж для чого тоді голосування Rolling Eyes

[Зображення: 4_7av_48C18FC0_RmoeIPmaSinePuZe_9.gif]
"Можливо, в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - цілий світ.... "
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
15-06-2009 15:23  

Пропоную конструктив.

1. Я свторюю приліплену тему
2. Люди пишуть варіанти куди хочуть поїхати чи я сам визначаю декілька
3. Голосуємо
4. Ставимо дату та час
5. Бажаючі пишуть "+1", "+2" ітд
6. Складаємо список та що тре купити
7. В... їде і за свої гроші це все купляє
8. У вказаний час та дату всі дружно їдемо відпочивати.
9. В... зі всіх збирає гроші.



В... вибач що я тебе вписав але в тебе більше за всіх часу. Я був би радий побачити Антареса на твому місці.

ЗЫ: Якщо Ірі дозволить здоровя то ми з нею приготуємо Вам мясо. Самі навряд поїдем наближчі 3-4 місяці кудись.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #16
15-06-2009 15:32  

Я немаю нічього проти,але якшо буде список на закупи то будь ласка поточніший.
шоб я там не накупив незнати що Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #17
15-06-2009 15:33  

В... :Я немаю нічього проти,але якшо буде список на закупи то будь ласка поточніший.
шоб я там не накупив незнати що Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь

Буде мегаточний список. Маємо досвід скільки чого треба.

Ріспект тобі і уважуха за конкретні дії.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #18
15-06-2009 15:38  

StE@LtH :Ріспект тобі і уважуха за конкретні дії.
І я туди ж!

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #19
15-06-2009 15:40  

Тему відкрито з голсовалкою на 3 дні.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
romalvov Немає
Ученик
*

Повідомлень: 34
Приєднався: May 2009

фабиа 1,4 16v
Повідомлення: #20
16-06-2009 06:37  

я людина нова і назустрічах не був, але шо касається зустрычей то я тоже можу помогти з організацією і ,В... ,буде веселіше ніж одному. Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  На природу 21.06.2009р. Ніссан, Мітсу... Шкода? Igor_Lviv 47 11 058 23-06-2009 09:06
Останнє: Iriwa
  Як Мітсу клуб кльово відпочив Igor_Lviv 25 5 119 13-05-2009 22:02
Останнє: Igor_Lviv
  28.06.2008р. запрошення від Мітсу. Igor_Lviv 7 2 648 23-06-2008 15:48
Останнє: DRB
  21.03.2008р о 20:00 більярд / боулінг з Мітсу! Igor_Lviv 61 12 954 27-03-2008 21:57
Останнє: Igor_Lviv

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1