Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Октава,стрелка тахометра,спидометра,топлива и темпер молчит
Автор Повідомлення
Kotygoroshko Немає
Ученик
*

Повідомлень: 48
Приєднався: Nov 2007

Octavia CZ
Повідомлення: #71
10-11-2008 11:01  

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
zarik Немає
Шкодавод
***

Повідомлень: 528
Приєднався: Jan 2006
Кам’янець-Подільський, Житомир
Октавія 1,8Т - продалася. Натомість Скаут 2,0 FSI. Октавія А 8
Повідомлення: #72
18-11-2008 16:55  

Шановні форумчани!
Бачу Ви вже маєте неабиякий досвід у вирішенні проблем з живленням панелі приладів. Допоможіть і мені. Справа в тому, що протягом деякого часу з’явився схожий глюк: при вмиканні повороту, перемиканні світла фар з ближнього на дальній чи навпаки, деколи при повороті керма в будь-яке крайнє положення, вмиканні приймача, тощо, гасне підсвітка панелі приладів або взагалі пропадає електроживлення всього автомобіля. В останньому випадку обнулюються показники боротового комп’ютера, пам’ять магнітоли, добовий пробіг, годинник. Коли це трапляється під час руху, то автомобіль, їдучи накатом, заводиться сам. Найчастіше такі глюки стаються під час руху по нерівній дорозі і з часом самі зникають. Що тут зробити? Недоумение Я удивлен Добыча мыслей

[Зображення: nomua_BX_8488_AX.png]
Шукати всі повідомлення учасника
anovik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Nov 2008

Повідомлення: #73
24-11-2008 12:14  

zarik :Шановні форумчани!
Бачу Ви вже маєте неабиякий досвід у вирішенні проблем з живленням панелі приладів. Допоможіть і мені. Справа в тому, що протягом деякого часу з’явився схожий глюк: при вмиканні повороту, перемиканні світла фар з ближнього на дальній чи навпаки, деколи при повороті керма в будь-яке крайнє положення, вмиканні приймача, тощо, гасне підсвітка панелі приладів або взагалі пропадає електроживлення всього автомобіля. В останньому випадку обнулюються показники боротового комп’ютера, пам’ять магнітоли, добовий пробіг, годинник. Коли це трапляється під час руху, то автомобіль, їдучи накатом, заводиться сам. Найчастіше такі глюки стаються під час руху по нерівній дорозі і з часом самі зникають. Що тут зробити? Недоумение Я удивлен Добыча мыслей

дуже схоже на погану масу, а ле де саме, важко сказати... думаю, вам потрібно шукати поганий контакт на масу...
а чи не буває таких глюгів під час пуску двигуна? якщо так - перевірте мінусовий провід з аккумулятора, його контакт з кузовом автомобіля.
спробуйте ще вийняти приборну панель та витягніть з неї джгути дротів і вставте їх знову з деяким зусиллям, спробуйте поворушити роз'єми - у мене не світили лампи повороту і габаритів, в такий спосіб вилікувалось.

під торпедою, над педалями, є решітка, під якою ховаються група реле та деякі з'їднання. перевірте там затяжку гайок та гвинтів на клемах, можливо треба поворушити реле (це все до ваших слів про рух по нерівній дорозі) - але це вже на власний розсуд, бо наслідки не можу передбачити.

ще може бути поганий контакт в запобіжниках.

але всі ці глюки ВИКЛЮЧНО від поганого контакту.
Шукати всі повідомлення учасника
anovik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Nov 2008

Повідомлення: #74
24-11-2008 12:26  

anovik :
Kotygoroshko :вже знайшов ще декілька машин з такою ж проблемою, вони від 98 до 2001 року випуску, і ніхто реально з них не знав що робити... коли я витягнув 15 запобіжник, в них очі на лоба полізли- Я удивлен ...о, показує!.

...а дійсно яке реле і куда його ліпити? Hello!

