Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
сигналізація
Автор Повідомлення
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #51
12-11-2009 06:38  

...і взагалі,хтось з шкодоводів тут на форумі має заводську сигналізацію? Wave
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #52
26-11-2009 06:49  

Майже в тему:
Шоу угона Skoda за 60 секунд
http://autoweek.net.ua/review/news/autolife/21908/

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #53
26-11-2009 07:36  

тупо реклама Дятел корисної інфи 0
Шукати всі повідомлення учасника
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #54
15-12-2009 21:41  

...так-с,кажись скоро(ну зовсім скоро!)буду мати шкоду Cool
Тепер по ділу...в "автотрейдингу" дуже красива дівчина Олена дала списочок з сигналізаціями(в списку Алігатори різні(800-830-930-970),Шерифи(730-930),Старлайн А-6(чому не А-5? :bugagaSmile,ну і блек баг-и різні)...пандор нема,але манагер Девушка казали,що кажить модель,поставимо... Питання просте...шо дєлать?
Зи:машинко з'їла тіко грошей,що поки блек-баг+сигналку не потяну(щось одне),але construct(без штиря) на кпп входить в бюджет...
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #55
16-12-2009 07:32  

Ну хлопче з висловлюваннямитипу манегер я б не радив так розганятися, хіба що коли нагнали всякої туфти. А коли тобі сказали що можна принести щосьсвоє то це СУПЕР.
Став:
1. гарант на руль,
2. констракт на КПП,
3. Блег бак тільки полазь по неті і почитай який саме,
4. І по можливості якусь з двосторонок типу Пандори, Шерхана, Сталкера, або ще чогось (хоча можна щось і подешевше),
5. + можна напхати датчиками наклону, удару, обєму.

З.ІІІІІІІ. Якщо назбирав грошей на машинку і нехочеш її однієї ночі втратити то я думаю: "що ще один лишній місяць посидіти без московської ковбаси" думаю піде на користь. І це все можна замовити необовязково в них там йде шалена накрутка на товарі. Успіхів. І Welcome To The Club

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #56
16-12-2009 10:57  

Gt-1 :Якщо назбирав грошей на машинку і нехочеш її однієї ночі втратити то я думаю: "що ще один лишній місяць посидіти без московської ковбаси" думаю піде на користь.
Я не думаю,а знаю що це не так то просто,коли вже немає де взяти грошенят!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #57
16-12-2009 11:39  

В мене співробітник недавно брав на автотрейдингу Фабу. Я порівнював ціни з Мафоном (нашим партнером).

Короче механічні засоби типу констракту ітд в Мафоні не на багато дешевші а от сигналки десь на 40%.

Тому можу тобі допомогти підібрати щось в Мафоні (якщо ти немаєш де купити дешево в іншому місці).

Той співробітник взяв констракт + Пандору саму просту + датчик обєму. Працює відмінно. Хоча в самому Мафоні радили взяти самий простий Шериф + блек баг.

Ось тобі моя порада. Якщо ти хочеш краще захистити машину від проникнення то краще ставити сигналку хорошу типу Пандори, якщо від угону, то так як радять в Мафоні (дешева сигналка + блек баг + механіка).

Короче дзвони якщо захочеш на цю тему поспілкуватись.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #58
16-12-2009 22:15  

В... :
Gt-1 :Якщо назбирав грошей на машинку і нехочеш її однієї ночі втратити то я думаю: "що ще один лишній місяць посидіти без московської ковбаси" думаю піде на користь.
Я не думаю,а знаю що це не так то просто,коли вже немає де взяти грошенят!


Та ладно нетре мені розказувати. Сам в такому геморі сидів. Коли взяв машинку аж в листопаді, то з середини літа, в салоні через мене напевно менеджер нераз діставав на горіхи від директора. І знаю як то є, тепер перейшов через це і розумію тих людей як ніколи, що радили мені ще підзбирати грошенят. Такщо тут без образ. ОК!!!

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #59
17-12-2009 03:46  

Усім дякую за поради!Бум щось думати...(особлива подяка StE@LtH за консультації по телефону) Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #60
19-12-2009 01:00  

коротше одногрупники ---- думка людини яка нарізає дупля в цій справі ---- стандартнийцентральний + блек баг + фішку компютеоа ховаєм. мінімально по леве і тазік на місці. якщо автомат ставим констракт чи мультлок. а ті всі сигналки то на самий дешевий сканер.

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1