Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Де у Львові хороша хімчистка
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #21
07-03-2012 12:30 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(07-03-2012 11:22)В... :  Я свою як здавав то залишив ввечері а десь 12 наступного дня вже можна було забрати

І що була висушена?

Я свою здав. Завтра або післязавтра поїду дивитись якість чистки а потім монтаж чохлів.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #22
10-03-2012 00:27 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Та суха була,нам вже сьогодні пояснили чьому тобі треба було зачекати всьо гудSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #23
26-04-2012 20:23 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(25-04-2012 21:50)semenigor :  0933054465
0673922660
Ось телефони. Звати Тарас. Робить добре. Просто сам почав працювати нещодавно, тому невідомий.

Скорбим

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
_Іван_ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2013

Повідомлення: #24
18-10-2013 09:46 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Доброго дня Всім!
Тема про хімчистку трішки занепала хочеться її трішки ожевети!
Всі ми люди і всім подобається чисте автоSmile!
Отже почав шукати де роблять якісну хімчистку перепитав море людей які займаються продажею авто але всі говорили по різному, одні казали що якість їх не цікавить тільки щоб було дешево, другі пропонували дуже дорогі хімчистки за не реальні ціни.
Потративши тиждень часу і не одну літру палива ( бо дуже хотів щоб замазура виглядала як новенька ) зустрів знайомого який порадив мені мийку на Сихові сказав роблять хлопці гарно і ціни помірні.
Отже поїхав я на розвідку по пораді старого товариша (бо їздити в такій машині вже не хватало терпіння, попередній власник був страшним ЗАСРАНЦЕМSad) Про машину : Skoda Octavia салон на тканині але виглядав як шкіряний (такий засмальцьований) потолок весь в плямах таке відчуття що в машині кожного тижня стріляли шампанське і витерали руки від їжі, коврик на підлозі забитий піскомПрыгаю от радости ДУРДОМ ВЕСЕЛКААплодисменты вся пластмаса в жахливому стані жах.
Приїхав я за адресою зутріли мене приємні працівники.
показав я їм свою замурзану (машинку) вони подивились оцінили ситуацію.
після тривалої розмови чи буде все гарно і чи відчистяться сидіння запевнили мене що все буде добре в що тяжко було повірити (я боявся одного що зроблять а потім будуть говорити що це не відчистилось а це невідтерлось і тд. ну як завжди а гроші здеруть)
але хлопці запросили мене в бокс і показали нені Toyota rav 4 в такому самому стані як моя (таке відчуття що хлопці роблять тільки замазур)Mr. Green подивившись на їхню наступну роботу я домовився з ними про те що коли вони закінчать хімчистку щоб зателефонували мені.
Я хотів подивитись і переконатись чи варто їм залишати машину на хімію.
На наступний день десь біля четвертої години мені зателефонували і сказали що я можу подивитись. Я неодмінно приїхабо і просто моїм емоціям не було меж. Таке відчуття що салон посто замінили і поставили інший все настільки було чисто!Smile Відразу домовився коли я можу пригнати свою замазуру. Отже залишив я свою замазуру на наступний день і через добу забрав. Салон просто ожив від того болота потолочок просто супер сидіння знову стали з тканиниSmileВсе просто супер .
В додаток хлопці помили мені мотор тому що там тоже було не зовсім чисто. тепер моя машинка (ЧИСТЮЛЯ) Доба роботи і машинка ляля. Хлопці росповіли що салон повністю розбирали знімали коврик щоб можна було його вистірати і все почистити на доказ показали мені фотографії на фото апараті та комп*ютері. На початку боявся що може погано десь щось зібрали що буде щось стукотіти скрипіти але все супер перевірив!
Хімчисткою задоволений на всі 100% Дякую старому товаришу і працівникам хімчисткиSmileRulez

Якщо машина замазура всим раджу звернутись!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-10-2013 12:18 StE@LtH.)
Шукати всі повідомлення учасника
kacheray Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 73
Приєднався: Jan 2012

Повідомлення: #25
18-10-2013 10:04 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Ну от вирішив розказати свою менш приємну пригоду з хімчисткою. Купив собі нові чохли і не хотілося їх ставити на заплямовані сидіння, тому без хімчистки було ніяк. До того відтирав сам різною хімією але безрезультатно.
Отож загнав машину на хімчистку ASO біля левандівського моста. Також попросив помити двигун - там ніхто не дивився за п'ять років експлуатації авто.
По телефону обіцяли віддати автомобіль ввечері коли прижену його зранку. Та коли по факту пригнав автомобіль сказали що відадтьу лише ввечері наступного дня, так як на той день вже домовилися з іншим. Виходить домовлявся я з одним з керівників чи то власників, а робити буде робітник а в нього свої плани і слова власників для нього не приказ.
На сайті цьієї автомийки зазначено що вони і скло полірують і фари полірують - одним словом роблять все що завгодно. По факту нічого такого не роблять - але понти на сайті велике діло.
Отож лишив авто і через два дні приїхав забирати.
1 преємне - всі плями відчистили - це факт - тут питань нема.
Далі неприємності:
1. мото помили, точніше залили і вже після заведення через 5 хв двигун почав барахлити, ледь дотягнув до дому де прийшлося розбирати мало не пів авто. Потім на сервісі комютер показував похибкувсього чого мождна в дивигуні (9 помилок). Десь лише за 4-5 днів коли все просохло машинка поїхала,а до того обороти не більше 2000 на любій передачі.
2. Оббивку сидінь поставили абияк, оббивка задньої просто торчала, прийшлося потім самому все гарно зашивати за дроти і т.п.
3. Машина була волога і страшно смерділа.