так от. реле ставиться так. виймається блок запобіжників, знаходиться 15 запобіжник і його дріт. дріт перекусується і в розрив підключається реле нормально замкненими контактами. котушка реле підключається до запалення (де знайдете провід - не знаю Smile, я брав з керування підігрівом сидіннями. в принципі, де взяти - не важливо). реле взяв з комплекту сигналізації. можна взяти будь-яке автомобільне з розрахунку на струм 15 запобіжника (не пам'ятаю, скільки там). таким чином, коли вмикається запалення, реле розриває ланцюг запобіжника ("виймає його"), а коли запалення вимикається - ланцюг відновлюється.
є тільки одне "але". іноді реле спрацьовує пізно і стрілки, відповідно, завмирають, потім падають і збиваються всі покажчики. а може, навіть не реле винне.... хз.
планую таки замінити стабілізатор TLE4276G, якщо знайду...

в неділю знов виймав приборку - хотів на стабілізатор припаяти кабель, та, поставивши приборку і тимчасово вимкнувши реле - зробити вимірювання (начитався німецьких форумів). там стабілізатор керується логікою, яка на вмикання ставить йому на 2-гу ногу логічний нуль. але, придивившись, побачив, що в мене стоїть саме TLE4276G, а не TLE4276G50V. перед цим і вів переписку з "Імрад" http://www.imrad.com.ua на предмет поставки цієї мікросхеми. вони відповіли, що можуть поставити на замовлення тільки TLE4276G - як виявилось, мені саме ця мікросхема і потрібна. коштує вона 41 грн. чекаю відповіді на своє замовлення, та буду робити заміну. цікаво, чи допоможе... інакше доведеться паяти дроти, та дивитись на роботу блоку живлення приборки.
відпишусь
Шукати всі повідомлення учасника
olegosp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 357
Приєднався: Jan 2006

Octavia 1998 1.6 101
Повідомлення: #75
24-11-2008 18:32  

anovik :
anovik :[quote="Kotygoroshko"]вже знайшов ще декілька машин з такою ж проблемою, вони від 98 до 2001 року випуску, і ніхто реально з них не знав що робити... коли я витягнув 15 запобіжник, в них очі на лоба полізли- Я удивлен ...о, показує!.

...а дійсно яке реле і куда його ліпити? Hello!

(начитався німецьких форумів). там стабілізатор керується логікою, яка на вмикання ставить йому на 2-гу ногу логічний нуль. але, придивившись, побачив, що в мене стоїть саме TLE4276G, а не TLE4276G50V. перед цим і вів переписку з "Імрад" http://www.imrad.com.ua на предмет поставки цієї мікросхеми. вони відповіли, що можуть поставити на замовлення тільки TLE4276G - як виявилось, мені саме ця мікросхема і потрібна. коштує вона 41 грн. чекаю відповіді на своє замовлення, та буду робити заміну. цікаво, чи допоможе... інакше доведеться паяти дроти, та дивитись на роботу блоку живлення приборки.
відпишусь

Очень интресно. Т.к. я свою проблему не решал. А катаюсь без 15-ого предохранителя.
Так и не кто не ответил, можно ли без него ездить и чем это грозит?
Шукати всі повідомлення учасника
zarik Немає
Шкодавод
***

Повідомлень: 528
Приєднався: Jan 2006
Кам’янець-Подільський, Житомир
Октавія 1,8Т - продалася. Натомість Скаут 2,0 FSI. Октавія А 8
Повідомлення: #76
27-11-2008 09:32  

Вчора поїхав на сервіс, де обслуговуюся постійно. Там зняли панель, сказали. що поганий був контакт маси на панелі приладів, попідгорали деякі контакти в роз’ємах. Сказали що підчистили контакти, підтягнули монтажні кріплення. Протягом доби ніби без проблем. Побачу, що буде далі. Принагідно дякую всім небайдужим за поради та інформацію. Аплодисменты

[Зображення: nomua_BX_8488_AX.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Ren Немає
Ученик
*

Повідомлень: 17
Приєднався: May 2007

Повідомлення: #77
16-06-2009 09:56  

проездив после замены стабилизатора от другой приборки около полугода - заметил знакомые симптомы - стрелки падали и поднимались - через месяц все упало на мертво

решил пропаять стабилизатор - просто со стороны 1 контакта размочил припой и всё - проработало в ажуре примерно 1-2 месяца

Данную процедуру повторял с периодичностью раз в квартал

В последний раз приборка вырубилась на следующее же утро - был в шоке. Повторил процедуру. результат тот же. Т.е. пропаевую стабилизатор - ставлю панель - езжу день, а простояв ночь стрелки работают минут 5 и падают в ноль. дальше бывают поднимуться на 5-10сек и опять лежат.

