Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Состояние города
Автор Повідомлення
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #1
06-02-2012 13:14 Состояние города

Интересует состояние вашего города. Если честно, собираю информацию к Евро. Какое состояние дорог, отношение милиции к людям, во общем все, что можете сказать

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #2
06-02-2012 15:55 RE: Состояние города

Багато доріг добре зроблені,ще є нові проекти по дорогах.
Величезна кількість туристів однозначно призвиде до божевільних пробокShocked
Поселетись теж не надто просто,маловато готелів,квартир,тощо як наменеEmbarassed
Відношення міліції,як вам сказати залежно зчим порівнювати але думаю в допустимих нормах Big Grin

Зато внас дуже веBig Grinело і цікаво Big Grin

БаянПиво до упадуДружбаБаян
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #3
06-02-2012 16:54 RE: Состояние города

Спасибо за отзыв, может кто-нибудь еще что-то скажет, буду благодарен за любую информацию

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
Тарас Немає
ученик-мученик
**

Повідомлень: 174
Приєднався: Mar 2011
Львів
octavia tour wts(від чорної до сірої)...майже VRS
Повідомлення: #4
06-02-2012 17:27 RE: Состояние города

(06-02-2012 15:55)В... :  Багато доріг добре зроблені,ще є нові проекти по дорогах.
Величезна кількість туристів однозначно призвиде до божевільних пробокShocked
Поселетись теж не надто просто,маловато готелів,квартир,тощо як наменеEmbarassed
Відношення міліції,як вам сказати залежно зчим порівнювати але думаю в допустимих нормах Big Grin

Зато внас дуже веBig Grinело і цікаво Big Grin

БаянПиво до упадуДружбаБаян

+1 повністю згідний!!


БаянБаянБаянДружбаДружбаHappy Birthday
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-02-2012 17:27 Тарас.)
Шукати всі повідомлення учасника
Nikneison Немає
редиска редкая

Повідомлень: 934
Приєднався: Jun 2011
Белая Церковь
а5 fl 1,8 tsi капучино со всякими вкусностями
Повідомлення: #5
06-02-2012 17:33 RE: Состояние города

Живем близко к Киеву, есть дендро парк "Александрия" оч красивый, походу будут приезджать туристы...дороги есть местами ,центр красивый но в центре базар а там..окурки, сопли ,слюни, быдло итд,... милицию днем не видно, тока вечером, если адекватный чел то все нормально....гаишники адекватные (может потому что я не пью))),...но бесит куча грязи в закаулках и люди которые срут ( модери сори это именно то слово) где попало ....а так летом вполне не большой красивый город!!!
Шукати всі повідомлення учасника
and.loboda Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 193
Приєднався: May 2011
Львів
Skoda Oktavia Tour 1.6 2007
Повідомлення: #6
06-02-2012 17:34 RE: Состояние города

Приїжджайте і все самі побачите.Happy BirthdayДружба Хмельницьк недалеко.
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #7
06-02-2012 18:02 RE: Состояние города

(06-02-2012 17:34)and.loboda :  Приїжджайте і все самі побачите.Happy BirthdayДружба Хмельницьк недалеко.

Та немає часу, може літом на відпочинок

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
Iriwa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Apr 2007
Wild Wild West
Skype IDiriwa-blazhko
Повідомлення: #8
07-02-2012 19:23 RE: Состояние города

Місто наше помаленько готується. Ціни потрошки повзуть вверх особливо на алкоголь. Таксисти теж готуються, проїзд дорожчає. Тішить що машини більш-менш нові та чисті. Дороги...хм.... Навіть і незнаю що сказати. Покращення звісно що є, але чи довго ті дороги протримаються... Центр розгружали, але щось не особливо вийшло. Вулиці, по яких курсує громадський транспорт, часто у пробках, хоч у менших ніж було до того. Про схему руху маршрутниш ТЗ взагалі мовчу Оцтой Доїхати кудись дуже тяжко, маршрути як на мене то абсолютно не оптимальні. Мені, як жінці з дитиною, у котрої не завжди є можливість їхати в машині, кудись добратися маршруткою практично нереально. А водії які попадаються в тих маршрутках - хоч на камеру знімай, повний неадекват.
Житло. Квартировласники теж готуються до євро Big Grin піднімають ціни. Навіть уявити не можу який накрут буде влітку. Готелі. Їх явно малувато.
Міліція та ДАІ. ТТТ добре що з ними справи нее маю, але думаю що мало що змінилося. Можливо підівчили англійську. Точно незнаю, стверджувати не буду. Сказати з впевненістю можу сказати лише те що коли потрібно то їх ніколи немає.
Зате у нас, у Львові, гарно Девушка і романтично Embarassed Є куди піти і що подивитися.

Nissan micra
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #9
08-02-2012 12:27 RE: Состояние города

(07-02-2012 19:23)Iriwa :  Місто наше помаленько готується. Ціни потрошки повзуть вверх особливо на алкоголь. Таксисти теж готуються, проїзд дорожчає. Тішить що машини більш-менш нові та чисті. Дороги...хм.... Навіть і незнаю що сказати. Покращення звісно що є, але чи довго ті дороги протримаються... Центр розгружали, але щось не особливо вийшло. Вулиці, по яких курсує громадський транспорт, часто у пробках, хоч у менших ніж було до того. Про схему руху маршрутниш ТЗ взагалі мовчу Оцтой Доїхати кудись дуже тяжко, маршрути як на мене то абсолютно не оптимальні. Мені, як жінці з дитиною, у котрої не завжди є можливість їхати в машині, кудись добратися маршруткою практично нереально. А водії які попадаються в тих маршрутках - хоч на камеру знімай, повний неадекват.
Житло. Квартировласники теж готуються до євро Big Grin піднімають ціни. Навіть уявити не можу який накрут буде влітку. Готелі. Їх явно малувато.
Міліція та ДАІ. ТТТ добре що з ними справи нее маю, але думаю що мало що змінилося. Можливо підівчили англійську. Точно незнаю, стверджувати не буду. Сказати з впевненістю можу сказати лише те що коли потрібно то їх ніколи немає.
Зате у нас, у Львові, гарно Девушка і романтично Embarassed Є куди піти і що подивитися.

Дякую за відгук

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #10
08-02-2012 15:38 RE: Состояние города

Про состояние Львовских дорого.
Лучьше один раз увидеть- чем 100500 раз услышать!Hello!

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Информация по Львову для гостей нашего города StE@LtH 255 129 587 10-11-2020 17:31
Останнє: G.m
  Нужна помощь знатоков вашего славетного города! DenisMuchitel 16 5 595 03-11-2008 13:54
Останнє: DenisMuchitel

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1