Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Есть любители ходить в зал?
Автор Повідомлення
Andmat Немає
был "ulitko", в жизни "Андрей"
*****

Повідомлень: 1 647
Приєднався: Nov 2011
Черновцы
Тур 2.0 TDI 6-DSG
Skype IDmatsiuk.andrii
Повідомлення: #2281
15-02-2019 11:48 RE: Есть любители ходить в зал?

(15-02-2019 11:43)Predator_76 :  Я вже вирішив схуднути, пріоритети змінилися, зрозуміло що робочі веса теж просідают, но то таке)

Чого? Шо сталось?
Я тільки от повернувся до екіпи, пожав трошки за 200. Пристрілююсь так сказать.
Якшо цікаво, скину пару відео жиму в екіпі.

Winning feels better when you take a little damage
Шукати всі повідомлення учасника
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #2282
15-02-2019 12:17 RE: Есть любители ходить в зал?

Нічого не сталось) так просто зручніше
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #2283
14-03-2019 08:46 RE: Есть любители ходить в зал?

(15-02-2019 11:43)Predator_76 :  Я вже вирішив схуднути, пріоритети змінилися, зрозуміло що робочі веса теж просідают, но то таке)

Аналогично. Но кроме похудения меня еще интересует как убрать одышку. Буквально как стукнул сороковник сразу стало тяжело выполнять дыхательные упражнения, например много повторений приседа со средним весом. Пару лет назад приседал 150х15-17 раз, а сейчас на 7-9 повторе задыхаюсь, сердце стучит, голова кружится, хотя мышцы еще не устали. Тоже самое и при нырянии под водой -задержка дыхания ухудшилась, немного поработал ластами под водой и уже кислорода не хватает, как будто мышцы усиленно палят кислород и бегать стало труднее по тем же причинам. При этом вес тот же -держится в пределах 91-94 кг.

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
Andmat Немає
был "ulitko", в жизни "Андрей"
*****

Повідомлень: 1 647
Приєднався: Nov 2011
Черновцы
Тур 2.0 TDI 6-DSG
Skype IDmatsiuk.andrii
Повідомлення: #2284
14-03-2019 09:34 RE: Есть любители ходить в зал?

(14-03-2019 08:46)leninV :  
(15-02-2019 11:43)Predator_76 :  Я вже вирішив схуднути, пріоритети змінилися, зрозуміло що робочі веса теж просідают, но то таке)

Аналогично. Но кроме похудения меня еще интересует как убрать одышку. Буквально как стукнул сороковник сразу стало тяжело выполнять дыхательные упражнения, например много повторений приседа со средним весом. Пару лет назад приседал 150х15-17 раз, а сейчас на 7-9 повторе задыхаюсь, сердце стучит, голова кружится, хотя мышцы еще не устали. Тоже самое и при нырянии под водой -задержка дыхания ухудшилась, немного поработал ластами под водой и уже кислорода не хватает, как будто мышцы усиленно палят кислород и бегать стало труднее по тем же причинам. При этом вес тот же -держится в пределах 91-94 кг.

На істину не претендую, але можу поділитись своїм досвідом.
Мав схожі симптоми. До останнього хотів вірити в те, що я прокачував мязи, суглоби, а серце само повинно справитись із навантаженнями. Причому за останні 2 роки ще набрав 12-15кг (не жир). Так от, після того як я погодився на підживлення серця, стало все по іншому. Віддишка пройшла, пульс знизився суттєво. Навіть часті прогулянки не допомогали раніше. Останніх півроку змінив раціон, свинину не їм (жирна дуже), із мяса курка, телятина. Зараз почуваюсь ніби важу 90 кг Smile

Winning feels better when you take a little damage
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #2285
14-03-2019 10:24 RE: Есть любители ходить в зал?

(23-01-2019 15:24)Andmat :  Так склалось, що я прийшов до протеїну. Ну як прийшов, іншого кращого виходу не було для мене. Задача - набирати/утримувати масу мяса. Щоб краще освоїтись в категорії до 120 кг, треба мати тих самих 120 кг. Так от, на день маю 4 прийоми їжі, інколи 5. До цього ж 3 коктейля. Протеін став якось швидко закінчуватись. Мій поставщик в місті злився, товару нема. Брати в спортмагазах дорого, я ж не олігарх. Перший раз спробував взяти на ОЛХ, то якийсь "лівак" мабуть попався, бо смак - ужос, дуже важко розчинявся ну і справив враження ацької хімії. Добре що вже доїв і не вмер Laughing
Зараз взяв на пробу інший прот, ніби як чеський, упаковка схожа не заводську, навіть голограму наклеїли. Пізніше відпишу результат.
Хто де і який бере прот? Діліться відгуками Дружба

