Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Де у Львові хороша хімчистка
Автор Повідомлення
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #31
19-10-2013 21:13 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(19-10-2013 10:34)pete :  А реально пацанчики тільки вчора з мийки прийшли, а до того хвости баранам в полі крутили і поняття не мають як мити-чистити авто.

+ 100, працював там колись мій однокласник, розказував, що кадри довго не затримуються, дуже мало платять, пацанчики відповідно і викладаються, + постійно міняються мийщики. головне, що всім пох, і мийщикам і власникам.
Шукати всі повідомлення учасника
_Іван_ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2013

Повідомлення: #32
20-10-2013 09:21 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Привіт всі!
Читаю коменти про мийку на лівандовці і думаю як не соромно директору за своїх працівнеківНедоумение
Був вчора ма мийці на Сихові (там де робили хімчистку) приїхав помитись бо їхав на день народження, побачив цікаву річ полірували машину образивною поліровкою(ну чи якось так:oopsSmile поцікавився росказали мені що полірують двома видами поліровки для зняття царапин і для блиску. Сказали що перед поліровкою потрібно знімати смолу ОБОВ*ЯЗКОВО і ціна навіть приємна і реальна (колись заїхав на одну мийку то сказали мені за поліровку 1000грм + смола 200грн + мийка кузова 50грнЯ удивлен )
Р.С. Поговорив з Назаром (працівником) щов він зареєструвався тут на форумі. Я думаю Він би давав відповіді на питання по утриманню салона в чистоті, ну і кузова!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-10-2013 09:22 _Іван_.)
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #33
21-10-2013 08:07 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(20-10-2013 09:21)_Іван_ :  Привіт всі!
Читаю коменти про мийку на лівандовці і думаю як не соромно директору за своїх працівнеківНедоумение
Був вчора ма мийці на Сихові (там де робили хімчистку) приїхав помитись бо їхав на день народження, побачив цікаву річ полірували машину образивною поліровкою(ну чи якось так:oopsSmile поцікавився росказали мені що полірують двома видами поліровки для зняття царапин і для блиску. Сказали що перед поліровкою потрібно знімати смолу ОБОВ*ЯЗКОВО і ціна навіть приємна і реальна (колись заїхав на одну мийку то сказали мені за поліровку 1000грм + смола 200грн + мийка кузова 50грнЯ удивлен )
Р.С. Поговорив з Назаром (працівником) щов він зареєструвався тут на форумі. Я думаю Він би давав відповіді на питання по утриманню салона в чистоті, ну і кузова!

Так Іван! Поговори з Назаром. Як зареєструється так і забаниться. І тобі раджу пригальмувати. Три повідомлення на форумі і всі деферамби на адресу тої мийки. Я вже тобі в Лічку писав - не доходить. Одноклубникам не вигідно читати лєві деферамби бо це не відгук одноклубника а зацікавленої особи.

Повір, правида в нас трактуються по духу, тобто якщо ти не вказав контакт і ціну (по правилах) то це не значить що тебе не забанять за рекламу бо і так видно ху із ху. Сподіваюсь що я помиляюсь. Доведи своєю активнісю в Львівській гілці.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #34
21-10-2013 08:15 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(21-10-2013 08:07)StE@LtH :  Сподіваюсь що я помиляюсь. Доведи своєю активнісю в Львівській гілці.

Думаю не помиляєшся. Я теж як прочитав перше його повідомлення зразу так і подумав. Відношення до неї він якесь має.
Добре що хоч правила почитав Respect

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #35
21-10-2013 08:26 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Для начала 35%,еще одна реплика про мойку и ее работником от гАспаДина Ивана и в садСкорбим
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
_Іван_ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2013

Повідомлення: #36
22-10-2013 09:29 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Доброго дня!
За повідомлення яке написали в лічку небачив Вибачте!
А за мої повідомлення, нічого страшного небачу написав що думав на рахунок хімчистки так на вашому форумі вона була мертвою цілий рік трошки вдалось її оживити. Наступне ніякої реклами я непроводжу! Сказав де добре роблять хімчистку і все, ви подивіться що на різних форумах пишуть задоволених людей мало мийками і хімчистками то якщо я написав якусь інфу тоді це виходить злочи?? Значить на вашому форумі добрі поради нікому непотрібні? мені просто неприємно що нас простих смертних дурять на кожному кроці будь то на мийці магазині чи на базарі обіцяють одне а отримуєш зовсім інакше! Напевно краще читати відклики як мене надурили ніж відклики як я задоволенний роботою! А якщо думаєте що я проводжу рекламу чи я в цьому зацікавленний то можете мене забанити нічого проти мати небуду просто буду знати що на форумах висловлювати свою думку заборонено!!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #37
22-10-2013 09:47 RE: Де у Львові хороша хімчистка

(22-10-2013 09:29)_Іван_ :  Доброго дня!

...

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Зрозумійте правильно. Порада незнайомої людини нічого не варта - це те саме що листівку на світлофорі получити з рекламою. Тема мертва бо в клубнів небуло нового досвіду. Якщо ви уважно почитаєте цю тему то побачите що я зпочатку шукав хорошу хімчистку по відгуках одноклубників, людей яких я знаю. В результаті я ризикнув і поїхав у місце яке мені порадив одноклубник якого я на той момент знав мало і потім відписався дуже позитивно про неї. В вас перші 3 пости на форумі це хімчистка - переконайте що ви до неї не маєте відношення! І ще, власна думка не обовязково має містити імена, контакти, адреси, ціни ітд. Кому буде цікаво, перепитає вас у ЛС.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
_Іван_ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Oct 2013

Повідомлення: #38
22-10-2013 10:58 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Чому мої 3 перші пости про хімчистку? тому що шукав де роблять хімчистку в неті і натрапив на ваш форум де також цікавого незнайшо! Коли зробив хімчистку зареєструвався у вас на форумі, відписався поділився враженнями
ось і все! А доказувати комусь кого я незнаю про те що до мийки я немаю ніякого відношення навіть незбираюсь! Я просто хотів бопомогти а ви вже мої повідомлення можете розцінювати як хочете!


Іще одне вибачте за повідомлення але сказати повинен! Працівника на форум хотів запросити не для того щоб він рекламував свою роботу а для того щоб міг дати якусь пораду . Наприклад в цій темі були питання якою хімією ліпше почистити сидіння де її купити чи як почистити потолок якщо в людей руки рівні то хімчистку можна і самому зробити головне щоб було с ким порадитись ось для чого я хотів його запросити !
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-10-2013 10:28 _Іван_.)
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #39
22-10-2013 21:42 RE: Де у Львові хороша хімчистка

человек отзыв написал, а вы ему предупреждение влепили... Дятел

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
spez Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 53
Приєднався: Oct 2012
Львів
Skoda Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #40
22-10-2013 22:09 RE: Де у Львові хороша хімчистка

Мені робили хімчистку під мостом(біля аквапарку). Якість роботи - кращий стан авто ніж був до чистки, але не ідеальний. Довго роблять, бо паралельно займаються іншими машинами, дзвонять кажуть щоб приїжав забрати авто - приїжаю кажуть що десь ще 2 години погуляв.... Тільки ціна порадувала 350грн.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-10-2013 22:13 spez.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сертифіковані СТО Єврокара у Львові euripid 311 213 269 11-07-2022 15:24
Останнє: Artur_A5_BKD
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 767 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 902 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 462 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 445 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 522 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 009 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 374 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 530 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 011 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1