Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #691
25-07-2015 09:26 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(25-07-2015 08:45)Gr_Vetal :  Автодор ідіотиКурить

Аргументуєте? Бо з таким успіхом можно так само поставити діагноз вссім мешканцям Івано-Франківську, наприклад.
Я не за автодору - просто цікаво.


(25-07-2015 08:25)Платон :  попал я вчера на окружной Львова в пробку, это капец, стоял гдето час, я не пойму, к Евро делали дорогу, это прошло 3 года, нормальный асфальт, его срезают полностью под фундамент, зачем такое делать? ведь там не было даже ям
Це лише моє припущення. Exclamation
До Євро деякі ділянки Київ-Харків перекрили шаром асфальтобетону для забезпечення проїзду. Але це не значить, що тепер вони не потребують ремонту. Здається так само зробили з деякими підходами до Києва.
Можливо Exclamation те саме відбулось на обході Львову. Сьогодні просто настав, курво, час та з'явились можливості для капітального ремонту.
Проте якщо це знову ж таки ділянка, яка обслуговується Онуром, підрядником та наглядом могло бути прийняте рішення про необхідність виконання цих робіт.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-07-2015 09:31 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 118
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #692
25-07-2015 10:43 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

У Львівській області багато автошляхів взагалі у жахітливому стані, а вони нічого не придумали, як зривати нормальний асфальт і стелити новийКуритьКурить

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #693
25-07-2015 11:02 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(25-07-2015 10:43)Gr_Vetal :  У Львівській області багато автошляхів взагалі у жахітливому стані, а вони нічого не придумали, як зривати нормальний асфальт і стелити новийКуритьКурить
Ви не знаєте з чим це пов'язано, правда? Мені здається, що Ваш пост взагалі оснований на спостереженнях іншої людини - Платона. Тому думаю це не аргумент.
Я вище дав деякі версії, чому таке могло статися.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 118
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #694
25-07-2015 12:33 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Можливо і такHello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
orient2006 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Apr 2014
м. Суми
Skoda Octavia A5 Combi
Повідомлення: #695
29-07-2015 08:46 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Небольшой отчет о поездке.
Сумы-Киев-Ровно-Львов.
Сумы - Киев - 4 балла, во всяком случае на скорости около 100 над ямами проскакиваешь.
От Киева до Львова - 5 баллов, хотя никак не могу понять логику дорожников, какой населенный пункт рисуют на белом фоне, какой на синем.
Далее была поездка в сторону Карпат.
Львов - Татаров, через Стрый, Долину, Калуш, по объездной мимо И-Франковска, далее Надвирна, Яремче, Татаров - от 3 до 4 баллов.
От Стрыя до И-Франковска местами полный капец, ехать рекомендую в светлое время суток. По этой дороге поехал по рекомендациям форума, так как дорогу через Бибрку и Галич не рекомендовали. Но в Карпатах пообщался с львовянами, говорят что дорога ремонтируется и по их мнению вполне нормальная, но эта инфа с чужих слов, сам там не ездил.
В Карпатах традиционно ехать аккуратно.

Обратная дорога Татаров - И-Франковск - Тернополь - Бубно - 4 балла, местами довольно глубокая колея от дальнобоев.
Сроки поездки 20.07 - 27.07.2015.
Пройдено 2400 км. средний расход топлива по БК 5,2 - 5,5 л/100км
Skoda Oktavia A5 Combi 1.9Tdi
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-07-2015 08:50 orient2006.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 118
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #696
29-07-2015 10:23 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

На Стрий краща ніж на Бібрку. А з ІФ треба було їхати через Богородчани-Надвірну і т.д.Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #697
29-07-2015 23:04 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

(25-07-2015 08:45)Gr_Vetal :  Автодор ідіоти

(25-07-2015 09:26)Чебишов :  Можливо Exclamation те саме відбулось на обході Львову. Сьогодні просто настав, курво, час та з'явились можливості для капітального ремонту.

В цьому питанні я підтримую позицію Gr_Vetal. І я поясню чому. Ремонт Львівської обїзної дороги - чистої води корупція. Ділянку від Радивілова до Стрия (може і раніше) обслуговує таки Онур. Обслуговує досить непогано, але це лірика. Так от: дорога державного значення ся фінансує з держбюджету і ся управляє Укравтодором (тим що на Фізкультури сидить). Там є симпатики Онуру, які "думу гадають" де б їм спи...., перепрошую, вкрасти. І не придумали нічого кращого, як знайти поганеньку ділянку дороги і виділити кошти на її ремонт (КУРВА), хоча вона і була абсолютно проїзною і станом не гіршим, а ніж та сама дорога від Синьовидного до Чопа....І тим самим отримати від шановних турків закородонні подарунки.
Питання про інші дороги: так, Львівська область має надвеликий процент вщент розбитих доріг напрямків. Але ж практично всі вони фінансуються з МІСЦЕВИХ бюджетів, в яких немає коштів, бо все що мали - мусять віддати в Київ "на пенсії". До доріг, звичайно, справа не доходить. В нашій країні неможливе переадресування коштів з державного до місцевого бюджету. Не тому що не дозволяє закон,а тому що на ті кошти вже покладено десятки очей. І набагато краще їх освоїти самим і зі своїми підрядниками, надто, що дорога не потребує капітального ремонту. Знаю, що Пан Чебишов скаже, що такий цуцик, як я, ніц не розуміє в дорожному будівництві, але я переконаний у тому, що в тому стані в якому перебувала вказана ділянка, на який зараз іде реконструкція, вона могле ще років 5 пробути із поточними невеличкими ремонтами. У той час як до Самбора, Івано-Франківська, Луцька і т.д. доріг НЕМАЄ просто, фактично і фізично.
Hello!