что делать????

хочу пропаять все координально.

стабилизатор новый нигде найти не могу - подозрение что его вообще не продают - аналогов нет

приборку тоже не найти

что делать????
Шукати всі повідомлення учасника
Ruarker Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Oct 2008

Ауди А3 AGN
Повідомлення: #78
16-06-2009 18:38  

Присоединяюсь к обсуждению, с проблемой аналогичной проблеме zarik..только в моем случае не пропадает напряжение, а комп выдает различные ошибки - повернешь руль, загорается неисправность АБС, бывает едешь - загораются колодки, бывает уровень жидкости...подскажите, где искать плохой контакт или массу ?Smile
причем все эти ошибки остаются как ошибки в памяти компа и сбрасываются, а не просто лампочки на приборке в дискотеку играют...
Шукати всі повідомлення учасника
anovik Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Nov 2008

Повідомлення: #79
08-07-2009 21:59 падіння стрілок

здається, сьогодні я поборов свою приборку, хай їй грець. заміна стабілізатора на аналогічний нічого (крім вимкненого дисплея MFA, ввімкненого іммобілайзера та додаткової сивини) не дала. вимушений був ставити рідний на місце.
абсолютно випадково позавчора знайшов цю статтю http://volkswagen.msk.ru/forum/index.php...pic=112337. там також згадується про погану масу датчиків, дуже на це схоже. я пропаяв тонким паяльником і резистори і точку переходу маси з сторони на сторону. біля одного з резисторів я, здається (недостатньо світла), побачив кільцеву тріщину.
приборна панель працює, стрілки не падають. якщо вивляться глюки - відпишусь
Шукати всі повідомлення учасника
NoSkiN Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: May 2008

OCTAVIA 1.8 20V
Повідомлення: #80
13-07-2009 19:29  

Привет всем!
Седня во время полета произошел сбой приборов. Симптомы все вышеописанные.
Классно что есть шкода клуб и шкода-форум, и чудо-поиск. Respect
Я правда успел заехать к одному "эксперту" дк он сказал что в "панель приборов лезть нельзя а то все слетит и машину не заведеш". Дк вот подскажите не "слетит ли все" если я отключу панель для пропайки стабилизатора.
Спасибо.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Стрелка ТД Smouky 7 419 15-06-2023 21:23
Останнє: Smouky
  Зависла стрелка уровня топлива Skoda Fabia 1.4 2001 AME Smouky 4 716 16-11-2022 09:36
Останнє: Smouky
  Не работает стрелка температуры на панели приборов CHAIUIER 6 2 290 10-05-2022 17:59
Останнє: Vitaly_N
  Указатель оборотов двигателя Стрелка стала мертво ШураАвионик 1 547 30-04-2022 21:35
Останнє: dallasdp
  Упала стрелка спидометра AndronKL 12 1 295 30-03-2021 10:52
Останнє: Razrushitell
  Перегрев 1.2TSI - стрелка температуры как Тахометр ( Savkr14 5 1 005 10-08-2020 07:37
Останнє: ANTI[SuN]
  Стрелка спидометра Патологоанатом 11 1 830 03-06-2020 10:25
Останнє: Патологоанатом
  Гуляє стрілка тахометра на холодну на холостому,при розгоні трусить superb 2012 Yurec4yk 6 1 610 21-05-2019 16:37
Останнє: Yurec4yk
  Октава А7, 1.4, сборки февраля 2014, турбина-всё. Upd: или не всё? mitia70 29 8 132 22-01-2019 11:34
Останнє: Cossack
  Не горит, мограет подсветка стрелки спидометра. Lil 5 2 260 05-12-2018 18:00
Останнє: Барс

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1