Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Skoda Yeti
Автор Повідомлення
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #501
26-05-2011 15:04 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

доречі їхні 2.0 Дизеля мають серйозний авторитет серед таких видань як "Автоцентр", "Автомир", а також добре відгукуються власники цих автівок)...
Я думаю ні для кого не секрет, що модель Рекстон, яка зроблена на базі Мерседес МЛ (корейці купили у мерса ліцензію на вир-во кузова та дизельного двигуна обємом 2.7 ) теж достойний конкурент в класі рамних позашляховиків, кросоверів...
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
residente Немає
Писатель
***

Повідомлень: 308
Приєднався: Oct 2009
Киев
EVO X SST
Повідомлення: #502
26-05-2011 21:39 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(26-05-2011 15:04)БОДЯМЕН :  Я думаю ні для кого не секрет, що модель Рекстон, яка зроблена на базі Мерседес МЛ (корейці купили у мерса ліцензію на вир-во кузова та дизельного двигуна обємом 2.7 ) теж достойний конкурент в класі рамних позашляховиків, кросоверів...
Hello!

ужас, как такое можно было написать..... новая модель "Кюьа17" китайского автомобиля "Джидзянь", сделаный по лицензии мерседеса начала 80-х, тоже наверное не плохой автомобиль.
Вы забыли дописать - теж достойний конкурент в класі СЕРЕД рамних КОРЕЙСЬКИХ/КИТАЙСЬКИХ позашляховиків та кросоверів...

имхо, если бы у нашей стране было получше финансовое положение, и другой менталитет, то таких мышин мы б и не знали..... ведь понятно, за одни и те же деньги можно купить либо простой дизельный гольфик или ДЖИП Рекстон!!
а ну да, еще очень не маловажный фактор ПРЕСТИЖ! джип это уровень, значит человек чегото достиг!

сорри за оффтоп. понесло меня.

[Зображення: 2577181_88632f19.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-05-2011 21:47 residente.)
Шукати всі повідомлення учасника
Saabix Немає
Оценщик
*****

Повідомлень: 1 974
Приєднався: Jun 2008

Повідомлення: #503
26-05-2011 22:17 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

БОДЯМЕН
а насчет мерседеса МЛ точная инфа? Не могу понять просто, как на платформе кроссовера с несущим кузовом можно сделать рамный внедорожник и при этом сохранив лицензию?

residente
ну зачем так критично? это машины под определенные цели, сочетающие в себе хорошую проходимость, неплохую оснащенность, дизельный мотор, и самое главное, скромную цену.... альтернатива разве особо есть?
а живя и ездя по украинской глубинке (типичный фермер) - гольф и ему подобные - неактуальныHello!
Шукати всі повідомлення учасника
residente Немає
Писатель
***

Повідомлень: 308
Приєднався: Oct 2009
Киев
EVO X SST
Повідомлення: #504
26-05-2011 22:22 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(26-05-2011 22:17)Saabix :  residente
ну зачем так критично?

сорри, дурная манера изложения мыслей Дружба

[Зображення: 2577181_88632f19.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Grossmeister Немає
Писатель
***

Повідомлень: 358
Приєднався: Sep 2010
Київ
i30 1.6 CRDi
Повідомлення: #505
26-05-2011 22:34 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(26-05-2011 21:39)residente :  имхо, если бы у нашей стране было получше финансовое положение, и другой менталитет, то таких мышин мы б и не знали.....
Ну он корейці у Європі:
Цитата:SEOUL, April 20 Asia Pulse - South Korea's top automaker Hyundai Motor Co. (KSE:005380) and its affiliate Kia Motors Corp. (KSE:000270) saw their sales in Europe surpass those of TOYOTA MOTOR CORP. (TSE:7203) for a second month in March, becoming the best-selling Asian brand there, a report showed Wednesday.

According to the report by the European Automobile Manufacturers' Association, Hyundai and Kia sold a combined 74,341 vehicles in Europe last month, compared with 72,232 cars, including Lexus vehicles, sold by their biggest Asian competitor Toyota.

Hyundai and Kia vehicles were named the best-selling Asian brand in Europe last year, but the title was taken away in January by Toyota, whose sales had then significantly risen. Hyundai and Kia took the title again in February.
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #506
27-05-2011 08:07 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=48182

Курить Курить Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 08:11 Karbon.)
Шукати всі повідомлення учасника
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #507
02-06-2011 12:33 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(26-05-2011 21:39)residente :  
(26-05-2011 15:04)БОДЯМЕН :  Я думаю ні для кого не секрет, що модель Рекстон, яка зроблена на базі Мерседес МЛ (корейці купили у мерса ліцензію на вир-во кузова та дизельного двигуна обємом 2.7 ) теж достойний конкурент в класі рамних позашляховиків, кросоверів...
Hello!

ужас, как такое можно было написать..... новая модель "Кюьа17" китайского автомобиля "Джидзянь", сделаный по лицензии мерседеса начала 80-х, тоже наверное не плохой автомобиль.
Вы забыли дописать - теж достойний конкурент в класі СЕРЕД рамних КОРЕЙСЬКИХ/КИТАЙСЬКИХ позашляховиків та кросоверів...

