Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поймали ночью на "фару"
Автор Повідомлення
rodrigas Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 90
Приєднався: May 2008
Черкассы
Octavia tour->Subaru Forester->Accura mDx
Повідомлення: #1
24-11-2009 17:28 Поймали ночью на "фару"

Добрый день, знатоки!

Сегодня ночью был пойман в населенном пункте на трассе на "фару". В протоколе написал, что скорость не привышал. Дальше гаец не дал написать. Успел сфотографировать "чудо" прибор, который был в разобраном состоянии, с/н прибора как и докмументы на него мне предоставить отказались. Патрульная машина стояла без маяков в "засаде". Может есть у кого шаблон "клопотання"...? Зарание благодарен.


Файл(и) Мініатюри
   

06744ШЕСТЬ9666.
Шукати всі повідомлення учасника
Consta Немає
Управляющий Baburka resort
*****

Повідомлень: 5 934
Приєднався: Nov 2008
Запоріжжя
Skoda Oсtavia A5
Повідомлення: #2
25-11-2009 01:23  

В следующий раз сделай фото и самой машины, и если сможешь самих гайцев, обычно после этого сами просят удалить снимки и замять дело.
А так у меня на компе где-то лежат копии опротестовоных постанов с "фенами" скинь свой е-маил сброшу. По закону они вообще не имеют право с ними стоять, но жизнь плоха без ... + наш Гондурас. Я стараюсь продавцов фенов посылать пройтись народной тропой пеши с сексуальным уклоном, сыпятся угрозы, переписывают данные, но права отдают и отпускают.
Успехов!

Пессимист – это хорошо информированный оптимист.

У оптимиста сбываются мечты - у пессимиста - кошмары (Б.Шоу)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
sariks Немає
Писатель
***

Повідомлень: 368
Приєднався: Jan 2007
Киев Позняки
Октава 1.8т 2002г.в. WV Bora, Октава 2.0ТRS
Повідомлення: #3
26-11-2009 10:49  

В следующий раз надо тупо не останавливаться, врядли онм за вами погонятся(да к тому же видно, что они выехели накосить денег). Тем более сразу на лицо факт нарушения с ихней стороны своих же инструкций.
Шукати всі повідомлення учасника
Мангуп Немає
дегустатоР
****

Повідомлень: 1 261
Приєднався: Oct 2007
Севастополь
A5 FSI
Повідомлення: #4
26-11-2009 10:56  

sariks :В следующий раз надо тупо не останавливаться, врядли онм за вами погонятся(да к тому же видно, что они выехели накосить денег). Тем более сразу на лицо факт нарушения с ихней стороны своих же инструкций.
Погонятся ещё как! И времени уйдёт ещё больше на доказательство того, что вы не пьяны.

Броня крепка и танки наши быстры.
Шукати всі повідомлення учасника
sariks Немає
Писатель
***

Повідомлень: 368
Приєднався: Jan 2007
Киев Позняки
Октава 1.8т 2002г.в. WV Bora, Октава 2.0ТRS
Повідомлення: #5
27-11-2009 14:24  

Ну не знаю. Я подобные ситуации на протяжении 3х лет игнорю, еще ни разу не погнались. Зачем им гонятся если за это время можно десяток более сговорчивых развести на деньги.
Шукати всі повідомлення учасника
VALSORAY Немає
Ученик
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Aug 2009
Киев
ОКТАВИЯ 1.8 т
Повідомлення: #6
26-12-2009 22:36  

______ районний суд ___ області
11106, смт.____, вул. Ленина, 5

Позивач: _________________
м. Київ, вул._________________________
Відповідач: УДАІ ГУМВС України в _______________ області
собі інспектора ДПС ВДАЇ м. ______
ПИБ

У справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ч.1 ст.122 КУпАП України,

Від сплати судового збору звільнений на підставі ст.
288 КУпАП


АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА
(СКАРГА в порядку ст. 288 КУпАП)
про визнання незаконною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, закриття провадження по справі про адміністративне
правопорушення

Я, ________ керуючи автомобілем ПЕЖО, державний номер ________по с. і зі швидкістю в межах 55-60 км/год згідно приладу для вимірювання швидкості руху на моєму транспортному засобі позаду іншого автомобіля.
зупинений працівником ДАІ. Після зупинення попросив пояснити причину зупинення. Зі слів працівника ДАІ я перевищив встановлену швидкість.
При складенні Протоколу Серії _______ про адміністративне правопорушення (надалі – Протокол) Інспектором ВДАІ м. Овруча було допущено наступні порушення. Зокрема, він не ознайомив мене з моїм правами та обов’язкам відповідно до ст. 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП про що свідчить відсутність мого підпису у відповідному рядку Протоколу.
Вважаю, що оскаржуваною постановою ___ від ____р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною з наступних підстав:
1. Я рухався позаду іншого автомобіля і, таким чином, підтвердити, що швидкість заміряна приладом Радіс 2Д №2043 належить моєму транспортному засобу неможливо;( см. протокол, постанову по приладу)
2. Відповідач не надав мені документів на підтвердження своєчасного проходження перевірки та державної метрологічної атестації вимірювального приладу Радіс 2Д №2043, а також не був обізнаний із характеристиками можливих похибок у вимірах. Таким чином заміри було проведено із недотриманням вимог ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” від 11.02.1998р. №113/98-ВР, що виключає їх подальше використання в якості доказів у справі про адміністративне порушення;
3. Відповідачем у Протоколі і Постанові зазначено, що я порушив пункт ____ Правил дорожнього руху, затверджених Постановою КМУ від 10.10.2001р. №1306. В даному пункті ПДР зазначено, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год, а ч.1 ст. 122 КУпАП встановлює відповідальність за перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину. В даному випадку і мої свідчення, і записи в Протоколі та Постанові свідчать про те, що я рухався зі швидкістю не більше 80 км/год.
Постановою інспектора ДПС ВДАЇ м.____________. серія ____ по справі про адміністративне правопорушення від року мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 гривень.
Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.
При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.

