Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Спроба угнати моб машину
Автор Повідомлення
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #21
14-03-2012 17:24 RE: Спроба угнати моб машину

стосовно того, що ставлять біля хати - це факт.
біля мого будинку та сусіднього - вночі все подвіря в машинах, інколи годі пройти, хоча поряд за 200 м стоянка і там ще купа місць...

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #22
15-03-2012 00:08 RE: Спроба угнати моб машину

(14-03-2012 17:24)otarnavsky :  стосовно того, що ставлять біля хати - це факт.
біля мого будинку та сусіднього - вночі все подвіря в машинах, інколи годі пройти, хоча поряд за 200 м стоянка і там ще купа місць...

економлять і на Бога надіяться. Але раз в рік якесь пьяне бидло на "москвичі" пропоре бочину - от тобі і кошти за річну або більше стоянку.
Страховки, як і гарантія, в цій країні - це лоХотрея.
сообщения объединены
(13-03-2012 20:56)rostyk :  да якби хотіли то авто поїхало а ти навіть би оком не моргнув..... тури їдуть за пару хвилин... ніхто би замок не ковиряв а просто б відкрив твоє авто (дякуючи більшості сигналкам з пейджерами, напевно і в тебе така ж), ну а імобілайзер тура складності не представляє, апаратура до нього є у більшості людей які своїм фахом вибрали кражі авто... так що тішся шо просто комусь не було де переночувати, от він і хотів в твоїй чешці поспатки))) а одноклубникам дам пораду --- не ставте доставної фігні і закривайте машину на рідняк...

шановний автомобільний ЕКСПЕРТ - якщо працюють профі, "рідняк" не спасе, а тільки допоможе (схеми знаю навіть я, хоча тачки не моє ремесло). Але профі тури не крадуть - для цього є бумера, меріни і хонди. От те що захистити важко(бо зброя заборонена), і менти не працюють за зряплату - це факт. В Європі взагалі нештатних сигналок нема, бо там тачки ніхто не закриває навіть. В містах все в камерах, страховка дійсно працює. Там навіть на заправці вставляєш в бак пістолет, нажимаєш сам ричаг і ТЕЧЕ....Я спитався в німця - а якщо втікти, на що він просто посміхнувся....порівняйте німецький секонд-хенд (автобуси з надписом zu verkaufe) і жовті розвалені собачі буди. А потім порахуйте, що вони вже років 15 там відкатали, і вже не проходять по екології.....а тут - це щастя (нормальний автобус).
Як раком догори нам ще....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-03-2012 00:16 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #23
15-03-2012 00:21 RE: Спроба угнати моб машину

Друже і ще порада на майбутнє... Якщо побачиш що в машині ковиряються не раджу з бітою в трусах бігти... Як мінімум треба з *резиною* вибігати і бути морально готовим натиснути на курок, а на рахунок біти то як будуть красти -- то напевно хтось буде на шухері і або двері під*їзду *зав*яжуть* або по потилиці можеш отримати, та ще й ту біту невідомо в яке місце можуть потім запхати... Ці люди в кпз не дуже хочуть та й до мєнтів в руки потрапляти їм *дорого* виходить... Тому краще без геройства, і все таки ПМ на резинові набої надійніше буде ніж дерев*яшкою спросоння махати... В принципі страхування авто полегшить життя... Так знос 50% але і в тебе ж авто не новеньке...Та й дорогі одногрупники не довіряйте сигналкам...Вони дуже легко зчитуються...Набагато складніше сигнал заводського центрального перехватити.
Поради взяті з інтернету

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
KingDiamond Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 63
Приєднався: Jul 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #24
15-03-2012 10:41 RE: Спроба угнати моб машину

to rostyk:
у мене з заводського - тільки іммоб в ключі, кажуть, що це нідочого.
тому я незромів, що значить "складніше сигнал з заводського центрального перехватити". що таке заводський центральний ?
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #25
15-03-2012 10:54 RE: Спроба угнати моб машину

постав собі "гарант". його дуже важко зняти, хоча теж можливо.
але це час.
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #26
15-03-2012 10:59 RE: Спроба угнати моб машину

(15-03-2012 00:08)pete :  В Європі взагалі нештатних сигналок нема, бо там тачки ніхто не закриває навіть.