имхо, если бы у нашей стране было получше финансовое положение, и другой менталитет, то таких мышин мы б и не знали..... ведь понятно, за одни и те же деньги можно купить либо простой дизельный гольфик или ДЖИП Рекстон!!
а ну да, еще очень не маловажный фактор ПРЕСТИЖ! джип это уровень, значит человек чегото достиг!

сорри за оффтоп. понесло меня.

Чесно кажучи так і не зміг зрозуміти суть викладеної вами інфи...
якщо Ви хочете прирівняти корейця і китайця, то не варто!!! Корейцям у співвідношенні ціни та якості конкурентів НЕ МАЄ!!! Їхні двигуни на сьогоднішній день досить серйозно конкурують з японськими. Візьміть до прикладу Хюндай Генезіс, почитайте відгуки...
А щодо дешевих джипів, то я з Вами солідарний, але і простому діду Федору з села Вишеньки Київської області не хочеться відставати від Нардепів, тому і купують люди дешеві джипи...думаючи що досягнув успіху їдучи на авторинок щоб придбати ЗПЧ до новісінького китайця.

сорри за оффтоп. понесло меня.
[/quote]
Якщо понесло, дьоргніть за ручне гальмо - зупинить.
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #508
02-06-2011 13:50 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(26-05-2011 15:04)БОДЯМЕН :  доречі їхні 2.0 Дизеля мають серйозний авторитет серед таких видань як "Автоцентр", "Автомир", а також добре відгукуються власники цих автівок)...
Я думаю ні для кого не секрет, що модель Рекстон, яка зроблена на базі Мерседес МЛ (корейці купили у мерса ліцензію на вир-во кузова та дизельного двигуна обємом 2.7 ) теж достойний конкурент в класі рамних позашляховиків, кросоверів...
Hello!

Серьёзный авторитет среди дешёвых изданий. Конкретной информации про новые машины в этих изданиях не видел, сплошные сопли с сахаром. Похоже на тест с Волощенко, что ни тестит всё зашибись.
Отзываются владельцы про СЙ по разному, половина не замечает недостатков (ещё бы цена то нормальная за "почти" Мэрс). Другие больше никогда даже к салону СЙ не приблизятся.

П.С. Ссанг Йонг купил у Мерса старый мотор и коробку, но в авто ещё очень много других узлов и агрегатов.
П.С.2. Почти все китайские машины "сделаны на базе" Митсу и Тойота.
Шукати всі повідомлення учасника
БОДЯМЕН Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #509
02-06-2011 15:06 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

Давайте бедемо говорити реальні речі...
Про китайський автопром. На сьогоднішній день це не секрет, що китайці деруть як японські так і європейські технології, дизайн, філософію...Вони молодці тому, що роблять це дуже швидко проте не ефективно, вони копіюють все і всяк!!!Ну й прапор їм в руки, мене китайські автомобілі найближчі 3 - 4 роки цікавити не будуть, а от потім подивимось.
Кожен товар має свого покупця...я б із задоволенням їздив на Рекстоні 2.7 дизельному, для мого способу життя автомобіль підійде...але мені - ДОРОГО...якби хтось подарив, то із величезним задоволенням експлуатував. В сегменті Рекстона - (не рамні) Оутлендер ХЛ,Сітроєн Цекросер, Пежо 4007, Рено Колеос, Ніссан Хтрейл, Хюндай ІХ35, і тд і тп...Тому що до Паджеро Спорт, Сантафе,Соренто, та й інших рамників рівняти не хочеться...не то.
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Sillent29 Немає
Banned

Повідомлень: 601
Приєднався: Jul 2010

Повідомлення: #510
02-06-2011 15:19 RE: Top Gear skoda yeti 2011 - лучший автомобиль в мире

(02-06-2011 13:50)Deneshi :  ...Серьёзный авторитет среди дешёвых изданий. Конкретной информации про новые машины в этих изданиях не видел, сплошные сопли с сахаром. Похоже на тест с Волощенко, что ни тестит всё зашибись.
...
П.С. Ссанг Йонг купил у Мерса старый мотор и коробку, но в авто ещё очень много других узлов и агрегатов.
П.С.2. Почти все китайские машины "сделаны на базе" Митсу и Тойота.

Если вы более продвинуты в техническом плане чем тестеры этих журналов, то видимо в курсе, что эти дизеля со старыми мерсовскими роднит разве что блок с головой и то переработанной, а весь навес, управление и т.п., доп системы - иные.
А на СЙ Корандо так вообще дизель совершенно новый сделанный с AVL имхо. А не с мерсом.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-06-2011 15:20 Sillent29.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Skoda Yeti превратили в спортивный пикап ETAPE Петя Днепр 30 10 806 17-02-2015 20:55
Останнє: Radist
  Skoda Yeti FL Sergentuy 272 68 844 26-05-2014 14:08
Останнє: EHartmann
  Skoda начала тестирование обновленного Yeti Петя Днепр 49 15 604 18-01-2013 12:12
Останнє: Spun
  Тест Skoda Yeti BT Sergentuy 13 5 791 21-01-2012 20:38
Останнє: Шеф
  Skoda обновит линейку моторов моделей Yeti, Octavia, SuperB Sergentuy 16 11 501 20-05-2010 18:51
Останнє: zarik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1