Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поможіть!Вкрали шкоду 6.05.09 у Львові!
Автор Повідомлення
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #31
10-05-2009 23:29  

Leonid :Если я увижу что то похожее в Ужгороде то дам знать сразу .
Обычно после угона их перекидуют в соседнюю обл. и продают
В гаи и страховую рекомендуюю обратится , если не выплачивают
то МЫ САМИ ВИНОВАТЫ ЗА ТО ЧТО ВСЕ МОЛЧИМ . В ФЕВРАЛЕ
НЕДАЛИ ТРАНСПОРТНЫЙ ПОБОР - А СО СТАХОВКАМИ ВСЕ
ЖДУТ ЧТО С НИМИ ЭТО НЕ СЛУЧИНСЯ .... ВЫБИТЬ СТАХОВИКАМ ВСЁ ЗУБЫ !!!!! ОСОБЕНО ЗА ЦИВИЛКИ , ЗА КОТОРЫЕ ШТРАФУЮТ ГАИ .
От Львова Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
Шукати всі повідомлення учасника
yevhen71 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 51
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #32
12-05-2009 15:22  

Год назад у друга угнали Шевроле во Львове.
Во львове всегда оставляю свою шкоду на ноч только на стоянках и вам того советую.
Шукати всі повідомлення учасника
Int Немає
Ученик
*

Повідомлень: 21
Приєднався: Apr 2008

Octavia 1.9Tdi
Повідомлення: #33
12-05-2009 22:38  

Сочувствую. Я думаю искать уже бесполезно. Существует мнение что черный цвет, цвет запчастей. Такие машины разберают сразу же после кражи. Извините за прямоту. Я катаюсь уже почти 2 года хвостов незамечал. Black Bug + Гарант (если машина долго без присмотра) и я думаю хвостов не будет. Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Yura2505 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 259
Приєднався: Aug 2008

Skoda Octavia A5 1.6 МРІ
Повідомлення: #34
13-05-2009 09:36  

Int :Black Bug + Гарант (если машина долго без присмотра) и я думаю хвостов не будет. Курить

В мене також Black Bug стоїть, але як з ким розмовляти, і хто що на це говорить...
Одні кажуть - Вау Супер, інші- то для школьніків...Говорив я з електриком н7а Шкоді, і він відверто говорить...))))).....Поки хтось влізе, Black Bug поможе затягнути час поки вибігти з приміщення на звук сигналізатора угону.....Вот такк((( не весело...
Недавно в мене взагалі прікол получився..Друг на міцику Спорті їздить, приклонив свій Black Bug і машина запіпкала але не завелась...Про що це говорить, подібність в Black Bug Є))))

А дівчинці з Шкоди скажу- Терпи найдуть.......Хтось може помаячить....Тримайся...Не ти одна така...

[Зображення: 3_10_0_01012009_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Sany4ka Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 56
Приєднався: Feb 2009

Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #35
13-05-2009 09:42  

Тернопіль слідкує. Чим зможем тим допоможем.
Шукати всі повідомлення учасника
Ірина Немає
Ученик
*

Повідомлень: 12
Приєднався: May 2009

Повідомлення: #36
13-05-2009 22:37  

Sany4ka :Тернопіль слідкує. Чим зможем тим допоможем.
Дякую всім, хто мене підтримує! Wave
На душі вже легше, рана вже не така глибока .Покищо я на старій машині мого батька- опель астра , слава богу, він не встиг ще її продати( так мало бути). Поехали
Із СК повний фонарь, тим більше в умовах кризи, коли вони урізають виплати своїм працівникам , але широ поспівчували. Курить
Надії залишилось на процентів 5, але саме головне в житті- це здоров'я( знаю, як говориться, не по наслышке).Працюю в такому місці, що всі проблеми відступають на задній план( онкологічний центр, онкогінеколог). Я удивлен
До речі, не дай бог кому потрібна допомога, зроблю все що можу.Тел. в оголошенні.
Якщо будуть новини- повідомлю Хм
Шукати всі повідомлення учасника
Professor Немає
Жрец - постоянно жру :)
*****

Повідомлень: 2 317
Приєднався: Dec 2006
Киев
Outlander
Повідомлення: #37
13-05-2009 23:06  

Ира, Вы абсолютно правы!!! В жизни главное здоровье родных и близких... Машина будет другая (намного лучше)... Hello!
P.S. Надеюсь утрата авто компенсируется появлением настоящих друзей в Шкода-клубе... Hello!
Слоган клуба: "Шкода - автомобиль для семьи, Шкода-клуб - семья для каждого!!!" Мир
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ОМсhik Немає
мы белые и пушистые)))
*****

Повідомлень: 5 828
Приєднався: Feb 2008
Киев
VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi
Повідомлення: #38
14-05-2009 08:26  

Professor :Ира, Вы абсолютно правы!!! В жизни главное здоровье родных и близких... Машина будет другая (намного лучше)... Hello!
P.S. Надеюсь утрата авто компенсируется появлением настоящих друзей в Шкода-клубе... Hello!
Слоган клуба: "Шкода - автомобиль для семьи, Шкода-клуб - семья для каждого!!!" Мир
+1!
Щиро співчуваю відносно авто і повністю підтримую Professorа!!! Мир Мир Мир

[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]
Мир прекрасен!.. как это объяснить тем, кто пострадал за этот МИР?!...®
Шукати всі повідомлення учасника
LimoN4ik Немає
кислый фрукт

Повідомлень: 3 135
Приєднався: Dec 2008
С\К "Чайка"!
Жёлтый пепелац $koda Fabia 1.2 12V,47kw,2007, Пробег:202тык
Повідомлення: #39
14-05-2009 11:29  

Я извиняюсь,а что такое Black Bug ?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
yuristkonsult Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 779
Приєднався: Apr 2008
Хмельницький
Octavia 1.8t (vtg)
Повідомлення: #40
14-05-2009 12:22  

Ірина Я перепрошую за, можливо, не дуже доречне запитання Embarassed , а яка сигналізація чи протиугонні засоби були на машині?

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1