Таким чином вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що
підлягає скасуванню з наступних підстав:
1. КУпАП визначено форму й передбачено основні вимоги щодо змісту як протоколу про адміністративне правопорушення, так і рішення, що постановляється в конкретній адміністративній справі а також визначається компетенція осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Згідно ст.255 КУпАП уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч.3 та ч.4 ст.122 КУпАП. Але інспектор поза межі своєї компетенції склав протокол серія АМ № 079525 про адміністративне правопорушення (надалі по тексту – протокол) передбачене ч.1 ст.122 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 18, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, ”, ст.ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”ст.ст.287, 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
ПРОШУ

1. Встановити відсутність компетенції інспектора ДПС ВДАЇ м.______. по складанню протоколу серії -_____ по справі про адміністративне правопорушення від _____.

2. Скасувати повністю постанову серія ____ по справі про адміністративне правопорушення від _____ року та стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 гривень.

3. Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення.

Додаток:
- копія скарги від 07.10.2009 року – 1 примірник
- копія протоколу серія АМ № про адміністративні правопорушення від 28.09.2009 року – 2 примірника.
- копія постанови серія АМ № по справі про адміністративне правопорушення від 28.09.2009 року – 2 примірника
Шукати всі повідомлення учасника
али Немає
Писатель
***

Повідомлень: 332
Приєднався: Jun 2009
Киевград
снова неблондинистаяWTS
Повідомлення: #7
30-12-2009 10:06  

Consta :+ наш Гондурас. Я стараюсь продавцов фенов посылать пройтись народной тропой пеши с сексуальным уклоном, сыпятся угрозы, переписывают данные, но права отдают и отпускают.
о-па ..
-но больше так не делай -если не хочешь потом получать постановы /по почте/- и вдруг узнавать, что у тебя куча штрафов, где ты и не подписывался даже..
Шукати всі повідомлення учасника
али Немає
Писатель
***

Повідомлень: 332
Приєднався: Jun 2009
Киевград
снова неблондинистаяWTS
Повідомлення: #8
30-12-2009 10:09  

sariks :В следующий раз надо тупо не останавливаться, врядли онм за вами погонятся(да к тому же видно, что они выехели накосить денег). Тем более сразу на лицо факт нарушения с ихней стороны своих же инструкций.
инструкции -это хорошо /особенно, когда они всегда с собой/
Шукати всі повідомлення учасника
али Немає
Писатель
***

Повідомлень: 332
Приєднався: Jun 2009
Киевград
снова неблондинистаяWTS
Повідомлення: #9
30-12-2009 10:17 Re: Поймали ночью на "фару"

rodrigas :Добрый день, знатоки!

Сегодня ночью был пойман в населенном пункте на трассе на "фару". В протоколе написал, что скорость не привышал. Дальше гаец не дал написать. Успел сфотографировать "чудо" прибор, который был в разобраном состоянии, с/н прибора как и докмументы на него мне предоставить отказались. Патрульная машина стояла без маяков в "засаде". Может есть у кого шаблон "клопотання"...? Зарание благодарен.
лучше и не нарушать /по возможности/- но если уж фото будешь делать /в следующий раз/- то примерно так..
ой, не любят они таких вот "фото на память"- А Я ВСЕГДА фоткаюсь /на память/- знаете ли, у меня уже картотека по городам собралась:
их аж типать начинает ..кста, когда будете начинать "съемку"- сначала включите диктофон /сейчас в мобтел это не редкость/- много интересных "устных моментов" запечатлите..
и еще: просите вам зачитать ваши ПРАВА /обязаны ознакомить/- при этом не забывайте включить диктофон: ой весело. скажу вам. они их зачитывают..
а если еще есть свидетели /с вами в машине/ -это вообще весело..


Файл(и) Мініатюри
   
Шукати всі повідомлення учасника
Peterson Немає
Писатель
***

Повідомлень: 272
Приєднався: Feb 2009
Kiev,
Повідомлення: #10
04-02-2010 11:05  

Личность обманутая хулиганом.
Пора бы уже законы изучить перед тем как садиться за руль. Так можно до пенсии быть дойной коровой для Гайцов.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  поймали на TruCam Alex_jr 20 7 301 20-08-2012 15:41
Останнє: Lady
  Поймали устройством измерения скорости Беркут Донской 34 17 290 05-11-2010 14:31
Останнє: bboorryyss
  Разбили стекло и побили дверь. Виновников поймали. Что делать дальше? Убытки? daemonhome 2 2 641 30-08-2010 18:50
Останнє: Счастье
  поймали на остановке - чем грозит? Илья9174 21 5 432 01-03-2010 22:11
Останнє: Илья9174
  Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой Vlood 7 5 506 01-03-2010 16:45
Останнє: Lawyer
  Словили на фару! Что делать? VirRus 42 10 843 12-11-2009 14:30
Останнє: Alexx-k
  Поймали на фару с движущейся машины ГАИ Михельсон 7 3 410 08-07-2009 18:09
Останнє: ABU

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1