Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Pajero Sport 3.0 новый отговорите
Автор Повідомлення
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #31
30-09-2011 11:15 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

Если не для рыбалки и охоты, то больше не за чем этот уазик покупать...
Шукати всі повідомлення учасника
Saabix Немає
Оценщик
*****

Повідомлень: 1 974
Приєднався: Jun 2008

Повідомлення: #32
30-09-2011 11:29 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

БОДЯМЕН
погуглил - в суперселекте значит есть блокируемый межосевой дифференциал, симметричный который, есть принудительно блокируемый задний дифференциал, и пониженная передача.
машина заднеприводная, передний привод можно подключать на скорости до 100 км/ч
Шукати всі повідомлення учасника
ЧАП Немає
ДЯДЯ Леша )))))))
*****

Повідомлень: 3 327
Приєднався: Sep 2007
Киев
Pajero Sport 3
Повідомлення: #33
30-09-2011 11:29 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

(30-09-2011 11:09)БОДЯМЕН :  Така ж сама система у Кукурузника тільки без 2Н, там постійний повний привід і так само є блокування міжосьового диференціала -
Повний привід з блокуванням міжосьвого диференціалу на швидкості 4 Hight Lock
Повний привід з блокуванням міжосьвого диференціалу нижній ряд передач 4 Low Lock
Hello!
в том то и фишка Супер Селекта,а у Крузера обычный фуллтайм,как,скажем и у нивыHello!
похожая система сейчас на Ниссане Патфайндер,но тоже не тоHello!
а по проходимости-ИМХО Спорт действительно на очень высоком уровнеHello!

"А кто еще без руля приедет - тот срулём от нас уедет!" (с) ЧАП НевскийЛя-Ля-Ля
Сегодня будильник ставить не буду,пусть сам Господь Бог решит- идти мне на первую пару или нет.
© Maksimka
Шукати всі повідомлення учасника
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #34
30-09-2011 11:43 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

(30-09-2011 11:29)Saabix :  БОДЯМЕН
погуглил - в суперселекте значит есть блокируемый межосевой дифференциал, симметричный который, есть принудительно блокируемый задний дифференциал, и пониженная передача.
машина заднеприводная, передний привод можно подключать на скорости до 100 км/ч

Не гуглив я...я це на память знаю...Я займався міциками 3 роки!!!Я їх знаю як облуплених!!!! Для позашляховика пох...задній чи повний, тому що це позашляховик!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
GuN Немає
Компьютыршик
****

Повідомлень: 1 256
Приєднався: Aug 2007

OCTAVIA TOUR - MPS 2010 2.5 TD
Повідомлення: #35
30-09-2011 11:58 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

Точно страсти.... ну ненадо же быть такми самоуверенным и майку рвать.

БОДЯМЕН :Саме про цей автомобіль я розповідав вище!!! Ви хочете сказати що він не жорсткий? І що немає відчуття рами???????? Альо!!! Я розумію що у Вас може бути такий автомобіль і коли Ви читаєте про нього правду, спрацьовує захистна реакція, але будьте реалістом!!! До речі ще одна не приємна річ - це відчуття в рульовому колесі....вібрація яка передається від рульової рейки...Це все із за конструкції рульового управління...Чи Ви скажете що це теж БРЄД? Я навіть можу сказати Вам де знаходиться бачок на омивач заднього скла (цю інформацію знають здебільшого власники цих автомобілів)...і про насос в паливній системі на випадок завоздушення системи...Коробка передач теж має питання, людині яка вперше сіла за кермо важко вгадати де яка передача, тому що на любій передачі вона має вільний хід як нейтралка....так що не грузіть мене фразами типу "іди на тест - драйв"...Паджеро класний та надійний позашляховик!!! І зроблений він для болота, для пересічної місцевості....Фермери, мисливці, рибалки - отримують ОРГАЗМ від нього....А міським його назвати ВАЖКО.
Все это хорошо, вот только непонятно для кого это все написано?
Топикстартер спрашивал про новый спорт.
А старый и новый - абсолютно разные автомобили (и технически - привод, подвеска, мотор итд. итп.).

БОДЯМЕН :Та Ви що...таки ні разу не експлуатував???... ...
.....Попередній паджеро 2008р.в. який мав систему 2.5 ТДІ 100 к.с. і комплектувався "Ізі селект" лише з блокуванням заднього диференціала.
Видимо все-таки не эксплуатировали или не занете тех. части, потому как блокировкой заднего дифа (R/D lock) в старом спорте (тот что вы говрите 2008г.) и не пахнет. А вот Easy Select предлагает блокировку как раз центрального дифа (жестко поключ. передок).
Да старый спорт дествительно некомфортный - тут согласен. Но новый - совсем другая песня.

