Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск
Автор Повідомлення
Піпєц Немає
Завсегдалый
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Oct 2011

Ракетка
Повідомлення: #11
07-04-2012 08:04 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Немає слів щоб передати своє незадоволення даним сервісом.
Заїжджав один раз з проблемою скрипу ремня, та грохоту в торпедо. в бокс не пускають щоб поговорити з майстром. пояснив манегеру що не так той передав свої записи на папері майстрові, в результаті знятий ремінь генератора... нафрена, якщо скрепить гур, сказали все чудово. Нарешті запустили в бокс, тикав пальцем майстрові що не так і чому.... відповідь міняйте всі ремні та ролики, торпедо знімати будемо? це 700 грн коштує..... але не факт що щось зробиться. Воротит
ЗІ: хоч на бентляк подивився, помацав Laughing (поряд стояв на ремонті, шефа)

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.



[Зображення: 663403.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-04-2012 08:06 Піпєц.)
Шукати всі повідомлення учасника
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #12
31-10-2012 22:51 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

(03-06-2011 12:37)АйДжиН :  провожу раз в квартал опрос по этому автосалону, 80% опрошенных остались довольны качеством обслуживания, 15% не удовлетворены консультацией менеджеров, комплектацией и состоянием авто при покупке. И 5% недовольных всем)))

Доброго дня,а кого питаєте ? якщо чесно то сервіс не дуже якісний ! Обслуговуюсь там з 2009 року так як альтернативи немає для гарантійної машини .
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #13
12-12-2012 00:01 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Ну и я вставлю свои 5 копеек. Покупал недавно, в августе 2012. Начитался и наслушался разного всякого вообще про сервисы и про данный конкретно, поэтому был внимателен и подозрителен насколько мог Smile
Процесс выбора опций и покупки прошел нормально. В принципе, я уже столько начитался, что ничего особого интересного мне не сказали.
Отмечу только один момент. Когда во мне жадность боролась со здравым смыслом (это насчет заказа ксенона), я проконсультировался у кого-то из профильных мастеров СТО. Мне сказали, нафига платить 1200 у.е., если практически то же самое можно сделать у них на порядок дешевле. Только перед поездкой за бугор лучше лампочки менять на обычные, чтобы не штрафовали Smile Такой совет на официальной СТО меня удивил, но здравый смысл победил, о чем сейчас особенно не жалею.
Машина пришла через 3 месяца, как и обещали. Без проблем подождали, пока вернусь из отпуска. И самое приятное - цена оказалась на 11 тыс.грн. меньше, чем по договору, отчего я был в панике, потому что никак не мог сообразить в чем подвохBig Grin Хорошо проконсультировали про нужность-ненужность всяких дополнительных штучек Smile
Техпаспорт и номера вручили в салоне, что очень понравилось, пусть и за символические деньги.
В общем, от процесса заказа и покупки остались положительные эмоции, особенно по сравнению с тем, что ожидал Smile
Это всё, конечно, работа менеджеров, с мастерами столкнулся позже (это констатация, а не намек на негатив).


Пошли дальше... Ещё один небольшой момент возник, когда я обнаружил, что функция дневного света у меня не активирована. Подъехал, сказали нет проблем, 50 грн. и всё тип-топ будет. Деньги смешные, но как-то мне принципиально не понравилось платить за то, что я при заказе оговорил и купил. Так можно платить и за ксенон, чтобы светил и за кондиционер, чтобы дул. Их аргумент, что собирают в Украине, а в Украине закона про ходовые огни ещё нет, эта функция не обязательна и надо платить, меня не убедил. Коллега брал месяцем раньше СуперБ и там всё было активировано в лучшем виде. Дал понять, что платить мне не по душе, они чуть поконсультировались между собой и сделали бесплатно. Мелочь, но запомнилась Smile
У них же поинтересовался где лучше страховаться, назвали две компании, с которыми они тесно и плодотворно работают. Уже менял ветровое стекло по страховке, всё без проблем, задержек и споров. Стекло пока что не протекает Smile В общем, пока машина новая, до первого ТО ещё 9 тыс.км., с действительно проблемными ситуациями дела не имел, поэтому жаловаться пока не на что Smile Цены на всё, конечно, заметно выше, но 2 года из-за гарантии буду пробовать терпеть Smile


Всех недовольных прекрасно понимаю и почти уверен, что рано или поздно встану в их ряды, но, с другой стороны, в какой стране мы живем? И если уже как норму привыкли воспринимать некомпетентность, халатность, желание "срубить деньжат по легкому" в медицине, коммунальной сфере, силовых структурах и т.д. и т.п., то откуда столько обманутых надежд на полный порядок и высочайший профессионализм на СТО? Smile


АйДжиН, похоже, это вы мне звонили или кто-то по вашему поручению Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2012 00:43 JorikIF.)
Шукати всі повідомлення учасника
Masterrel Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Feb 2013

