Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Злива - Ріка на дорозі - Автомобіль
Автор Повідомлення
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #11
07-07-2009 15:08  

Dvladimir :Суть проблемы, что вероятны случаи поподания воды под капот, под достаточно сильным напором и при определенных стечениях эта вода может попасть в двигатель

Наиболее распространенный случай - когда встречная машина на большой скорости влетает в лужу и поднятая волна накрывает капот и попадает внутрь

+1

п.с. на личном опыте имел гидроудар на Ситроене

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #12
07-07-2009 18:45  

Мне так и не ответили. Я спрашивал что такое гидроудар а не как он произошел с Кольтом.

Я уже понял что вода попала не туда куда надо. Что дальше? Чем является явление гидроудара? Я понял что мотор вышел из строя но почему?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #13
07-07-2009 18:52  

Гідроудар - це коли вода потрапляє в циліндри, напр через повітряний фільтр. Оскільки пальна суміш стискається, і коефіцієнт стиску порядку 8, чи 10 залежить від мотора, то вода має властивість не стискатися. На тому працюють багато гідравлічних механізмів, такі як преси і т.д.
Так от, коли поршень пробує стиснути воду, яка потрапила в циліндр, йому це не дуже вдається, і замість стискування, вода розриває циліндр, гне поршні, клапани і т.д.
Одним словом, мотору капец.
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #14
07-07-2009 19:04  

та не весела картина намалювалася

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
08-07-2009 16:40  

uranium :Гідроудар - це коли вода потрапляє в циліндри, напр через повітряний фільтр. Оскільки пальна суміш стискається, і коефіцієнт стиску порядку 8, чи 10 залежить від мотора, то вода має властивість не стискатися. На тому працюють багато гідравлічних механізмів, такі як преси і т.д.
Так от, коли поршень пробує стиснути воду, яка потрапила в циліндр, йому це не дуже вдається, і замість стискування, вода розриває циліндр, гне поршні, клапани і т.д.
Одним словом, мотору капец.

Дякую за доступне розяснення. Hello!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #16
08-07-2009 21:58  

Виходить непропорція по перегляду і залишку написаного. Що ніхто більше сказати ніц неможе, я розумію що в мене машинка тіко 9 місяців але ж у вас досвіду ціла купа, тай напевно чули більше за мене про експлуатацію машинки більше ніж я. Народ активніше згадуємо тай пишемо, думаю немені одному цікаво???????????????

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
08-07-2009 23:44  

Gt-1 :Народ активніше згадуємо тай пишемо, думаю немені одному цікаво???????????????
Хм-м-м... Та ж ніби питання закрите. Є вичерпна відповідь. Що саме тебе цікавить?

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #18
08-07-2009 23:54  

1. Коли мотор розігрітий, чи попадання на нього великої кількості води небуде шкодити типу мікротріщинами і т.д.
2. Якщо заглох, незаводити чи як, чи краще перечекати поки то все зійде і на евакуатор, приблизно що саме треба буде міняти і хау мач.
3. Вода, бруд - колодки, барабани, трубки щілинки там всякі одним словом незахищені герметично різні деталі та частини кузова.
4. І ще що міг пропустити хоть приблизно.

Далі буде, як нагадаюся ще щось. ОК!!!!

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #19
09-07-2009 00:30  

Курить по ходу ти рішив записатись ф offroad клуб?
тоді раджу поміняти машинку мінімум на скаута))
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #20
09-07-2009 08:06  

Gt-1 :1. Коли мотор розігрітий, чи попадання на нього великої кількості води небуде шкодити типу мікротріщинами і т.д.
2. Якщо заглох, незаводити чи як, чи краще перечекати поки то все зійде і на евакуатор, приблизно що саме треба буде міняти і хау мач.
3. Вода, бруд - колодки, барабани, трубки щілинки там всякі одним словом незахищені герметично різні деталі та частини кузова.

1. В принципі, любе попадання води шкодить. Чи через фізичні властивості води, чи через різницю температур. Гідроудар, тріщини, деформація, коротке замикання електрики. Тобто, швидкість - мінімум.

2. Тут треба знати властивості своєї машини. От, наприклад, я не знав, що у Кольта повітрозабірник так низько. На такій машині - однозначно, просто не їхати. На Москвичі була інша особливість - вода відразу попадала на розподільник-переривач і авто серед ріки глохло. Боюсь, при гідроударі, якщо заглох, то вже і не заведеш. Одне точно - не потрібно спішити. Спробувати розібратись з причиною - чому авто заглохло.

3. Ясно що і тут вода не на користь. Проте, абсолютно не смертельно. Мабуть, найбільш вразлива деталь - гальма. По перше, після води слід пам'ятати, що авто, якийсь час не загальмує, як завжди - все "в змазці" - вода. По друге, якщо до того інтенсивно гальмував, тобто розігріті диски і влітаєш в воду - може трохи покрутити диски. Кілька раз - і їдеш їх проточувати.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 489 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Злива 03.08.2009р genikk 15 3 592 06-08-2009 11:40
Останнє: uranium

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1