Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Склопідйомники
Автор Повідомлення
Slavon24 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2011

Повідомлення: #1
07-10-2011 16:58 Склопідйомники

Авто октавія 2002 року, склопідйомники глючать, тобто якщо зняти клему то працюють всі 4 (лише передні не працюють в режимі автомат), потім поступово (деякі через годину а деякі через тиждень) перестають працювати, це проходить так що коли ти піднімаєш вікно яке було опущене воно на сантиметер підніметься і автоматично опускаються майже до кінця і все...
Поїздки до електриків ніякого результату не принесли, по їх пораді міняв блок кнопок, блок комфорту, блок управління водійської дверки ... результату ніякого. Проводку дивились, кажуть все добре і розводять руками ...
МОЖЛИВО хтось щось може порадити або запропонувати.
Шукати всі повідомлення учасника
Leader Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 892
Приєднався: Nov 2007
Киев
Octavia 1,6 AKL 2002г
Повідомлення: #2
07-10-2011 19:37 RE: Склопідйомники

Блок комфорта от машины какого года? они немного отличаются... Когда экспериментировал с ним (для другой машины) был похожий эффект - не все провода правильно подсоединены к нему ...
Шукати всі повідомлення учасника
Slavon24 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2011

Повідомлення: #3
10-10-2011 10:54 RE: Склопідйомники

(07-10-2011 19:37)Leader :  Блок комфорта от машины какого года? они немного отличаются... Когда экспериментировал с ним (для другой машины) был похожий эффект - не все провода правильно подсоединены к нему ...

В мене октавія 2002 року, я її купив три місяці тому уже з тією проблемою... Блок комфорту на машині стояв явно не рідний, тому що був помічений фарбою( так роблять на шротах) і я ставив такий самий резуььтату не було ніякого.
Як можна дізнатися чи в цьому причина,що можна зробити, можливо є якісь правильні схеми підключення???
Шукати всі повідомлення учасника
Yura_82 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 683
Приєднався: Dec 2008
Черновцы
Skoda Octavia 1.9TDI PD 4x4 6xМКПП, Honda CBF600N
Повідомлення: #4
10-10-2011 11:27 RE: Склопідйомники

Что говорит диагностика?
Также посмотри предохранители и массу на стойке под пластиком (где открывалка капота).
Шукати всі повідомлення учасника
Slavon24 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2011

Повідомлення: #5
10-10-2011 11:47 RE: Склопідйомники

(10-10-2011 11:27)Yura_82 :  Что говорит диагностика?
Также посмотри предохранители и массу на стойке под пластиком (где открывалка капота).

Діагностика не видає жодної помилки, з запобіжниками також все гаразд.
сообщения объединены
на рахунок проводки електрик дивився, наче все добре але нічого гарантувати не можу...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-10-2011 20:33 Slavon24.)
Шукати всі повідомлення учасника
Leader Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 892
Приєднався: Nov 2007
Киев
Octavia 1,6 AKL 2002г
Повідомлення: #6
11-10-2011 08:47 RE: Склопідйомники

(07-10-2011 16:58)Slavon24 :  Авто октавія 2002 року, склопідйомники глючать, тобто якщо зняти клему то працюють всі 4 (лише передні не працюють в режимі автомат), потім поступово (деякі через годину а деякі через тиждень) перестають працювати, це проходить так що коли ти піднімаєш вікно яке було опущене воно на сантиметер підніметься і автоматично опускаються майже до кінця і все...
Поїздки до електриків ніякого результату не принесли, по їх пораді міняв блок кнопок, блок комфорту, блок управління водійської дверки ... результату ніякого. Проводку дивились, кажуть все добре і розводять руками ...
МОЖЛИВО хтось щось може порадити або запропонувати.

Після відключення-підключення акумулятора адаптацію склопідйомників робив?

Без адаптації автоматичний режим на передніх дверцятах не працює, а з часом може відбуватись описане тобою раніше (єлектроніка не знає меж руху скла).
На кожних дверцятах виконай наступне пару раз.
1. Опусти скло до кінця.
2. Нажми та притримай кнопку вниз (звук - м'який "клац").
3. Підніми скло до кінця.
4. Нажми та притримай кнопку вверх (звук - м'який "клац").

Далі перевір автоматичний режим на передніх дверцятах та сприйняття команди через замок на дверях водія. Встав ключ у замок дверей водія і поверни на "відчинити" і тримай - всі вікна мають відчинитися. Закриваєш і тримаєш - всі зачиняються.

Успіхів.
сообщения объединены
ТС, так что там у тебя?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-10-2011 18:46 Leader.)
Шукати всі повідомлення учасника
Slavon24 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2011

Повідомлення: #7
14-10-2011 21:11 RE: Склопідйомники

(11-10-2011 08:47)Leader :  ТС, так что там у тебя?

Вибачте, не выдписував бо немав доступу до нету...

Ситуація така: відключив та потім підключив АКБ, потім зробив адаптацію як було описано вище... автоматичний режим так і не запрацював а від замків дверцят все працює ок (але воно і швидше все працювало). На даний час всі склопідйомники працюють але в простому режимі ... тобто нічого точно сказати не можу але як на мене то нічого не змінилось адже вони і швидше після відключення АКБ всі починали працювати і працювали декілька днів а потім по одному починали відмовляти.

Доречі я ще не вказав таке, що якщо блок комфорту відєднати взягалі, то всі вікна працюють чудово (звичайно без автомату) але приблизно 10-15 хв а потым всы перестають.
І ще не працюють дзеркала, тобто працює підігрів а регулювання не працює ні правого ні лівого, можливо це повязано якось я не знаю, а можливо сам регулятор глючить я ще не мав можливості перевірити.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-10-2011 21:12 Slavon24.)
Шукати всі повідомлення учасника
Leader Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 892
Приєднався: Nov 2007
Киев
Octavia 1,6 AKL 2002г
Повідомлення: #8
14-10-2011 21:49 RE: Склопідйомники

Проверь целостность проводки в гофре водительской двери.
Шукати всі повідомлення учасника
Slavon24 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2011

Повідомлення: #9
14-10-2011 22:26 RE: Склопідйомники

(14-10-2011 21:49)Leader :  Проверь целостность проводки в гофре водительской двери.

з проводкою все ок 100%
Шукати всі повідомлення учасника
Yura_82 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 683
Приєднався: Dec 2008
Черновцы
Skoda Octavia 1.9TDI PD 4x4 6xМКПП, Honda CBF600N
Повідомлення: #10
17-10-2011 15:29 RE: Склопідйомники

Очень похоже на то, что нет связи по CAN-шине. Нужно проверить целостность проводов и контакты на щитке приборов (зелёная фишка, 8 и 9 контакты).
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Проблема Електрика фабія склопідйомники torpedada 8 2 014 30-03-2020 18:54
Останнє: torpedada

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1