Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Пластиковая карточка. В каком банке лучше?
Автор Повідомлення
Maybe Далеко
Тесть
*****

Повідомлень: 8 656
Приєднався: Dec 2007
Файне місто Суми
Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;)
Skype IDmaybe1974
Повідомлення: #11
09-04-2011 07:48 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

(08-04-2011 20:03)МЫМ :  Или бюджет на Дружба и прочие держать в наличной форме?.

ИМХО все же карточкой расплачиваться через терминалы на АЗС и автобанах. За Дружба и т.п. - наличкой. В банкоматы карточку совать только в крайних случаях. Курить

Шкода-клуб - это не кучка придурков, гоняющих пиксели по экрану.
Pushkarivka Country Club & Wellness Center in SumMy
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ABTO6YC Немає
счастлив
**

Повідомлень: 51
Приєднався: Jul 2007
Крам
SuperB
Повідомлення: #12
09-04-2011 22:51 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

Виза Электрон и Маэстро Циррус проходят для безналичной оплаты в Европе без вопросов. Карты были открыты в гривне.

Саша, ты не автобус.Ты трамвай (с) Чехия, апрель 2011, г.Прага, Шкода Клуб Украина
Шукати всі повідомлення учасника
yabeda Немає
ТаксАвод)
****

Повідомлень: 807
Приєднався: Jul 2006
Киев
KIA "РИК" Sorento, Cruze"Наследник", была - Окташа 2,0
Повідомлення: #13
11-04-2011 11:21 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

у аваля есть прекрасное предложение - пакет оптимальный.
на одну карту я открыла два счета - в гривнах и в евро. соответсвенно, и кладу евро + гривны.
мастер кард. стоимость обслуживания - 11 грн/мес. открытие - бесплатно.

но время открытия - две недели.
сообщения объединены
(08-04-2011 23:41)MaxX :  п.с. Несколько раз наблюдал картину, как у людей банкоматы "съедали" карту, терялась карта со всеми документами, в таких случаях лучше иметь наличку.


у меня съела, собака, в италии. долго на немецко-английско - итальянском изъяснялась с работниками банка) таки отдали)

машина - не средство передвижения, а источник удовольствия... (с)
http://www.drive2.ru/cars/kia/sorento/sorento/yabedka/
http://www.magichunter.narod.ru
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2011 11:22 yabeda.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Dinosaur Немає
Писатель
***

Повідомлень: 699
Приєднався: May 2009

Skoda Octavia 1.8turbo
Повідомлення: #14
11-04-2011 13:33 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

Хоть я и не еду с Вами друзья, но все равно скажу, не уверен как в Чехии, Польше и таким приближенным к нам странам, Но в Дании сто пудов, в Швеции вроде тоже, карточки идут не с магнитной лентой, а с чипом, и в магазинах есть проблема расчитаться картой. У нас такие карточки, сто процентов знаю, выдает Unicredit. Тоесть Вам бы хорошо поинтерисоваться у тех кто в Польше и Чехии бывает часто, какой тип карт найболее распространен в стране. Банкоматам все равно какая карта, а вот магазин и заправка могут удивить.

[Зображення: octavia1820vt.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
doc_tor Немає
Кватропапа
*****

Повідомлень: 5 003
Приєднався: Jun 2008
Да, не тот нынче Днепр (с)
chip-Black A5 2.0 TDI
Skype IDdoc_tord
Повідомлення: #15
11-04-2011 14:02 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

В Венгрии, Австрии и Чехии на заправках, магазинах и кафешках спокойно проходил *Мастеркард* (как в евро так и в долярах) от Райфайзен АвальКурить

Тонированые стекла - залог счастливой семейной жизни!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #16
11-04-2011 14:20 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

Кхм... Дещо прочитав з посмішкою, дещо і справді так і є. Спробую провести невеличкий лікбез з приводу користуваня картками (все ж, досвід роботи з цим продуктом понад 9 років).

Нещодавно (листопад, 2010) був у Чехії. Транзитні міста - Будапешт, Відень, якісь прикордонні містечка Чехії і Польщі. Подорожував з карткою VISA Classic від OTP Банку. З цією ж карткою подорожував і в Болгарію, Румунію, Росію... Жодного разу проблем з розрахунком карткою в торгівельно-сервісній мережі не було ( Дятел Дятел Дятел ). Крім того, під рукою, про всяк випадок, знаходилися кредитна VISA Classic (грн.) та EuroCard/MasterCard Mass (дол. США) все від того ж OTP Банку.

Невеличкий ліричний відступ.
Картки, на яких інформація про власника картки, номер картки та строк дії картки ви може чітко помацати - називаються ембосованими картками (тип нанесення інформації - ембосування). Це всі картки класу Classic/Mass і вище.
Картки, на яких та сама інформація, неначе випалена, називаються картками з індент друком. Зазвичай це найдешевші дебетні картки до класу Classic.