БОДЯМЕН :Новий паджеро Спорт .....Новий паджеро має новий двигун 2.5 ТДІ Коммон Рейл потужність 176 к.с., має автомат на дизелі і має нову систему роздатки Супер Селект, яка встановлена на Вагонах!!!! Я багато ще можу Вам написати, але бажання не має і пальці болять стільки тикати по клавіатурі...
И вот тут промах Laughing
На вагонах не ставиться Super Select такой как на спорте. Там эта система II-го поколения а на спрорте I-го. (не буду вдаваться в подробности разницы). На 3-ем ставилась но это в прошлом. И мотор в 178 сил. И ненадо пальцы мучать о клавиатуру, если тем-более пользы от этого не будет а только в заблуждение введете интересующихся людей.

И не стоит пытаться меня научить - я вам про новый спорт могу рассказать гораздо больше чем вы думаете.

БОДЯМЕН :Про БРЄД... Порівняти Кукурузник на пневмопідвісці і Паджеро спорт це те саме що порівняти 124 Мерседес 1992 .в. і 221 Мерс 5.5 АМГ або Барбос (Брабус)...розумієте, так?
Покажите мне в Украине 150 пневмо-прадо. (как раз про 150 здесь упоминалось). У тех что продают у нас - впереди независимая на рычагах - сзади зависимая. Там пневмой и не пахнет - успокойтесь и не путайте с 200-кой.
БОДЯМЕН :І те що Паджеро спорт буде їхати краще по бездоріжжю ніж Крузак???
Да! я считаю что новый спорт с SuperSelect I будет лучше ехать по гомнам чем падо 150 - это ИМХО.
Кстати в заслугу суперселекта - на такой трансимссии Париж Дакар выигрывали.
Конечно авто там были совсем другие но трансмиссия эта.
сообщения объединены
(30-09-2011 11:29)Saabix :  БОДЯМЕН
погуглил - в суперселекте значит есть блокируемый межосевой дифференциал, симметричный который, есть принудительно блокируемый задний дифференциал, и пониженная передача.
машина заднеприводная, передний привод можно подключать на скорости до 100 км/ч
не совсем так.. или совсем не так
На SS на любом покрытии вы можете использовать постоянный полный (как на кукурузнике).
Задний скорее для комерции или для любителей сэкономить поллитра топлива.
Есть блокировка центра и пониженная.
В номом спорте есть так же блокировка заднего межколесного дифа.

Баян
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2011 16:25 GuN.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #36
30-09-2011 12:21 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

БОДЯМЕН - Шановний, поменьше емоцій, та побільше конкретики і точних знань, а не творів на вільну тему. В мене Падж Спорт 2006 року і знаю я його досить пристойно.

GuN - опередилLaughing Я как раз хотел поправить писателя-знатока митсу Laughing Ещё одна корректировка - АКП там 5-ступка.

П.С. А так, очень хорошая машина за свои деньги.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2011 12:22 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
GuN Немає
Компьютыршик
****

Повідомлень: 1 256
Приєднався: Aug 2007

OCTAVIA TOUR - MPS 2010 2.5 TD
Повідомлення: #37
30-09-2011 12:29 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

(30-09-2011 12:21)Ramires :  Ещё одна корректировка - АКП там 5-ступка.
П.С. А так, очень хорошая машина за свои деньги.
да АКП там INVECS-II "с мозгами - адаптивная" + спорт режим , по-моему с третьего вагона.

Еще раз тот кто уверен что данное авто только для охоты/рыбалки - просто не ездил на нем.
Я на новом спорте всевремя по Киеву, по Европе покатал, и по автобанам - все отлично.

Баян
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2011 12:31 GuN.)
Шукати всі повідомлення учасника
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #38
30-09-2011 13:56 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

Якщо Ви сумніваєтесь у моїх знаннях то Ваше право, але спробуйте їх підтвердити фактами.
Повторюю для тих хто в танку - у старому спорті є блокування лише заднього дифференціалу!!!!
А вот Easy Select предлагает блокировку как раз центрального дифа. , підтвердіть!!!От і побачимо.
Так дійсно помилився у Нового Паджеріка 5 ст. Hello!
Про Ланд Крузери, потрібно було зразу писати "ПРАДО". Я мав на увазі КУКУРУЗНИК, а це всім відомо - 200ка.
Я впевнений у своїх знаннях. А от у Ваших є фальш.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2011 14:13 БОДЯМЕН.)
Шукати всі повідомлення учасника
Drakon Немає
огнедышащий
*****

Повідомлень: 2 614
Приєднався: Dec 2006
Харьков
Pajero Sport 2.5 TD AT (раньше была - Octavia 1.8Т WTS)
Повідомлення: #39
30-09-2011 15:09 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

Автор темы! Если вам удобно сидеть за рулем и не упираетесь головой в крышу, не смущает большое количество оборотов руля от упора до упора - берите, отличный автомобиль как для бездорожья так и для города.

