Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Война против дураков и дорог
Автор Повідомлення
Andy0048 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 214
Приєднався: Jan 2013
Бахмут (ех-Артемівськ)
Службовий Шкода Фабія; приватний FORD Kuga 2 рест
Повідомлення: #21
07-02-2013 08:47 RE: Война против дураков и дорог

Не знаю, как далеко сейчас находится пан Чебишов, но вопрос задать ему необходимо: почему у нас дороги строятся по цене, которая в двое выше, чем немецкие автобаны, а качество... наше, родимое. И никаких гарантий, за редким исключением.
Почему, а?
Немного наивно, но как-то так...
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #22
07-02-2013 14:39 RE: Война против дураков и дорог

(07-02-2013 08:47)Andy0048 :  Не знаю, как далеко сейчас находится пан Чебишов, но вопрос задать ему необходимо: почему у нас дороги строятся по цене, которая в двое выше, чем немецкие автобаны, а качество... наше, родимое. И никаких гарантий, за редким исключением.
Почему, а?
Немного наивно, но как-то так...
В цьому році виконується 5 років як я на форумі. І за деяким винятком в своїх повідомленнях виявляю повагу до тих до кого звертаюсь. Чого і Вам, бажаю.

Факти в студію!
Конкретні факти - вартість такого автобана в ФРН - стільки то за км,
вартість аналога в Україні стільки-то помножене на 2 (3,4,5).


Я вже звертав в цій темі увагу, що топікстартер незважаючи на фах журналіста так і не навчився думку формулювати.
Тому якщо ви як і топікстартер вирішили воювати проти доріг - флаг Вам в руки. Ми по різні сторони барікад. Я проти доріг не воюю - я їх будую.
Також я пояснював, чому я проти цього руху.
Мені інколи доводиться готувати офіційні відповіді на запити різних дятлів. Заберає час. Який я міг присвятити чомусь більш корисному. Тому співчуваю тим, кому за відсутності коштів на ремонт тих ям, доводиться ще відповідати на дурні запити.
Рореуе правий. Поки не зміниться не відбудуться зміни нагорі, всі ці запити лише саботуватимуть роботу по ліквідації ямковості. Ті мізерні кошти, що розпланували на ремонти в найбільш небезпечних місцях, розмазуватимуть по ямах у дворах за запитами. Принцип роботи взагалі як у ДК - не вирішувати проблему, а максимально закидати запитами і поховати в бумагах.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-02-2013 15:03 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #23
07-02-2013 23:22 RE: Война против дураков и дорог

2 Чебишов
У нашому випадку, якшо низи не будуть тиснути на тих, хто зверху, то нічого і не зміниться

Це всеодно, шо шкодувати даішника, бо йому сім"ю треба годувати. Тільки чому за мій рахунок?
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #24
07-02-2013 23:37 RE: Война против дураков и дорог

Цитата:Глава Уряду нагадав, що наприкінці січня провів нараду з питань утримання доріг у зимовий період, за результатами якої доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування. У першу чергу, виходячи з погодних умов – на придбання посипних матеріалів, паливо і т.д. За січень Укравтодор отримав 417 мільйонів гривень бюджетного фінансування. У тому числі 120 мільйонів гривень – за рахунок наближення видатків з кінця року. «А за великим рахунком, потрібно принаймні 2 мільярди гривень. Тому треба сконцентрувати всі можливі ресурси, не розпорошувати їх, шукати місцеві резерви», - зауважив Микола Азаров.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish...=244274130


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #25
08-02-2013 00:57 RE: Война против дураков и дорог

Я конечно извиняюсь. Но у меня от Вашего строю дороги уже кАлёса квадратные.Работа связана с постоянными командировками.
Извините, но зачем вообще так строить. По полю комфортное ехать чем по нынешним дорогам.
Вот ничего личного. Но читаю как Вы защищаете всю структуру автодора, и у меня просто глаз начинает дергается от того какие у нас автодорожники мега люди. А мы то неуки, ничего не понимающие в нормальных дорогах, ноем и ноем.

