Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
екзамен
Автор Повідомлення
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #11
08-08-2009 19:03  

SVAt :не знаю пацани як ви здавали і коли, а вот як я здавав то правила можна було здати як ви кажете, а вот водіння то це виглядало приблизно так: сідає біля тебе такий не худенький гаїшник(наврядчи він від голоду так спух) і каже поїхали, проїжджаєш ти метрів так з 1,5 і він знов каже-тормози. а далі хто не здав мзду той не здов водіння)) Вот і робіть висновки самі. Кажу якби то не було при мені то мовчав би!

Все саме так і у мене було. Я здавав без хабаря у далекому 1998. Теорію здав, а іспиту з водіння не було. Всі у групі, крім мене і ще однієї дівчини, платили. До речі, вона теж здала. Якби той іспит з водіння був, то я би його не здав точно. І інспектору навіть не довелося би придиратися до мене.

Дружина здавала рік тому, без хабаря і теж успішно. Теорію здала а водіння не було. Якби водіння було, то не здала би точно, і це б було справедливо.

PS
Здавати ПДР без хабаря корисно! Тоді ти серйозно готуєшся до іспиту і таки вичаєш ті правила. А якщо одразу знаєш, що платитимеш, то і вчити не будеш. Стимулу нема. Щось там, звичайно, знатимеш, але поверхово.

PPS
І крім того, гроші нам не так легко даються, щоб поспішати нести їх дайцям

Я чту уголовний кодекс!
І ПДР теж.
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #12
08-08-2009 19:18  

В... :був на здачях екзаменів і не одноразово розмовлявши з гайцом він мене запевнював що якшо треба шоб хтось не здав то він не здасть. Примітка-в темі мається наувазі дівчина.

Я маю всі підстави стверджувати, що це гімно в погонах брало тебе на понт. Щоб сам платив і ще й всім розказав, що в ДАІ без хабаря навіть не варто потикатися. Якщо ти просто прийшов здавати іспит, то ти нафіг нікому не потрібний і нікому нафіг не треба, щоб ти НЕ здав іспит. Здав без хабаря - молодець. Бери права і чухай до дому. Там, в ДАІ, конкретний конвеєр і ні до кого жодного персонального ставлення нема. Вони працюють за принципом: якщо ти вивчив правила, і навчився водити, то краще спокійно дати тобі твої права. Бо якщо почати наїжджати на тебе, то ти можеш огризатися. А нащо вони за 40 баксів (чи скільки там тепер) будуть морочити собі голову, якщо зараз буде наступна група з якої вони спокійно і без галасу скосять бабло? Галасу вони люблять.

Я чту уголовний кодекс!
І ПДР теж.
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #13
08-08-2009 19:50  

Ну коли я здавав то тоді це не так вжей дорого коштувало, а правила я всеодно вчив бо в нас, ще іспити в школі внутрішній був, і вони також охочі були здерти трохи грошенят. Але скажу чесно в гаї я теорію завалив, бо на двох питаннях просто був не уважний, спішив кудась, а третє було з моєї улюбленої серії ШТРАФИ оот тут я і попав на міну, аж гаїшник сказав мені: "ну куда ти спішиш". і добавив, що все буде нормально Very Happy ось така в мене була епопея з здачою іспиту на отримання посвідчення водія

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #14
09-08-2009 00:44  

8 050 432 9199 набери, заходжу до начальника мрев в кабінет і плачу мінімум - стандарт. якщо треба - звертайся. але на мою думку - питання мєлоч і не вартує уваги на мій погляд уваги
п.с. не рахуйте мене зверхнім але питання мєлоч якшо треба рішити вирішу

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #15
09-08-2009 03:40  

godsdog :Все саме так і у мене було. Я здавав без хабаря у далекому 1998. Теорію здав, а іспиту з водіння не було. Всі у групі, крім мене і ще однієї дівчини, платили. До речі, вона теж здала. Якби той іспит з водіння був, то я би його не здав точно. І інспектору навіть не довелося би придиратися до мене.

Дружина здавала рік тому, без хабаря і теж успішно. Теорію здала а водіння не було. Якби водіння було, то не здала би точно, і це б було справедливо.

PPS
І крім того, гроші нам не так легко даються, щоб поспішати нести їх дайцям
Здав з взяткою,правила ніби вчив ніби не вчив.
Головним правилом для мене було..Знаю сюди можна,а сюди ні але якшо нема Гаїшника то тоже можна,вот так і навчився.Не рахую себе водієм шо не порушую(порушую впринципі часто)але уважний і стараюсь здавати екзамен по водінню на відмінно
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #16
09-08-2009 03:43  

rostyk :8 050 432 9199 набери, заходжу до начальника мрев в кабінет і плачу мінімум - стандарт. якщо треба - звертайся. але на мою думку - питання мєлоч і не вартує уваги на мій погляд уваги
п.с. не рахуйте мене зверхнім але питання мєлоч якшо треба рішити вирішу

Дякую за допомогу,але то вже пізно мала занесла гроші в автошколу і все.Доречі вона вчиться в тій самій школі шо був я,і при мні було так хто нездавав взятку тому було тяжко(дуже,сусід здавав 3 без результата)було важко навіть внутрішній екзамен пройти!!!!!!!!!!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #17
09-08-2009 03:47  

Я радий дуже що хтось здав без грошей.я платив!
зараз здає моя дівчина і я хочю щоб вона отримала права,без напрягів бо вона ітак переживає...(що правда при їзді зі мною вже не раз чув сюда не можна чи ще шось)
в нас немажє грошей розкидувати на вітер,але також немає знайомих і вагону часу та нервів.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #18
09-08-2009 03:49  

rostyk тут питання стоїть шо нема бланків і ніби здаш а права отримаєш коли будуть бланки,якщо можеш з тим допомогти маякни в боргу не залишусь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #19
09-08-2009 09:13  

Є бланки - немає бланків... яка фіг різниця. на мрев постійно чогось нема : то номерів, то техпаспортів то тимчасових. питання стоїть так якщо дуже треба права вже то поїхали на данила апостола - там підліняти прийдеться - і права є. якщо можна почекати - почекай - і поліняєш тільки за екзамен.

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2