Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Пропозиція зібратися на шашлики!!!
Автор Повідомлення
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #11
21-05-2007 09:17  

Гості з києва це добре. Дякую за підтримку будемо раді прийняти вас в себе. Тепер треба з дотою тільки оприділитися. Чекаем наразі Антона що він про це думає і коли запланував нас зібрати Laughing

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
dimooon11 Немає
somebody
****

Повідомлень: 900
Приєднався: Jun 2006

A5 1.6 1Z1Z
Повідомлення: #12
21-05-2007 09:37  

+1 за ідею поїздки до Львова.
Десь в другій половині червня...
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
21-05-2007 10:31  

Roha :Гості з києва це добре. Дякую за підтримку будемо раді прийняти вас в себе. Тепер треба з дотою тільки оприділитися. Чекаем наразі Антона що він про це думає і коли запланував нас зібрати Laughing

Вообщето моя идея была совершить чудо и пдобрать время так чтобы всем было хорошо. Поэтому не стесняйтесь и пишите пожелания.

В результате обсуждений и на форуме и моих лично вот предварительный результат желающих принять участие в нашем мероприятии:

1. pulya - любые выходные - Respect за идею с шашлыками
2. Roha + жена - любые выходные 90%
3. fedjaka + Катя - любые выходные - через месяц по причине сессии
4. StE@LtH - как обычно всегда рад стараться
5. Iriwa - любые выходные - желательно через месяц по причине сессии
6. euripid - любые выходные 50%
7. Stralis - любые выходные
8. Turbo - любые выходные
8. dimooon11 - любые выходные - через месяц
9. marco - любые выходные 50%
10. Lewa - ничо конкретного не сказал - думаю проблем не будет

Так вот. Я так понимаю что чтобы были все выше перечисленные нам надо всего навсего подождать месяц. Кто против пишите. У кого возникли какие любо идеи о месте проведения, формате, дате итд итд итд пишите. Еще обратите внимание что pulya, fedyaka, Stralis, Turbo and dimooon11 приезжие, тоесть лично мое мнение что нехотелось бы подвести людей которые столько километров будут ехать специально на встречу так что давайте все спланируем как надо а не так как оно было раньше.

Давайте вместе замутим себе праздник!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pulya Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 72
Приєднався: Apr 2006

fabia htp
Повідомлення: #14
21-05-2007 11:06  

народ!ми мусимо вивести якусь "формулу зацікавлення",для того щоб в подальшому нас ставало все більше і більше! На перший збір можна організувати " Skoda Street racing",або щось подібне,"off road" (перед пивом само собою).Переможцю ТО безкоштовно (тут вже треба Єврокар підтягувати),ну накрайняк ящик пива!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
21-05-2007 13:00  

Я вважаю що ще рановато говорити про якесь спонсорство, подарунки ітд. В нас ще толком не сформувався актив клубу. Давай для початку зберемся на шашлики і познайомимось і поспілкуємось. заодно можна буде погоорити про те хто і як бачить клуб, що від нього очікує, що кого цікавить і можливу придумати якийсь план розвитку...тіпа таке собі суміщення приємного з корисним.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #16
21-05-2007 13:30  

StE@LtH :Я вважаю що ще рановато говорити про якесь спонсорство, подарунки ітд. В нас ще толком не сформувався актив клубу. Давай для початку зберемся на шашлики і познайомимось і поспілкуємось. заодно можна буде погоорити про те хто і як бачить клуб, що від нього очікує, що кого цікавить і можливу придумати якийсь план розвитку...тіпа таке собі суміщення приємного з корисним.

повністю згідний - спочатку треба познайомитися,поспілкуватися а потім планувати щось більше.

для мене найкраще щоб під вихідними в мому випадку це була НЕДІЛЯ так як по суботам працюю і якщо в неділю буду на 90% то в суботу десь -20% - 29.999%.

чекаємо пропозицій решти учасників.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #17
21-05-2007 13:32  

Очевидно, кияни приїжджають або в п"ятницю ввечері або - шо ймовірніше - в суботу під обід, відповідно їм по-любому треба ночівля. З огляду на офігенний напряг з готелями і квартирами цього року (схоже, Львів стає туристичним містом), квартири треба забивати наперед хоча б на 2-3 тижні, тому термін ставити не раніше 16-17 червня.
Якшо так буде добре, беру на себе підтягнути когось з адміністрації для політичної ваги заходу...Ну і ближнє зарубіжжя (тіпа ужгород Упал и качаюсь ) мало б підтягнутись Поехали

Які думки?

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #18
21-05-2007 13:54  

так багато постів за 1 день в львівській гілці ще небачив - це неможе нерадувати. Будемо надіятися що Львів Оживає і все в нас буде добре. Зустріч необхідна 100%. з датами хай більше немісцеві оприділяються. мені всерівно якого числа але бажано в неділю. З квартирами нажаль помогти незможу.

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
fedjaka Немає
Читатель
***

Повідомлень: 331
Приєднався: Apr 2007

VAG octAMAROK
Повідомлення: #19
21-05-2007 14:58  

StE@LtH :Я вважаю що ще рановато говорити про якесь спонсорство, подарунки ітд. В нас ще толком не сформувався актив клубу. Давай для початку зберемся на шашлики і познайомимось і поспілкуємось. заодно можна буде погоорити про те хто і як бачить клуб, що від нього очікує, що кого цікавить і можливу придумати якийсь план розвитку...тіпа таке собі суміщення приємного з корисним.
+1 щоб були спонсори, треба щоб вони були в нас зацікавлені, отже поки ми самі не здружимось, і до нас не приєднуватимуться луди - про це навть можна не мріяти! Тобто принаймні ця зустріч повинна відбутися на чисто компанійському рівні, шашлики, випивка, вогонь, музика є в машині та спілкування, думаю що якась серйозна розважальна програма буде недоречною для першої нашої зустрічі (А ви як думаєте?)!
На рахунок проживання - нажаль теж нічим не зможу допомогти!
На рахунок дати - я зможу як в суботу так і в неділю, якщо це буде в перших числах серпня, я кщо ж раніше, тоді схиляюсь до суботи!
Very Happy Very Happy Very Happy
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #20
21-05-2007 15:33  

Ну що люди добрі!

Наразі є 2 варіанти: 3 або 10 серпня (неділі, сесія мала би закінчитись і море часу щоб все спланувати і підготуватись).

Хто що думає з цього приводу?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Пропозиція по фарам CheZZ 0 877 28-05-2010 20:09
Останнє: CheZZ
  Шашлики - Задорожне, 5-го липня в Неділю StE@LtH 12 3 991 07-07-2009 11:29
Останнє: TimberWolf
  Поїздка на шашлики на Задорожне StE@LtH 22 7 460 20-06-2009 20:01
Останнє: StE@LtH
  Зустріч Львівської гілки або Осінні шашлики. Ms.Smith 56 12 376 29-11-2008 13:16
Останнє: В...
  Озеро та шашлики - Субота 23 Серпня!!! Iriwa 39 8 564 26-08-2008 14:05
Останнє: Antares

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1