ИМХО

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #26
08-02-2013 01:53 RE: Война против дураков и дорог

(08-02-2013 00:57)VIESSMANN :  Я конечно извиняюсь. Но у меня от Вашего строю дороги уже кАлёса квадратные.Работа связана с постоянными командировками.
Извините, но зачем вообще так строить. По полю комфортное ехать чем по нынешним дорогам.
Вот ничего личного. Но читаю как Вы защищаете всю структуру автодора, и у меня просто глаз начинает дергается от того какие у нас автодорожники мега люди. А мы то неуки, ничего не понимающие в нормальных дорогах, ноем и ноем.

ИМХО

Нічого особистого, але Ви бачите те, що хочете бачити.
Я ніколи не ставав на захист структури Укравтодору в цілому - це перше.
По друге. Там де Ви їздите, я думаю дороги побудовані в кращому випадку в 80-х. Ці дороги виробили свій ресурс. Їм потрібні капітальні ремонти або реконструкції. Це все одно що Ви б свій автомобіль експлуатували без ТО. Він далеко не поїхав би.
Третє. Стосовно даної теми. Як зазначив вчора Азаров, з потрібних 2 млрд на утримання надано менше чверті. Питання, чи допоможуть в даній ситуації численні запити та скарги? Я думаю ні. Спланувавши використати дані кошти на ремонт ямковості на основних магістралях, після цих скарг доведеться той мізер розподіляти на всі під'їзди до сіл, де хтось побачив якусь ямку і написав скаргу.

Останнє. Я приймав участь в роботах на тих дорогах, де наскільки мені відомо сьогодні проблем немає. Тому колеса у вас квадратні точно не від мого "строю дороги".
Щоб у Вас та у інших "глаз не дёргался" - від коментарів в цій та інших подібних темах надалі утримаюсь. Я не можу дозволити собі якимось чином через коментарі впливати на психічне здоров'я одноклубників.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #27
08-02-2013 08:01 RE: Война против дураков и дорог

Возможно и Вы правы. Но и мы тоже правы. Особенно когда я вижу как эти деньги лопатой с кузова в воду кидают.
пы сы. Забейте вы на наше здоровье. Свое дороже.Mr. Green

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Aleksey Немає
Писатель
***

Повідомлень: 388
Приєднався: Mar 2009
Мариуполь-Одесса
Octavia 2.0TDI А5 & MB C220CDI W204
Повідомлення: #28
08-02-2013 08:24 RE: Война против дураков и дорог

(07-02-2013 14:39)Чебишов :  Я вже звертав в цій темі увагу, що топікстартер незважаючи на фах журналіста так і не навчився думку формулювати.
Журналистам и не надо уметь формулировать мысль. Они на заказ формируют мысли у толпы, часто даже сами не понимая этого. Форумы и всякие социальные сети этому способствуют.

Если говорить по теме, то я постоянно ( более 10 лет) мотаюсь Донецк-Мариуполь-Одесса. Да состояние дорог не вызывает восторга, но сказать, что ничего не делается тоже не могу. Строиться дорога Херсон-Николаев, Николаев-Одесса уже давно работает там раньше 20км/час ехать не возможно было. В Донецкой области грузовики с металлом убывают дороги за 1-2 сезона, но это совсем другая история.

В меру своего понимания человек трудиться на себя, в меру своего непонимания работает на того кто понимает больше. © К.П. Петров

Viele Grusse aus Mariupol
Шукати всі повідомлення учасника
Andy0048 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 214
Приєднався: Jan 2013
Бахмут (ех-Артемівськ)
Службовий Шкода Фабія; приватний FORD Kuga 2 рест
Повідомлення: #29
08-02-2013 09:03 RE: Война против дураков и дорог

(07-02-2013 14:39)Чебишов :  В цьому році виконується 5 років як я на форумі. І за деяким винятком в своїх повідомленнях виявляю повагу до тих до кого звертаюсь. Чого і Вам, бажаю.

Факти в студію!
Конкретні факти - вартість такого автобана в ФРН - стільки то за км,
вартість аналога в Україні стільки-то помножене на 2 (3,4,5).