От такий ASOвський сервіс. Категорично не рекомендую.
А - ну весь цей розводняк обійшовся мені в 800 грн.

До тепер бачу що там обслуговуються дорогі авто - мабуть їх розводити кращеSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #26
18-10-2013 10:12 RE: Де у Львові хороша хімчистка

А чому не завезли назад на АСО виправляти недоліки?
Шукати всі повідомлення учасника
kacheray Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 73
Приєднався: Jan 2012

Повідомлення: #27
18-10-2013 10:18 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Та чесно кажучи машина навіть не їхала тому то було складно найближчі 2-3 дні, а за той час все поправив.
Я правда знаю людей, які там обслуговують свої недешеві авто і вони задоволені, тому туди і поїхав, ну але мабуть....сервіс лише для обраних для решти розводняк
Шукати всі повідомлення учасника
_Іван_ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2013

Повідомлення: #28
18-10-2013 11:50 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Мені машинку віддали суху та чисту без сторонніх запахів дуже задоволенний!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #29
18-10-2013 12:27 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(18-10-2013 10:04)kacheray :  1. мото помили, точніше залили і вже після заведення через 5 хв двигун почав барахлити, ледь дотягнув до дому де прийшлося розбирати мало не пів авто. Потім на сервісі комютер показував похибкувсього чого мождна в дивигуні (9 помилок). Десь лише за 4-5 днів коли все просохло машинка поїхала,а до того обороти не більше 2000 на любій передачі.
2. Оббивку сидінь поставили абияк, оббивка задньої просто торчала, прийшлося потім самому все гарно зашивати за дроти і т.п.
3. Машина була волога і страшно смерділа.

От такий ASOвський сервіс. Категорично не рекомендую.
А - ну весь цей розводняк обійшовся мені в 800 грн.

До тепер бачу що там обслуговуються дорогі авто - мабуть їх розводити кращеSmile

Колись цікавився мийкою двигуна і перечитав багато статей і думок. Основне що я з цього виніс це те, що такі наслідки це дуже імовірна річ тому власник авто має це робити на свій страх і ризик. Я не думаю що вони за це відповідальні. Але зле те, що вони тебе не попередили - тут мінус їм.

Особисто я колись давно постійно користувався їхніми послугами як на попередній свої машині "копійці" так і перший рік чи два на Шкоді. З часом мені просто набридли їхні дитячі недоліки і нахабні відговорки і я забув про їхнє існування. Останньою краплею була мийка після повернення з Києва коли вони не змогли мені відмити мух з хромованих елементів ришітки радіатора і залишили панелі в середині мокрими і сказали що вони чимось їх натерли і як висохне буде ляля. Я тоді ставив машину на стоянці не далеко від них. Наступного ранку я був в шоці. Весь салон (лобовуха і весь пластик) були у білому нальоті. Я звісно до них поїхав, покликав якогось чи то директора чи когось там. Все це показав. Він викликав якогось пацана і заставив все це відчистити. Після того вибачився і більше я там не був.

А скільки разів було коли я стояв в черзі на мийку приїжджав якийсь жлоб на дорогоум джипаку, ручкався з директором і обїжджав всю чергу... Я так зрозумів що в них нічого не змінилось за останні 5 років як я там не був.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #30
19-10-2013 10:34 RE: Де у Львові хороша хімчистка

погоджуюсь - один раз заїхав щось спитати за поліровку, бо на сайті розрекламували ніби там повна лінія Єврокара по покрасці і інших послугах.
Поспілкувався з якимось "бакланом", котрий розказав мені, що це вони полірують, а це ні. Сказав приблизну ціну,і все це було таким тоном ніби нафіг я там не потрібен. Шаражкіна конторка.
А на рахунок крутих джипів - там взагалі нема що витирати-чистити, бо в них курку не їдять. А от по феншую треба раз в півроку зробити хімчистку. От вони їм і "роблять" за 1500 грн. А реально пацанчики тільки вчора з мийки прийшли, а до того хвости баранам в полі крутили і поняття не мають як мити-чистити авто.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сертифіковані СТО Єврокара у Львові euripid 311 213 264 11-07-2022 15:24
Останнє: Artur_A5_BKD
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 766 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 902 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 462 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 445 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 520 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 009 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 374 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 530 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 011 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1