Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Фільтри
Автор Повідомлення
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #1
26-09-2011 11:58 Фільтри

шановні шкодоводи, скажіть будь ласка хто якої фірми купляє і строки заміни? особливо цікавить паливний і повітряний? міняю кожні 30 тис, дехто каже задовго. які думки з цього приводу? брала завжди оригінал, тепер хочу взяти фірми кнехт, кажуть шо це єдині фільтри зроблені не в китаї, що скажете на це?

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #2
26-09-2011 17:10 RE: Фільтри

Всі крім фільтрона добрі!
В Китаї зараз майже все робиться і це не означає що погано

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #3
26-09-2011 18:19 RE: Фільтри

(26-09-2011 17:10)or4uk :  Всі крім фільтрона добрі!
В Китаї зараз майже все робиться і це не означає що погано

тобто не слухати, а брати те що дешевше, і навіть ті свої 30 тис воно буде виконувати свою функцію?

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
fabia1-2-12V Немає
Форумчанин
****

Повідомлень: 1 184
Приєднався: Mar 2011
Киев
FABIA 1.2 12V 2006 г.в.
Повідомлення: #4
26-09-2011 19:48 RE: Фільтри

Нажаль, 30 тис. не будуть виконувати.
як рекомендують наші одноклубники, краще на 8-10 тис. проводити заміну, тим паче наше повітря дуже забруднене, а якість палива бажає бути кращим.
Кнехт/мале - це одне й теж, на сьогодні залишається найкрищим виробником фільтрів. wix/filtron - краще не використовувати, ці фільтра для тих, хто не любить свого авто. В фільтрах бош можуть лежати теж якісні, а ле це як попадеться (бош сам фільтра не робить, він їх перепаковує). В оригіналі, як зазвичай лежить кнехт, а ле може бути і манн-фільтр (MANN filter). А взагалі то Ви - молодець, не часто зустрічав я дівчат, які б дізнавались які фільтра краще не у продавців, частіше просто запитують у продавця і їм цього достатньо. Hello!

[Зображення: onIg7.jpg]
В этом мире пользу приносит каждый, кто облегчает жизнь другому человеку. Чарльз Диккенс.
Шукати всі повідомлення учасника
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #5
26-09-2011 19:53 RE: Фільтри

(26-09-2011 19:48)fabia1-2-12V :  Нажаль, 30 тис. не будуть виконувати.
як рекомендують наші одноклубники, краще на 8-10 тис. проводити заміну, тим паче наше повітря дуже забруднене, а якість палива бажає бути кращим.
Кнехт/мале - це одне й теж, на сьогодні залишається найкрищим виробником фільтрів. wix/filtron - краще не використовувати, ці фільтра для тих, хто не любить свого авто. В фільтрах бош можуть лежати теж якісні, а ле це як попадеться (бош сам фільтра не робить, він їх перепаковує). В оригіналі, як зазвичай лежить кнехт, а ле може бути і манн-фільтр (MANN filter). А взагалі то Ви - молодець, не часто зустрічав я дівчат, які б дізнавались які фільтра краще не у продавців, частіше просто запитують у продавця і їм цього достатньо. Hello!

я продавцям не вірю, їм аби продати
міняла завжди кожні 30 тис, брудні звісно, але проблем не було. пробіг вже 129 тис. зараз хочу почати трошки частіше, раз на рік, це 15-20 тис

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 206
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #6
26-09-2011 22:36 RE: Фільтри

міняти фільтри частіше ніж масло? цікаво...
Це добре, але чи буде вигода? Якщо ресур виробником фільтру та виробником машини передбачений більший?
Де межа між фобією і "не люити свою машину"?
Шукати всі повідомлення учасника
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #7
26-09-2011 23:07 RE: Фільтри

(26-09-2011 22:36)Porter :  міняти фільтри частіше ніж масло? цікаво...
Це добре, але чи буде вигода? Якщо ресур виробником фільтру та виробником машини передбачений більший?
Де межа між фобією і "не люити свою машину"?

в мене в сервісній книжці пише міняти фільтри кожні 90 тис, крім масляного. тому для когось 30 це багато, а для когось мало. з одної сторони міняти дуже часто фільтри це добре, ну але ж не заморочуватись тим що вони мають буть чуть не чисті. та вони для того і є щоб все зайве на себе збирати і нічого в тому нема поганого. і чистими фільтрами ми всеодно ні від чого не застрахрвані. в мене паливний фільтр коштує 270 грн, коштував би 100, я б всетаки напевно частіше міняла. а так, машина їздить, все гуд, нашо заморосуватись ше фільтрами, і так завжди найдеться шо до неї купити і ніколи незнаєш що потрібніше. тому межі немає. це просто вибір кожногоПоехали

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #8
27-09-2011 14:54 RE: Фільтри

(26-09-2011 23:07)oksanka2013 :  з одної сторони міняти дуже часто фільтри це добре, ну але ж не заморочуватись тим що вони мають буть чуть не чисті. т
Не совсім правильно. Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує. Треба тільки пильнувати щоб фільтр не забивався і взагалі перестав пропускати. Через те заміни різних фільтрів по різному. Масляний з заміною масла, повітряний - після візуального огляду (можна проїхати 200-300 км по пилюці з глиною і фільтр на викинення), паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис, але вистарчить однієї "брудної" заправки і фільтр на викинення - так що все індивідуально
Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #9
27-09-2011 18:01 RE: Фільтри

Цитата:Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує.Паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис
ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #10
28-09-2011 12:33 RE: Фільтри

(27-09-2011 18:01)Schumacher :  ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?

Як нема слів то і не треба писати.
Часточки бруду які осідають на фільтруючому елементі у фільтрі зменшують розмір вікна пропуску, а значить збільшують фільтрацію. Виробники забороняють діллерам зменьшувати інтервал заміни фільтрів і можуть відмовити в гарантії ремонту двигуна, якщо були зафіксовані зменьшені інтервали заміни масляного фільтра.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1