Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Газ Четвертого Покоління на ОctaviaА5
Автор Повідомлення
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #51
28-09-2009 08:48  

Для мене був - є - буде тільки бензин Rulez Very Happy
Шукати всі повідомлення учасника
Yura2505 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 259
Приєднався: Aug 2008

Skoda Octavia A5 1.6 МРІ
Повідомлення: #52
28-09-2009 11:38  

Gleb :Вітаю.
Сам катаюся на газу з кінця квітня й жалкую тількі про одне, що не поставив раніше!
Зараз мої витрати-35-38коп/км. Газу жере на 1,5-2 літри більше ніж бензину, але це природньо.
Ви не повірите, але на 136 т.км машині на 12 т.км моторна олива досі світла й не тхне горілим так, як бувало одразу ж після заміни на бензині. Ось вам додаткова економія коштів, яку, разом із непотрібною тепер чисткою інжектора, замін недешевого паливного фільтра та нормованою замість частішої ніж треба зміни оливи, ніхто не враховує, а дарма.
Доречі, завчора один одноклубник із роздумами про ГБО мав тест-драйв моєї автівки. Так він заявив, що на його думку на газу машина прискорюється швидше, ніж на бензинові і працює значно тихіше. Отаке.
До теми: на FSI газ не стане конструктивно. Недоумение
Hello!


Дякую....Написано переконливо.....

[Зображення: 3_10_0_01012009_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #53
29-09-2009 11:02  

В... :Для мене був - є - буде тільки бензин Rulez Very Happy
+1, але ціна і відношення ціна-якість Я удивлен Я удивлен Я удивлен Тикаю

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #54
29-09-2009 11:56  

Gleb :Так він заявив, що на його думку на газу машина прискорюється швидше, ніж на бензинові і працює значно тихіше. Отаке.
До теми: на FSI газ не стане конструктивно. Недоумение
Hello!

А з чим він порівнював і чи в курсі він що в тебе є поправочка маленька у вигляді "ATG" Упал и качаюсь

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #55
29-09-2009 12:56  

StE@LtH :А з чим він порівнював і чи в курсі він що в тебе є поправочка маленька у вигляді "ATG" Упал и качаюсь
А в нього Лаурін від АТГ, так сталося Mr. Green
А в мене є мінус у вигляді АКПП.

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Олько Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Aug 2009

Skoda Octavia A5
Повідомлення: #56
22-01-2010 17:02  

Може хтось підкаже, де можна дізнатися, скільки коштує у Львові нормальне встановлення і налаштування ГБО - телефон і +/- ціни...
Під нормальним маю на увазі не гаражників, а СТО.
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #57
22-01-2010 23:02  

Дарма Ви не поважаєте "гаражників". Вони більш зацікавлені в своїх клієнтах, ніж пафосні брендові СТО. Я чим далі тим більше розчаровуюся в "офіціалах". До приміру, коли я нарешті рішився на газ, то попитав у нашого харківського клубня Edvard, який є газовиком, де у Києві зробити інсталяцію. Він дав контакт найдосвідченого. Я попитав у іншого газовика в Києві, чи він знає про такого. Ви не повірите, але цей конкурент відверто відповів, що на мій турбований із чипом двигун краще цього фахівця газ ніхто не поставить. А працює цей дядько у невеличкому одномісному боксі, майже в підворотні. А підтирати хвости інших до нього приїздять з інших міст, сам не раз бачив.
ІМХО: обирайте не етикетку, а відгуки клієнтів.

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Олько Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Aug 2009

Skoda Octavia A5
Повідомлення: #58
26-01-2010 15:21  

Я поважаю гаражників. Сам ставив на своє авто у нього сигналку + секретку. Правда за порадою свого однокурсника , з яким провчився 5 років, а не по оголошенню.
До речі до того ж гаражника пригнали чайку якогось депутата з Криму з автоматом 4,5 від БМВ, і він на неї "ставив" електрику. На власні очі бачив...
Просто є такі "гаражники", які не мають елементарного поняття і обладнання, але все одно беруться за роботу за принципом "я не геніколог, але можу подивитися"...
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #59
26-01-2010 17:29  

Олько :Може хтось підкаже, де можна дізнатися, скільки коштує у Львові нормальне встановлення і налаштування ГБО - телефон і +/- ціни...
Gleb :коли я нарешті рішився на газ, то попитав у нашого харківського клубня Edvard, який є газовиком
Честь!

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Олько Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Aug 2009

Skoda Octavia A5
Повідомлення: #60
05-02-2010 13:25  

Почитавши на форумі купу тем прийшов до висновку - ГБО ставити буду.
Тільки мучить одне питання: МЕТАН чи ПРОПАН???

Метан легший за повітря, відповідно безпечніший. Але його заганяють під великим тиском 200-250 Атмосфер. + потрібно купувати специфічний балон циліндричної форми, а отже крадеться місце в багажнику.
Пропан відповідно важчий за повітря, може назбируватися в салоні. Але з балоном простіше - його можна поставити на місце запаски. Тиск 10-15 Атмосфер.А запаску в разі перевезення чогось габаритного (напр. телевізора, чи пралки) можна забрати в салон.
Якщо я щось написав не так, поправте.

Порадьте будь ласка, чим в якості пального користуєтесь ви метаном чи пропаном.
Дякую! Cool
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1