Повідомлення: #14
02-03-2013 01:03 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

А де ще можна обслуговувати Шкоди в м. Ів-Фр.? Якщо хтось знає, напишіть будь ласка в теми(думаю цікаво буде багато кому) чи в приват.
В принципі сказати що я недовольний не можу. Можливо тому, що немаю з чим порівняти. Те що мене явно дратує це:
1) Роблять дуже довго(один вася робить 3 машини зараз по черзі щось там колупає, а всі решта стоять в куті і ржуть)
2) Деколи машина всередині брудна(в білій сорочці чи не сідати потім бо з мазутом викидати прийдеться)
3) Платна примусова мийка(ну це фігня, їх можна зрозуміти - коли болото на голову капає то працювати не комфортно)
3) Треба тикати носом по кожному пункту і слідкувати щоб в наряді записали бо можна поїхати звідти, а як стукало так і стукає і на другий день "я вернулся"
Класно що зробили вай фай. Тепер не так скучно чекати.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #15
14-10-2013 18:59 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Сервіс - найгірший!!!
Можна багато писати, бо об ті самі граблі я спотикався разів чотири.
Напишу тільки два випадки
Не включався кондиціонер - приїхав віддав тим неандертальцям.
Через 2 години віддають авто, майстер по кондиціонерах сьогодні відсутній, діагности поломок не найшли. Приїдзжайте в вівторок - буде майстер. Трошки невдоволений, що так довго чекав, а результату - 0, поїхав.
У вівторок, майстер - заявивши що проблеми з електрикою і оцінивши в 900 грн ремонт, зламав мені ручку налаштування температуриОцтой. Правда я побачив цю поломку тільки на наступний день.
Причину знайшли зразу на Галич-авто в Львові на вул. Зеленій, компресор заклинив, поміняли на бу по нормальній ціні.

Просив перевірити і промити форсунки бензинові на стенді. Надав їм прокладки форсунок (резинові кільця), щоб зразу поміняли. віддали машину, але форсунки промили на машині без зняття з машини. уявляю, яких оборотів їй давали. кільця (прокладки форсунок 150 грн) забрали собі. Я перевірив, зразу наїхав і хлопці з села почали пробувати мене надурити, що знімали, провіряли. А те що старі прокладки під шаром бруду - це просто, що повітря грязне. Відстояв своє, вернули кільця.
В документах ще пробували збити 40 чи 50 грн за те, що витерли надпис service, на що я відповів, що не хотів даної послуги і вмію зробити це сам. Так і розійшлись на повишених тонах. Єдиний хто там адекватний був - це менеджер по запасним запчастинам.
До речі, коли я виходив з сервісу, мужчина - власник старої суперб, кричав несамовито,бо йому також щось нахомутали.
Одним словом сервіс - гімно!!!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-10-2013 19:01 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 102
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #16
23-04-2014 22:10 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Підніму темку, а то чомусь повний штиль...Курить

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #17
01-05-2014 22:18 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Вроде и не было причин жаловаться, но на первом ТО сказали, что масло залили Шелл Ультра, а в чеке Шелл H8 какой-то. В общем, не нравится мне всё это да и вы тут обхаяли всё и вся Smile Еду от греха подальше второе ТО в Мукачево делать на "Закарпатавто".
Шукати всі повідомлення учасника
xuligan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 165
Приєднався: Sep 2008
Станіслав-london
skoda oktavia a-5
Повідомлення: #18
10-08-2014 10:37 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

В листопаді 2013 року заїхав на карпати-лада на діагностику ходової.Список...2 сайленблоки лівого переднього ричага,тяги переднього стабілізатора,1 тяга заднього стабілізатора ,відбійники задніх аммортизаторів.Сказали все під заміну,бажано уже,інакше біда.Попросився в ремзону,оцінив все сам,поїхав геть.Проїхав ще 14тис.км,нічого не міняючи,по наших дрогах,заїхав знову до них на діагностикуПід заміну тільки 2 ті самі сайлентблоки,а як же оте все що було в попередньому списку,воно що б.л.ть, само відновилось.Майстрам не вірю,раді справедливості відмічу ,що ціни на оригінал і замінники у них прийнятні,практично такі ,як на екзіст.Стрьомна ,якась ця карпати-лади.

xuligan
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 102
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #19
10-08-2014 14:23 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Обслуговую два авто у них нібито зауважень не має, запчастини як правило купую самостійно тут на форумі, або в партнерів клубу та на Шкодабіз!!!Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
Vinylovich Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Apr 2008

Fabia New
Повідомлення: #20
24-10-2014 22:13 RE: ЗАТ "Карпати-Лада" г.Ивано-франковск

Всем привет!
Ребята нужна помощь, посоветуйте хороший сервис во Франковске кроме официального.
Интересует устранение стука под торпедо у Фабы2, боюсь отдавать официалам, слишком часто меняются мастера, а давать учится на своей машине не хочу.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1