Я много раз смотрел его и три раза ездил на тесте - с автоматом все отлично, но сидеть, блин лично мне - неудобно! Спинка сиденья имеет малый ход регулировки (хотелось поставить прямее). Ну и из-за рамы пол высоко расположен и когда приподнимаю сиденье по высоте под себя - почти упираюсь головой в крышу. Еще у Спорта нет регулировки руля по вылету - мне этого не хватает. И наконец - при выполнении всех подстроек сиденья и руля под себя - подлокотник остается где-то сзади, а он не регулируемый и в итоге толку от него никакого, а мне он нужен.
Второй негативный момент: Приходится рулить на парковке и разворотах как на грузовике, уж очень много оборотов надо сделать от упора до упора. Мне это не нравится.
Последнее что нужно сказать, так что расход соляры на 2.5 так же или даже больше чем у Прадо 150 на 3.0. Обидно блин!

В остальном очень понравился как внешне, так и в принципе внутри! Мотор крутится довольно таки резво. Отличный в ходу как по самым ужасным буеракам (реально был в шоке, ходы подвески - ого-го), так и по асфальту в городе (съедает все неровности-переезды, высоко сидишь, на всех смотришь свысока).
Еще у Спорта очень хорошая, как по мне, обзорность с места водителя. Лучше чем у Прадика 150 (а может с непривычки).
Конечно как по мне, лучше купить Прадо (все очень удобно), но цена там намного крепче, да и на вид он уже не такой внедорожный боец, как новый Спорт.
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #40
30-09-2011 16:11 RE: Pajero Sport 3.0 новый отговорите

(30-09-2011 13:56)БОДЯМЕН :  Якщо Ви сумніваєтесь у моїх знаннях то Ваше право, але спробуйте їх підтвердити фактами.
Повторюю для тих хто в танку - у старому спорті є блокування лише заднього дифференціалу!!!!
А вот Easy Select предлагает блокировку как раз центрального дифа. , підтвердіть!!!От і побачимо.
Так дійсно помилився у Нового Паджеріка 5 ст. Hello!
Про Ланд Крузери, потрібно було зразу писати "ПРАДО". Я мав на увазі КУКУРУЗНИК, а це всім відомо - 200ка.
Я впевнений у своїх знаннях. А от у Ваших є фальш.
Доведеться Вас ще раз підправитиHello!
В старому спорті стоїть (як Ви правильно зауважили) Easy Select. А це означає, що НІЯКОГО !!! центрального дифа там немає - ця схема повного приводу називається Part Time. При ввімкнені РКПП підключається передня вісь і все ! Простий кардан без ніякого діфа.
Стосовно заднього дифа, який блокується : Покажіть мені будь ласка хоч в одному Паджеро Спорті чарівну кнопку R/D Lock ? Її немає і бути не може, бо на всіх попереднього покоління Спортах стоїть самоблокуючий дифференціал LSD, який згідно думки практично всіх джиперів є повне лайно Воротит Бо не рятує від диагонального вивішування (справжнє блокування заднього дифа від цього рятує).
Не мав на меті Вас образити, але такі "глибокі" знання мене дивують, зважаючи на Ваш безапеляційний тон.Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2011 16:12 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Отговорите от смены автомобиля. Octavia A5 vs Superb Martine 28 3 884 02-06-2021 09:20
Останнє: Misterd
  Отговорите от Зафиры Снусмумрик 62 11 981 08-09-2017 12:30
Останнє: Снусмумрик
  хочу a8l 4.2 отговорите)) a5_fsi 50 37 347 22-09-2016 08:43
Останнє: Andmat
  Smart Fortwo ELECTRIC DRIVE, отговорите... Smarty 18 4 890 14-12-2015 12:10
Останнє: ОМсhik
  Suzuki swift, отговорите плз Ulisss 74 13 533 20-10-2015 10:11
Останнє: Pilat
  Tiguan, отговорите XapeK 112 29 336 22-08-2015 07:58
Останнє: Pulse
  Насоветуйте, отговорите от Шкоды ))) designer 90 31 094 05-12-2014 00:37
Останнє: uz3rr
  Skoda vs Subaru 2006г 178тыс пробега, отговорите! Михельсон 61 15 722 01-12-2014 15:16
Останнє: Михельсон
  отговорите от поменять на VW Passat Алекс. 33 9 957 29-09-2014 03:43
Останнє: Denis
Tongue Отговорите от Супа(Олд) Dimka 30 7 941 21-08-2014 22:58
Останнє: bura1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1