Уся перевага пластикових карток в тому, що у разі втрати картки, ви втрачаєте лише шматок пластику і не більше. Тобто, ви телефонуєте до свого банку, блокуєте картку і всі кошти залишаються на рахунку. Все більше банків на сьогодні надають таку послугу як відправка перевипущеної картки закордон. Але тут варто зазначити, що ПІН-код до вашої картки ви зможете забрати лише особисто у відділенні Банку. (деякі банки, на свій розсуд, можуть надіслати і код, але з розривом у 48 год.) Я завжди подорожую з картками і лише незначну частину запланованих витрат беру готівкою.

З приводу питання про те, у якій валюті відкривати картку. Я не бачу сенсу відкривати картку в іноземній валюті, якщо у вас основне джерело доходу (те, що становить не менше 90% сімейного бюджету) в національній валюті, то відкривати картковий рахунок в іноземній валюті сенсу немає абсолютно. Ту саму операцію конвертації валюти проводять процесинги банку, який обслуговує термінал і банку, який обслуговує вашу картку. Тому навіщо втрачати на курсі обміну готівки в Україні, якщо доволі часто можна виграти на кросс-курсі Міжнародної латіжної системи.Hello! Тому мій вибір - однозначно картка в гривні!

Банки.
Я рекомендую обирати картки найбільших операторів карткового ринку з одним виключенням. В жодному випадку не зв"язуйтеся з картками ПриватБанку! Оцтой
Якщо конкретно по банках, то я би відзначив, перш за все, саме OTP Банк. Користуюся картками цього банку вже понад 5 років і проблем (слава Богу!) не мав. Мої друзі, які знають мою палку любов до оплати товарів/послуг платіжними картками, запросто засвідчать, що я знаю про що кажу! Laughing
Далі, порадив би картки вже згадуваного тут УкрЕксімБанку. На диво, картки саме цього банку чомусь вважають найнадійнішими у світі і їм довіряють. Якщо не помиляюся, вони також випускають гібридні картки: і з магнітною стрічкою, і з чіпом.
РайффайзенБанк Аваль. Ну, тут саме ім"я грає велику роль. Тому, можна довіряти і їм.
Далі, рекомендував би дивитися в бік інших банків зі 100% іноземними інвестиціями (якщо перші три не викликають у вас довіри). До таких банків треба віднести: УніКредит, Банк Кіпру, Піреус Банк, Ерсте Банк тощо.
Перевагою банків, які входять до складу великих міжнародних банківських груп є те, що зняття готівки з банкоматів по всій мережі цих банків у Європі (світі) значно дешевше, ніж в банкоматах інших іноземних банків закордоном. Так, зокрема, якщо за картками OTP Банку зняття готівки в іноземних банках закордоном по картках VISA Classic на сьогодгні становить 1,5% (мін. 17 грн.), то в банкоматах банків групи OTP комісія становить 0,8%.

Все вище зазначене є власною думкю автора і не має на меті пропаганду чи насильне нав"язування думки. Вибір завжди залишається за вами! Hello!

P.S.: з приводу карток American Express раджу, перш за все, ознайомитися з тарифами та умовами отримання та обслуговування цієї картки в Україні. Будете дуже здивовані недоступністю цієї картки! Laughing

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vlad1358 Далеко
Mordoorator
*****

Повідомлень: 6 444
Приєднався: Jan 2008
Киев
Scoutинка LPG
Повідомлення: #17
12-04-2011 00:28 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

(07-04-2011 10:08)ABU :  Едешь в Европу - только евро карточка
Банк - тут как тебе удобно, возле дома, работа. Все равно у всех банков +- одинаковіе условия по карточкам
Какую карточку, главная чтоб надпись Ф.И. и номер счета были выбиты а не насены. Я просто не знаю как это правильно называеться. Embarassed

Андрюха, представляю какой силы воли тебе стоило без мата на эту тему написатьУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Si vis pacem, para bellum
Шукати всі повідомлення учасника
Rudic Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2007
Киев
Skoda Fabia Combi 1.4
Повідомлення: #18
12-04-2011 07:04 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

(11-04-2011 14:20)Mikka :  В жодному випадку не зв"язуйтеся з картками ПриватБанку! Оцтой

А почему приват плохо?

[Зображення: skodajh3.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #19
12-04-2011 07:05 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

(12-04-2011 00:28)Vlad1358 :  Андрюха, представляю какой силы воли тебе стоило без мата на эту тему написатьУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

И не вспомнить мой любимый банк Повбывав бы

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #20
12-04-2011 10:50 RE: Пластиковая карточка. В каком банке лучше?

(12-04-2011 07:04)Rudic :  
(11-04-2011 14:20)Mikka :  В жодному випадку не зв"язуйтеся з картками ПриватБанку! Оцтой

А почему приват плохо?

Бо ставлення до власників "земних" карток абсолютно пофігістичне і, як то кажуть, ваші проблеми - ви й вирішуйте! Курить Іншого казати не буду, бо юридична складова моє можливої відповіді не дозволяє мені цього зробити! Hello!

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1