UPD
(29-06-2015 15:43)Чебишов :  ...виконуються за кредити міжнародних фінансових організацій. І механізм оплати робіт такий, що Укравтодор не бере участі в оплаті...

згадую ще отаку інформацію і на неї відповім: оплата йде ПІДРЯДНИКАМ і саме з ними - а точніше, щоб їх допустити до робіт - домовляються розпорядники (а як не крути розпорядник - Кабмін=ДАК) про відкати...Як що це ШЕУ чи що там - це просто, а якщо турки - трохи складніше

Я думаю що схеми не з дитячого садочка, оскільки гроші не малі й упускати їх ніхто не стане....

UPD: переговорив із людиною, яка в курсі подій: кошти на ремонт виділив Євросоюз і іншого цільового використання не могло бути передбачено, але про відкати я не збрехав...От так використовуються гроші Європи в Україні. На цілі, які не є на часі. Але хтож показує європейцямна які саме цілі потрібно виділити кошти? Або навмисно, або недолуго....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-07-2015 10:17 Denis.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #698
30-07-2015 11:32 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Я скажу лише одне.
Чомусь люди у Владивостоку, Магадані та Брянську краще знають про події в Україні ніж українці.
Переконувати, що дорога потребує догляду не буду. Що в Укравтодорі думають не лише про відкати - тим більше. Я не можу боротися самотужки з пропагандистською машиною наших змі, які створили образ українського дорожника як п'яниці та корупціонера. Подобається вам їздити з наліпками "ненавиджу Укравтодор" - будь ласка. Видвинули із своїх рядів підарасів в радники мінінфраструктури хміля - будь ласка. Радієте разом з ним ліквідації Укравтодора - будь ласка.
Тільки ліквідували ДАК "Автомобільні дороги України". А це значить, що скоріш за все майно їх - техніка та територія облавтодорів та шед - буде розпродана. І замість шед скоріше за все новий гендель з'явиться. Техніку може поріжуть на метал. А може де ні де колись державний облатодор буде вже приватною фірмою і виконуватиме ті ж самі роботи. Але з якою якістю та за яку ціну?
Та нічого - головне монополію державну поламаємо та корупційні схеми знищимо. То нічого, що можливо через пару років вже й від снігу дороги почистити нікому буде. Знайдемо нових крайніх, оберемо кого ненавидіти замість померлого Укравтодору.

І звісно я не буду говорити, що Ви пан Denis
Цитата:такий цуцик, який ніц не розуміє в дорожному будівництві
Бо судячи з аргументації
Цитата:переговорив із людиною, яка в курсі подій... але про відкати я не збрехав...
Ви дійсно знаєте про що говорите. Як і багато хто інший в Україні. Всі у всьому розбираються. Не зрозуміло тільки звідки такий бардак в країні при такій кількості спеціалістів.

За цим, від теми відписуюсь, бо почуваюсь якось незручно серед таких профі. Бажаю Вам побудувати (відремонтувати) всі дороги в Україні силою думки та печатного слова на форумі. Хай прибуде з Вами сила!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #699
30-07-2015 12:01 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Справа в тому, що, на мій погляд, ви шукаєте в моїх словах якоїсь ненависті до Автодору. Її немає, я просто закликаю вас до дискусії, мені цікавої, оскільки ви людина обізнана в тих питаннях. Також офіційно заявляю що я дійсно нічного не тямлю в дорожньому будівництві, але тямлю в схемах, які організовують можновладці у т.ч. автодорівці. Тож не відписуйтеся, а краще не дивіться на мене як на контру. Я за світле майбутнє нашої М06, оскільки я на ній як рейсовий автобус катаюсь))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vova_rs Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Jan 2015
Днепропетровск
Octavia A5 RS
Skype IDVladnekhay
Повідомлення: #700
30-07-2015 18:20 RE: Трасса Чоп-Львов-Ровно-Киев (Е-40,М-06) состояние дороги.

Слава Нації)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Состояние Варшавской трассы (Е-373,М-07) RuslanRage 362 429 061 12-09-2022 09:08
Останнє: Челенжер
  Состояние дороги и советы по Житомир- --Каменец-Подольский. SOA 8 4 200 23-09-2021 09:12
Останнє: Максимилиан
  Состояние дороги Киев-Одесса 195/65/R15 768 454 740 06-09-2021 09:31
Останнє: SOA
  Киев-Черновцы.Маршрут?Состояние дорог? ЧАП 155 91 720 09-07-2021 06:57
Останнє: egorka
  Из Николаева в Краматорск - состояние дорог Deda 35 14 543 06-05-2021 13:24
Останнє: Andy0048
  Глеваха (Одесская трасса)-Рославичи-Подгорцы-Ходосовка-Соличное шоссе-аэропорт Мавпун 5 1 991 23-03-2021 16:49
Останнє: Мавпун
  днепр-киев-житомир-ровно sania2021 5 2 184 16-03-2021 21:05
Останнє: sania2021
  Состояние дороги Харьков - Днепр. StreetLine 1 2 571 16-11-2020 10:02
Останнє: zikki
Star Кировоград-Умань-Винница-Хмельницкий-Тернополь-Львов Vra4 7 4 755 28-06-2020 17:51
Останнє: Sergeo
  Ровно - Луцк. Как лучше ехать? StreetLine 11 5 402 26-06-2020 20:03
Останнє: StreetLine

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1