Ну так ничего зазорного в протеине нету, это ж не химия. Тут или топтать с утра до ночи или протеином возмещать. Я в свое время как прот подключил, так жизнь сразу легче стала: у плиты стоять меньше, чувствуешь себя лучше (прот то легче организму усвоить, чем еду переварить и добраться до того же белка), меньше/реже конечных продуктов жизнедеятельности организма Embarassed, на работе проще коктейль выпить чем идти творог топтать. Но появляются взгляды сотрудников "ага, вот чего он такой большой, на химии сидит" Big Grin.
Прот покупал на форуме иронфлекс, в некого пользователя Dio. Что он сейчас продает и по каким ценам судить не могу, давно отошел от спорта, последняя закупка была 6 лет назад (потом по семейным обстоятельствам с залом не сложилось). Тогда было раза в два дешевле чем в обычном уличном магазе, и на добрую треть дешевле, чем в большинстве интернет магазинов. Да и доверия к этому дядьке было больше, чем к мутным магазам. Брошу в личку ссылку, глянете что там и как. Там вообще целый "рынок", продавцов много, можно поискать.
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #2286
14-03-2019 12:09 RE: Есть любители ходить в зал?

(14-03-2019 09:34)Andmat :  На істину не претендую, але можу поділитись своїм досвідом.
Мав схожі симптоми. До останнього хотів вірити в те, що я прокачував мязи, суглоби, а серце само повинно справитись із навантаженнями. Причому за останні 2 роки ще набрав 12-15кг (не жир). Так от, після того як я погодився на підживлення серця, стало все по іншому. Віддишка пройшла, пульс знизився суттєво. Навіть часті прогулянки не допомогали раніше. Останніх півроку змінив раціон, свинину не їм (жирна дуже), із мяса курка, телятина. Зараз почуваюсь ніби важу 90 кг Smile

Понял, что нужно убрать жир из рациона, этим займусь. А вот что такое подпитка сердца, можно подробнее?

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
Andmat Немає
был "ulitko", в жизни "Андрей"
*****

Повідомлень: 1 647
Приєднався: Nov 2011
Черновцы
Тур 2.0 TDI 6-DSG
Skype IDmatsiuk.andrii
Повідомлення: #2287
14-03-2019 12:28 RE: Есть любители ходить в зал?

(14-03-2019 12:09)leninV :  
(14-03-2019 09:34)Andmat :  На істину не претендую, але можу поділитись своїм досвідом.
Мав схожі симптоми. До останнього хотів вірити в те, що я прокачував мязи, суглоби, а серце само повинно справитись із навантаженнями. Причому за останні 2 роки ще набрав 12-15кг (не жир). Так от, після того як я погодився на підживлення серця, стало все по іншому. Віддишка пройшла, пульс знизився суттєво. Навіть часті прогулянки не допомогали раніше. Останніх півроку змінив раціон, свинину не їм (жирна дуже), із мяса курка, телятина. Зараз почуваюсь ніби важу 90 кг Smile

Понял, что нужно убрать жир из рациона, этим займусь. А вот что такое подпитка сердца, можно подробнее?

Не тільки жир, але і вуглі теж порахував і дещо не їм тепер. Саме урізання вуглів відобразилось найперше - менш набрякшим став виглядати, не знаю як точно сказати. Все решта залишилось як було. Не запливав жирком, який йшов від надлишку вуглів.
По серцю. Звичайні АПТЕЧНІ препарати. Їх призначають часто і багато кому (стреси, постійні емоційні і фізичні навантаження і т.д.). В мене півродини лікарів, тому постійно в них випитую шось про це. Спочатку не сприймав це і думав - один раз прийму шось для серця, то все, тепер подохну без них. Але тепер розумію що це невідємна частин всього тренувального процесу коли мова йде про серйозні результати, не про звичайну фізкультуру. Я не впевнений шо тут правильно буде писати шо саме приймав, тому напишу бажаючим в ОП.

Winning feels better when you take a little damage
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #2288
14-03-2019 13:38 RE: Есть любители ходить в зал?

Спасибо! Симптомы очень на меня похожие, включая большое количество углеводов. Если можно, препараты в личку, плиз.

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
Брдэ Далеко
Комбайнер на тракторці
*****

Повідомлень: 4 743
Приєднався: Jan 2009
Стольный град
octavia 1,92 TDI мало kWt
Повідомлення: #2289
12-06-2019 19:28 RE: Есть любители ходить в зал?

посоны, а ну, качки, нужна помощь!! Нужен украинский выпуск журнала "Мускл и фитнесс", украинское издание, первые три номера! В одном из них статья, очень нужна!Готов на время попросить!

Octavia 1.9 TDI (2006г.) AGR/No EGR/MAF delete/VNT 20@ 1.7 Bar/3bar map/Bosio Race 520 0,260 Nozzles/6 GEAR /Chip by RomSLR.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Любители баскетбола Artur_A5_BKD 5 7 826 26-01-2022 13:27
Останнє: Цвях
  Любители БОКСА есть? TUA 298 96 038 23-12-2020 18:07
Останнє: 1.2HTP
  Есть здесь любители Р/У моделей Дрифт, Монстры, Трагги // ДВС, Электро racer_92 61 25 475 30-11-2015 13:15
Останнє: salj4ok
  любители оффроуда, объединяемся Ромец 23 10 924 19-11-2010 15:14
Останнє: Gleb

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1