Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ксенон
Автор Повідомлення
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #11
16-11-2010 10:52 RE: Ксенон

Якщо б у нас були добре освітлены дороги , то я протів ксенона був би...
а так за ксенон! Вночі з будь - якої сторони щось може вискочити а з простим світлом нічого не видно

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #12
16-11-2010 11:22 RE: Ксенон

(16-11-2010 10:52)or4uk :  Якщо б у нас були добре освітлены дороги , то я протів ксенона був би...
а так за ксенон! Вночі з будь - якої сторони щось може вискочити а з простим світлом нічого не видно

А як, що до нормальних водіїв, які своєю бездумністю не порушують ПДР, знаходяться не лише в таких самих умовах, як ти, а ще й засліплені твоїм ксеноном?
Ти не задумуєшся, що створюючи більш комфортні умови собі, ти суттєво погіршуєш ці умови тисячам водіїв, що мають нещастя їхати тобі на зустріч? Чи ти також "нікого не сліпиш, бо..."? Respect
Ну а відмазка "якщо б", "коли б" і т.п. - навіть на коментар не заслуговує.
Наступний водій, після твого ксенону має писати:
а) погані умови;
б) ідіоти з колгоспним ксеноном;
в) поставлю но собі ще дві ксенонових протитуманки.
Наступний:
г) чотири протитуманки
д) прожектор;
е) два прожектори;
...
к) шість прожекторів і стробоскоп.
і т.д.

Питання стоїть дуже просто. Азією / Гондурасом / рагулями і будемо, поки самі це створюємо. І ще маємо, м'яко кажучи, невихованість вимагати щось від інших.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Blarox Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 173
Приєднався: Mar 2008

Octavia A5Fl
Повідомлення: #13
16-11-2010 11:24 RE: Ксенон

По-перше людина так і не почула відповіді на своє питання. Фари можеш відрегулювати і на Галантавто на вул. Буйка і на Сервісі Шкода на вул.Шевченка. Точні адреси є на форумі. Встановлення ксенону знаю тільки сервіси гаражного типу)
Ви такі блін наївні, якшо тут висповідаєте його за ксенон, то він опам'ятається і не буде його встановлювати.
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #14
16-11-2010 11:28 RE: Ксенон

[Зображення: skoda-fabia-s2000-rally-car-02.jpg]

Часто в мене виникає бажання отаке собі поставити.
А чо, пасує, нє?

З.І.: Прожектор потяга ховається
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2010 11:28 uranium.)
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #15
16-11-2010 11:30 RE: Ксенон

(16-11-2010 11:24)Blarox :  Ви такі блін наївні, якшо тут висповідаєте його за ксенон, то він опам'ятається і не буде його встановлювати.
Це індивідуальна справа кожного.
Але, наприклад, мене і подібні відгуки, і більш досконале вивчення природи ксенону, і потім - практичний погляд на те, як воно мало б бути, і їзда назустріч таким колгоспникам - таки зупинили від встановлення цього ксенону.
З часом, як буду мати зайвих 800дол - буду міняти фари на ксенонові.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Blarox Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 173
Приєднався: Mar 2008

Octavia A5Fl
Повідомлення: #16
16-11-2010 11:43 RE: Ксенон

А я не хочу навіть ставити, дорого виходить для такої машини. Крім того з практичної точки зору влаштовують стандартні фари з рідними бошівськими лампочками. Блін та люди колись на гіршій оптиці їздили і нормально. Якшо ви їздите в 0-й видимості по полі і при цьому у вас тонована лобовуха - вихід ралійна люстра що на фото вище.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2010 11:46 Blarox.)
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
16-11-2010 11:48 RE: Ксенон

(16-11-2010 11:28)uranium :  Часто в мене виникає бажання отаке собі поставити.
А чо, пасує, нє?

Пасує! Тоді відразу ще на дах треба кронштейн з 6 фарами! Laughing

Між іншим, для "сліпих" у несприятливих дорожніх умовах існують ті самі галогенові лампи всіляких "Преміум" класів. Типу Кул Блю, Найт Брейкер тощо.
Як правило, дешевше ксенону, відповідає конструкції фари, сліпить зустрічних менше.
Ставив свого часу і Філіпси, і Осрами. Хотів ще пробувати IPF. Але передумав. Горить все відносно швидко. Багато їжджу за містом. На трасі включаю ближній і вдень.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #18
16-11-2010 12:04 RE: Ксенон

(16-11-2010 10:03)Igor_Lviv :  Регулювання фар - проблема не менша. Також, на мою думку, 95% водіїв - просто забивають на це. Зайвий клопіт, зайві гроші. Навіть після ДТП чи ремонту. Втикнув фару і поїхав.

Ну, як мінімум по висоті можна підрегулювати самому. Заїхав на якусь темну дорогу, благо в нас то не проблема таку дорогу знати, ввімкнув ближнє та й дивишся, якщо фари світять далі, ніж на метрів 50, значить треба опустити.
Ну, але таке зробити, то треба мати три університети.
Крім того ніхто не пам"ятає про то, що якщо посадити два мурових хлопа або файних кобіти на задню сідушку, а ще кинути зо два мішка бульби назад, то варта фари підкрутити вниз.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2010 12:04 uranium.)
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #19
16-11-2010 12:08 RE: Ксенон

А якшо на дальнє собі просто поставитиQuestion
Мені здається яб так хотівArrow
Тисячі машинЯ удивленякі мені зустрічаються на трасі з ксенонами мене не сліплять,а сліпить Я удивлен кучя жигульонківякі понакручували фари шоб було видно марійку в вікні на 2 поверсі.
Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #20
16-11-2010 12:27 RE: Ксенон

Ігор, я за тебе обома руками! Ця тема останнім часом дійсно переростає в рух, і скоро вночі буде нереально їздити зовсім. Невже всім пофіг, реально ж ніц не видно коли засліплений на декілька секунд. А методів боротьби я не бачу. Навіть при забороні/перевірці ДАІ-шникам будуть давати 50-100грн і їхати далі.

Тонування на мою думку - це взагалі не проблема в порівнянні з карявим світлом Курить
(16-11-2010 12:04)uranium :  Ну, як мінімум по висоті можна підрегулювати самому. Заїхав на якусь темну дорогу, благо в нас то не проблема таку дорогу знати, ввімкнув ближнє та й дивишся, якщо фари світять далі, ніж на метрів 50, значить треба опустити.
Ну, але таке зробити, то треба мати три університети.
Крім того ніхто не пам"ятає про то, що якщо посадити два мурових хлопа або файних кобіти на задню сідушку, а ще кинути зо два мішка бульби назад, то варта фари підкрутити вниз.
твоя правда, але це не стосується ксенона в рефлекторі - дальність можливо і виставить "не більше за 50м", але яскравість світла дуже висока і тому все одно вверх/вбоки світить дуже сильно, як не корегуй Недоумение а ще бруд мінімальний на корпусі фари як збирається - то також посилює ефект розсіювання/засліплення Оцтой
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2010 12:37 genikk.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Хочу ксенон or4uk 19 5 339 27-07-2010 15:44
Останнє: andyvit

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1