Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Шкодо козел
Автор Повідомлення
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #61
04-06-2011 22:39 RE: Шкодо козел

Я сам в шашки бавлюсь, але у випадках коли дуже поспішаю і при умові що не позбавляю комфорту інших учасників руху!
Інколи стаю свідком шашок зі сторони інших водіїв, і коли це робиться технічно грамотно (всі іншї водії лишаються сухими та без наміру догнати та надавати по вухах) то в мене виникає лише порозуміння та повага за майстерністьRulez
В протилежному,-намагаюсь триматись подалі від таких шашкерівВоротит
Правда більшого роздратування викликають "Гросмейстери" не завжди пенсійного віку котрі намагаються грати у шахи на дорозіДобыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #62
11-04-2012 11:34 RE: Шкодо козел

Трохи не про козла на Шкоді а про наедеквата на ФВ Таурезі.
Сьогодні коло 9-ї ранку став свідком як не зовсім адекватний водій на тюнінгованому таурезі чорного кольору невідомо що обїжджав по зеленій клумбі котра оточує трамвайні колії на Кн.Ольги в проміжку між Бойчука та Музики Добыча мыслейДятелВоротит
Найбільше мене вразило що даний маневр побачили ДАЙ, котрі зупинились навіть увімкнули люстру та його зупинили вже опісля завершення цього маневру, і при цьому всьому діалог інспектора з водієм тривав не бульше 10сек.Повбывав бы Після чого всі розїхались у своїх напрямках.Shocked
Цікаво яку суму відрахував, або яку ксіву показав щоб так швидку відпустили за таке хамство на дорозі? Зазначу що головна дорога була порожня....
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #63
11-04-2012 22:43 RE: Шкодо козел

скотская страна - бычье будущее!!!Челом бью
только свободное ношение оружия или инопланетяне могут изменить ситуацию
Шукати всі повідомлення учасника
Andrew_S Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 789
Приєднався: Nov 2011
Киев
A5 FL 1.8 TSI
Повідомлення: #64
11-04-2012 22:45 RE: Шкодо козел

(11-04-2012 22:43)pete :  инопланетяне могут изменить ситуацию
не поможет, проверено на примере Киева

"You run your mouth and I'll run my business, brother..." Jordan Louis
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #65
17-04-2012 13:22 RE: Шкодо козел

Знаєте, це все залежить від підходу у навчанні водія і взагалі всієї системи пов'язаної з дорожнім рухом. Моя сестра зараз мешкає в Німеччині і здавала на права і я мав можливість почитати їхні білети із запитаннями. Так ось, був просто ШОКОВАНИЙ. В кількох дорожніх ситуаціях, де автомобіль учня має переважне право руху, правильною відповіддю було "пропустити автомобіль, який здійснює маневр". В Німеччині робиться акцент на "неагресивну" їзду і "ненастоюванні на своєму праві" (вибачайте за кострубатість, але іншого перекладу неможу підібрати). Права там не купуються, втратити їх досить легко, тому там є порядок на дорогах. А в нас "джигітизм" на куплених правах карається 100грн. в кишеню, якщо спіймають...

ПС. Для німаків звичайна справа настукати ментам, якщо вони стали свідками якогось порушення на дорозі.
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #66
18-04-2012 15:41 RE: Шкодо козел

(17-04-2012 13:22)CHUK :  Знаєте, це все залежить від підходу у навчанні водія і взагалі всієї системи пов'язаної з дорожнім рухом. Моя сестра зараз мешкає в Німеччині і здавала на права і я мав можливість почитати їхні білети із запитаннями. Так ось, був просто ШОКОВАНИЙ. В кількох дорожніх ситуаціях, де автомобіль учня має переважне право руху, правильною відповіддю було "пропустити автомобіль, який здійснює маневр". В Німеччині робиться акцент на "неагресивну" їзду і "ненастоюванні на своєму праві" (вибачайте за кострубатість, але іншого перекладу неможу підібрати). Права там не купуються, втратити їх досить легко, тому там є порядок на дорогах. А в нас "джигітизм" на куплених правах карається 100грн. в кишеню, якщо спіймають...

ПС. Для німаків звичайна справа настукати ментам, якщо вони стали свідками якогось порушення на дорозі.

тому там нема паркінгів на газонах, тротуарах і взагалі будь-де де бидлу зручно. А проблеми інших учасників руху - це тільки їх проблеми.
І поки біомассу не почнуть карати - ніфіга незміниться. Бо бидло розуміє економіку (удари баблом - коли замість фляшки треба віддіти мєнту, або удари фізичні, як і люба інша велика рогата худоба)
Але нажаль нема кому карати геїв-патріотів (недарма ж мусорів назвали мусорами)
В Бундесі дружина друга припаркувалась на 10 хв. біля вїзду в паркінг і пішла в аптеку. Через 10 хв. була квитанція на штраф. Чому якомусь німцеві на бумері має бути незручно заїжджати на своє платне місце?????
Нам ще як раком до гори.....а без "кари" - взагалі ніколи
сообщения объединены
(11-04-2012 22:45)Andrew_S :  
(11-04-2012 22:43)pete :  инопланетяне могут изменить ситуацию
не поможет, проверено на примере Киева

я не кумовских наркоманов имел ввиду, а настоящих, с Марса. Неподкупніх и карающих Laughing
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-04-2012 15:42 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Шкодо-Драгстери або просто Покатушки на МРЕО Yura2505 107 20 666 02-10-2009 11:45
Останнє: antik
  Увага! Розшукується вектро-козел. andyvit 14 5 334 30-04-2009 08:16
Останнє: andyvit

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1