Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Попав в ДТП.
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #11
04-08-2009 20:22  

Жужик :Б/У панель і руль з подушками коштує близько 1000у.о.
а машина всеодно після ремонту піде на продажу, то чи варто шось міняти,якщо дешевше перетягнути?
Вибач за дурне питання, а страхова?

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Жужик Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: May 2009
Кам'янка-Бузька
Scoda Fabia 2015
Повідомлення: #12
05-08-2009 02:09  

машина кредитна,а по страховці-машина тотальна,і їм не вигідно її робити.
а реальний ремонт в кулібіних потяне десь 4-5тис.у.о.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #13
05-08-2009 09:00  

Жужик :машина кредитна,а по страховці-машина тотальна,і їм не вигідно її робити.
а реальний ремонт в кулібіних потяне десь 4-5тис.у.о.
Тобто, за тотал вони платять? Ще варіант - поясни, що хочеш робити машину і нехай платять за ремонт...
Зрештою, страхова так і зробить... Вірно? То ти просто "варіанти" шукаєш?

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Жужик Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: May 2009
Кам'янка-Бузька
Scoda Fabia 2015
Повідомлення: #14
06-08-2009 01:11  

там просто проблема з страховкою.я брав машину за 100000грн.,через рік банк оцінив 87500(реальна вартість 120000),експерт оцінив на 83000, от тепер і чекаю на результат з Києва.получається шо їм вигідніше відати мені 87500 і машину оставити собі щоб потім на аукціоні продати,як тут бути я пока не знаю? Добыча мыслей
я пока не знаю скільки страхова оцінить мій металолом,щоб відмінусувати з тої суми і оставити машину собі.а на машину в мене вже є клієнт.от я і хочу порахувати як буде вигідніше,чи продати чи ремонтувати,а потім продати майже як нову
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #15
06-08-2009 07:40  

Ну, винна тут не страхова, а ти. Треба було достраховувати. Знаю, що багато людей (в т.ч. і я) цього не зробили, хоча, багато СК навіть листи додому присилали - доплатіть гроші. Тобто, гривнева страхова вартість авто суттєво менша від реальної.
По тоталу - влетиш точно.
Але, як правило, всі СК від тоталу віднімають вартість деталей, які ще в доброму стані. Тобто, навряд чи тобі віддадуть 87,5 тис. в будь якому випадку. Може 40 та машину.
Тобі не стільки треба на форумі про подушки з'ясовувати, скільки:
1. Оцінити реальну повну вартість ремонту.
2. Домовлятися з страховою про цю суму.
На жаль, швидше за все, в будь якому випадку - влетиш трохи. Питання - якомога менше.
ЗІ. А з подушками не жартуй та не економ. Ти ж не хочеш, не дай Бог щось, все життя, потім, гріх на душі мати і жити з цим.
ЗЗІ. Яка страхова?

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Жужик Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: May 2009
Кам'янка-Бузька
Scoda Fabia 2015
Повідомлення: #16
07-08-2009 03:25  

СК "АХА"
а ремонтувати я її не дуже хочу, скоріш за все - продам,тільки дочекаюсь результату від СК.
шось нема бажання на ній їздити.хоча вона мені дуже подобалась.а після такого удару я таки оцінив якість шкоди - СИЛА!!!я зацепив логана(він склався як гармошка),а від нього зніс бетонного стовба,відбувся - новим Логаном і шоком шо з ним сталось,добре шо всі живі Аплодисменты
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1