Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Дарницкий мост + автомобильное движение Дарницкого района
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #71
10-05-2011 08:40 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(10-05-2011 07:04)Misan :  заделали новые дефекты, да как обычно через .опу, ну что за страна такая Добыча мыслей
Интересно, а Азаров был на очередном открытии, теперь уже в честь "заделки швов"? Laughing

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #72
10-05-2011 11:33 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Вчера первый раз ехал по мосту с правого на левый!!!
Притензий нету, есть швы но не кретичны Hello!

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
svk_group Далеко
\\..//
**

Повідомлень: 124
Приєднався: Jun 2010
Kyiv
Octavia A5 FL Elegance 1.8 tsi
Повідомлення: #73
10-05-2011 11:53 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

если ехать с правого берега на левый, так там где разворот на левом берегу теперь часто пасутся менты, они ловят за превышение теми, кто едет с правого берега, там малый поток, и можно по одному отлавливать.
будьте бдительны!!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
MonK Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 84
Приєднався: Jan 2010
Веник + Трешка
Окташа A5
Повідомлення: #74
10-05-2011 12:15 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

svk_group , спс за инфо -)
А можно как-то на карте тыцнуть где они стоят?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimoner Немає
Бугагагашки=)
*****

Повідомлень: 2 135
Приєднався: Dec 2005
столица
Чемодан Аутландер ХL & BMW3 E90 & KIA Koup
Повідомлення: #75
13-05-2011 16:45 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Ехал сегодня в 16 00 - мост был закрыт, хотя сутра по нему ехал

GOT THE LIFE


XL-евод BЭMЭWЭ-вод koup-евод
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #76
13-05-2011 17:00 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

По утрам еду на работу по нему.
Мнение:
1. Заезд с Левого берега на мост со стороны Сортировочной
Спасибо проектантам за наше светлое будущие. Почему не сделать мостик на две полосы в обе стороны??? Из-за этого пробка начинается от Здолбуновской
2. В обратном направлении пробка так же на мостике, так как 3 полосы моста сужаются в одну на мостике
3. Надеюсь ума хватит у строителей сделать заезд на мост с правого со стороны Выдубичей. Сейчас чтоб попасть на левый берег надо ехать со стороны Столички. Не хватает съезда с Саперно-Слободской
4. Так и не понятно, есть ли в планах продолжить дорогу до Харьковской. Работы не ведутся. Видимо еще лет 5 будем ждать
5. я так и не понял как заехать на мост с Днепровской набережной
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #77
13-05-2011 17:57 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(13-05-2011 17:00)Vprave :  5. я так и не понял как заехать на мост с Днепровской набережной
Через Здолбуновскую и Березняковскую.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #78
13-05-2011 21:45 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(13-05-2011 17:00)Vprave :  По утрам еду на работу по нему.
Мнение:
1. Заезд с Левого берега на мост со стороны Сортировочной
Спасибо проектантам за наше светлое будущие. Почему не сделать мостик на две полосы в обе стороны??? Из-за этого пробка начинается от Здолбуновской
2. В обратном направлении пробка так же на мостике, так как 3 полосы моста сужаются в одну на мостике
3. Надеюсь ума хватит у строителей сделать заезд на мост с правого со стороны Выдубичей. Сейчас чтоб попасть на левый берег надо ехать со стороны Столички. Не хватает съезда с Саперно-Слободской
4. Так и не понятно, есть ли в планах продолжить дорогу до Харьковской. Работы не ведутся. Видимо еще лет 5 будем ждать
5. я так и не понял как заехать на мост с Днепровской набережной

Будь ласка, приходьте ще. Я хоч і не причетний до проекту цього моста та розв'язок, але спробую прокоментувати.

1. Шукаю в інтернеті схему, але не можу знайти. Але з власного досвіду можу сказати, що скоріше всього цей мостик працює в обидві сторони тимчасово. По завершенню робіт він працюватиме лише на виїзд з Здолбунівської. Підтвердженням цього на мій погляд є той факт що обидві його смуги упираються точно в 2 смуги Сортировочної. Думаю якщо б його планували експлуатувати в сьогоднішньому режимі завжди - виводили вісь - у вісь.
Для з'їзду на Канальну далі на Сортировочну скоріш за все використовуватиметься щось інше. Можливо безпосередньо з мосту буде якась естакада на Канальну. На приведеному нижче макеті немає проїзду з Сортировочної, тому можливо це зміни внесені вже при будівництві, або на макеті не останній варіант:
[Зображення: d-0231.jpg]
Для того щоб говорити про наявність виїзду з Сортировочної на міст, а не Харківське шосе, - треба подивитись останні варіанти розв'язки.