Доброго ранку, шановний панове Чебишов! Прошу Вас не утримуватися від коментаря, бо це питання прямо Вами поставлено.
Цього місяця виконується місяць, як я на форумі, але все одно не розумію, чому саме до мене спрямовано Ваше побажання. Чи я чимось виявив до Вас неповагу? То ж, годі.
Ви зажадали фактів – зараз Ви їх отримаєте.
«Футбольне Ельдорадо»… Яку ще назву можна надати золотій ері будівництва / реконструкції автодоріг напередодні Євро-2012? Безумовно, сам факт будівництва є цілком позитивним. Але… таким коштом!..
Так ось. У них. http://www.vremya.ru/2008/196/13/215370.html Досить інформативно. Пізнавального матеріалу багато. Основні тези: «сметная норма для усредненных условий Германии на уровне 8 млн евро за один километр автобана… стоимостный разброс вокруг этой цифры составляет от 5 до 14 млн евро за километр… средняя стоимость -- 8 млн евро за километр -- относится именно к автобанам. То есть включает обязательное выполнение всего сложного комплекса требований, предъявляемых к этой высшей категории дорог. «Просто» хорошие федеральные автотрассы стоят, естественно, дешевле».
У нас. http://novosti.dn.ua/details/171236/ 13 км доріг будується за 1,4 млрд. гривень. Майже 108 млн. грн. (приблизно 13,5 млн. доларів, майже 10 млн. євро) за 1 кілометр. Цей ресурс не є опозиційним, в ньому наведені посилання на конкретні постанови КМУ = цим відомостям можна довіряти. Тут http://dn.vgorode.ua/news/79794/ також цікаво: «Из наших карманов вытянули еще 500 миллионов на строительство объездной вокруг Донецка: дорога длиной 6 километров стоит все дороже и дороже…»
Щодо вартості аналога… А немає аналога по якості в Україні. Аналогів по вартості – скільки душі завгодно!
Хіба всі ці факти не дають право стверджувати: в Україні дороги гіршої якості будують коштом, мінімум в два рази більшим, ніж автобани в Німеччині??? Хіба не так!?
Будь ласка – відповідайте, шановний пане Чебишов!
P. S. На роботу і в зворотному напрямку долею начертане пересуватись (не стільки їхати, скільки саме пересуватися!!!) ділянкою шляху від Артемівська до Соледара (Донецька область). За два роки, поки цієї ділянки не торкались руки ремонтників, там утворилися ДВІ ВЕЛИЧЕЗНІ ЖОПИ (вибачайте мені мою французьку…). З початком Євро-2012 розтанули останні надії, що ці ділянки відремонтують, адже навіть на офіційному сайті УЄФА наводилася інформація про організацію екскурсій до унікальних соляних шахт Артемсолі… Це як же потрібно ненавидіти свій народ, щоб до такого докотитися. Якщо цікаво – надішлю фото. Але, мені здається, Вам буде не цікаво, бо нічого нового Ви не побачите: жопа вона й в Африці / Донбасі / Києві = жопа… Вибачте за прямоту.
P. P. S. Ось вчора ввечері прийшов до дому, повечеряв, трошки охолонув... Сиджу, дивлюся новини на 1+1.
А тут... Тільки прокуратура та тільки офіційно визнала, що протягом року ними майже доведено нецільове використання грошей на обслуговування доріг розміром 170...180 млн гривень!!! Як у нас водиться, ІМХО, це - 1/10 частина від справжніх обсягів... Я не знаю, як далі ставитися до цієї влади. Вибачаюся, вам громадяни не заважають???

І ще вам порада, як одноклубнику, по-товариськи.
Ви, того... поменше Азарова слухайте... І не цітуйте його в гідному товаристві.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-02-2013 09:32 Andy0048.)
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #30
08-02-2013 10:26 RE: Война против дураков и дорог

А я хотел бы спросить по поводу нового асфальтного покрытия в харьковском направлении. Начиная от Иванкова и до практически Пирятина на протяжении года (минимум) делалась трасса фирмой "Альтком". Лично обратил внимание на надписи на технике. Так вот этот участок совсем недавно открыли. И что Вы думаете? Трасса уже с ЯМАМИ Я удивлен. И это с их супер технологиями, метровыми подушками, сеткой и т.п. Думаю этим все сказано.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  помогите составить иск против ГАИ.И имеет ли смысл Брдэ 86 23 291 07-04-2013 22:26
Останнє: arstrong

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1