2 та 4. В зворотному напрямку пробки ще не разу не бачив, хоча майже щодня повертаюсь з роботи цим шляхом. І Ви мабуть не повірите, але ці 3 смуги з мосту не всі будуть виходити на Здолбунівську.
[Зображення: 0_78af0_7ca8e46a_XL.jpg]
Якщо глянути на фото (а тим хто там їздить і так видно) зрозуміло, що з мосту в напрямку Харківського шосе вулиця буде з часом продовжена. Сподіваюсь, що тут не повториться історія з "тупичком".
Ще одна схема, але на ній теж немає виїзда з Сортировчної:
http://www.picatom.com/1v/kirpabridgepro...dsm-1.html

3. Ні, мабуть не хватить. Вони сподіваються, що у киян вистачить розуму для проїзду безпосередньо з Саперно-Слобідської на лівий берег використовувати Південний міст.
А для тих кому цього не вистачає, сьогодні розглядаються предпроектні пропозиції будівництва тонелю від мосту Кірпи до вул. Кіквідзе. Можливо таке насущне питання вирішать разом з тонелем
[Зображення: e4f37bc89c6f.jpg]
[Зображення: a9646651fde3.jpg]

До речі, на міст можна буде потрапити ще й через естакаду з боку мосту Патона

5 Під мостом та думаю лише через Березняківську з часом. Сьогодні - ще й через Сортировочну.
Очікуючи нарікання на незручність, зауважу, що всім догодити неможливо, звикнете. Даний шлях не набагато довше за звичайні кільця на розв'язках по типу "листа конюшини"

Ну й вже мої питання.
Для чого був Ваш пост? 50 повідомлень потрібні? "Повыёживаться"? І так всім зрозуміло, що примиканням вулиці Сортировочної не обмежаться. За останній рік нарешті щось зробили. До цього будівництво стояло. Невже краще було коли цього мосту на Сортировочній взагалі не було - Ви ж тепер кожного ранку на роботу так їздите? До речі, коли мене ці пробки на Сортировочній достали, я знову змінив маршрут на більш вільні набережну та Березняківську. Що заважає виїзжати на мост з Березняківської? До речі саме цей напрямок сьогодні має пріоритет в схемі організації дорожнього руху.

Не розумію людей, які навіть не спробувавши розібратися самі, не тільки запитують інших, але й дозволяють собі недолугі зауваження в бік інших.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #79
14-05-2011 22:25 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Благодарю, очень подробно описали что будет.
И не стоит так реагировать на критику, если за развязку на Выдубичах в свое время человека к награде представили, то не дай Бог таких нам еще спецов...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Demyan Немає
ВОИН БУШИДО
****

Повідомлень: 1 027
Приєднався: Dec 2007
KIEV
TOUR 1.9TDI, CAMRY 50
Повідомлення: #80
15-05-2011 18:14 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(13-05-2011 17:00)Vprave :  1. Заезд с Левого берега на мост со стороны Сортировочной
Спасибо проектантам за наше светлое будущие. Почему не сделать мостик на две полосы в обе стороны??? Из-за этого пробка начинается от Здолбуновской
Потому что это съезд двух полосный! Сейчас как временный вариант в две полосы.
сообщения объединены
(14-05-2011 22:25)Vprave :  Благодарю, очень подробно описали что будет.
И не стоит так реагировать на критику, если за развязку на Выдубичах в свое время человека к награде представили, то не дай Бог таких нам еще спецов...
А на выдубичах по другому не сделать (заезд на вокзал тот же). Или Вы хотите чтоб все сравняли и сделали стандартную? Какое у Вас образование? Анализировать нужно, а не говорить что вот мол мудаки настроили и нужно было так и так сделать...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-05-2011 18:20 Demyan.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Пропал человек. Ищем свидетелей/записи регистраторов. 27.12.17 1:40 Южный мост Yaro82 3 1 682 30-12-2017 00:32
Останнє: Yaro82
  Мост с Троещины на Радужный? Andrew_S 56 10 778 07-01-2017 00:29
Останнє: Gonzalez
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 60 232 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
  Шулявский мост расширят до 8 полос Rider 181 47 643 15-06-2014 21:34
Останнє: noto
Exclamation Введено одностороннее движение на 2 улицах Печерска Rider 2 1 307 23-01-2013 19:37
Останнє: Kolyan
  Русановский мост реконструируют в 2013 г. Rider 8 4 364 01-08-2012 15:40
Останнє: alex_martyn
  Горел недостроенный мост Giovanni 12 8 164 28-04-2011 16:05
Останнє: Giovanni
Brick Важно! Движение по Подолу будет односторонним Rider 12 4 495 12-01-2011 17:01
Останнє: Платон
  ГАИ Печерского района - как дозвонится? $asha 3 11 180 13-10-2009 19:29
Останнє: $asha
  Help! Нужна помощь по МРЭО Дарницкого р-на Midgard 3 2 124 02-07-2008 11:05
Останнє: Midgard

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2