+100500 Швагро приїжджає з Чехії на Ауді а4 2003 р.в., так в нього машина закривається ключем і без всякої сигналізації! Казав що в них в Чехії взагалі не знають слова "додаткова сигналізація", і машини на ніч спокійно залишають під хатою. Хоча є і платні стоянки, котрі теж користуються попитом мабудь від наших "заробітчан" котрі забезпечують Вітчизну краденими авто з європиПовбывав быПовбывав быПовбывав бы
сообщения объединены
(15-03-2012 10:41)KingDiamond :  тому я незромів, що значить "складніше сигнал з заводського центрального перехватити". що таке заводський центральний ?

У твого тура такого не має. Колись йшли дорогі комплеткації турів з так називаємими ключами-викидушками. Коли на ключі є кнопки та ними можна відкривати та закривати ц.замок на зразок сигналізації, але то з заводу та інтегровано в ключ. Для того щоб тобі таке зробити треба міняти блок комфорту як мінімум, та докуповувати розкладні ключі.
Пошукай тему про викідні ключі в розділі "Лучше, быстрее, громче" - там цю тему неодноразово обговорювали з бюджетами та інструкціями!Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-03-2012 11:02 migal.)
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #27
15-03-2012 20:22 RE: Спроба угнати моб машину

Пете на мерси і бумера і чешки апаратура суттєво відрізняється по ціні.. .на мередеси у львові апаратури майже немає (відповідно і мерси з бумерами практично не їдуть, виключення коли з авто викидають, проте це скоріше виключення з правил) а на чешки є ковбаски (пристрої що деактивують імобілайзер) і сканери ( перехвачують сигнал доставної сигналізіції) у чималенької кількості людей, уривки що ламають замок також не така вже й проблема... та й тура віддати досить легко... на шкоди є попит... тому й за останні років 6 досить багато шкод покинули своїх власників, частина за возврат повернулась назад до свої власників, з частини поробили двійників і вони далі по теренах україни катаються, частину розібрали і запчастини стали в пригоді власникам авто які розбили своїх автоконей... заводський центральний - я мав на увазі дистанційне керування центральним замком --- сигнал з нього більшість апаратури не бере, тому він досить ефективний... апаратура на тур і на А5 також відрізняється по ціні, тому й тури їдуть найчастіше (разом з ПАСАТАМИ Б5, і А6 1997-2003 років випуску. тому власники цих моделей вам потрібно бути найпильнішими... Звичайно праві ті хто ставит доставні механічні антиугонні пристрої - це доволі ефективно, бо потребує додатковий час... Також скажу і таке - якщо на авто націлились - то його банально на шнурку заберуть і на жаль нічого не поможе... Тому просто пильнуйте за своїми авто, лишаєте під під*їздами - поставте камери, застрахуйте, і тоді у вас одноклубники буде більше шансу не зіштохнутись з проблемою угону авто...

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #28
15-03-2012 23:52 RE: Спроба угнати моб машину

(15-03-2012 20:22)rostyk :  Пете на мерси і бумера і чешки апаратура суттєво відрізняється по ціні.. .на мередеси у львові апаратури майже немає (відповідно і мерси з бумерами практично не їдуть, виключення коли з авто викидають, проте це скоріше виключення з правил) а на чешки є ковбаски (пристрої що деактивують імобілайзер) і сканери ( перехвачують сигнал доставної сигналізіції) у чималенької кількості людей, уривки що ламають замок також не така вже й проблема... та й тура віддати досить легко... на шкоди є попит... тому й за останні років 6 досить багато шкод покинули своїх власників, частина за возврат повернулась назад до свої власників, з частини поробили двійників і вони далі по теренах україни катаються, частину розібрали і запчастини стали в пригоді власникам авто які розбили своїх автоконей... заводський центральний - я мав на увазі дистанційне керування центральним замком --- сигнал з нього більшість апаратури не бере, тому він досить ефективний... апаратура на тур і на А5 також відрізняється по ціні, тому й тури їдуть найчастіше (разом з ПАСАТАМИ Б5, і А6 1997-2003 років випуску. тому власники цих моделей вам потрібно бути найпильнішими... Звичайно праві ті хто ставит доставні механічні антиугонні пристрої - це доволі ефективно, бо потребує додатковий час... Також скажу і таке - якщо на авто націлились - то його банально на шнурку заберуть і на жаль нічого не поможе... Тому просто пильнуйте за своїми авто, лишаєте під під*їздами - поставте камери, застрахуйте, і тоді у вас одноклубники буде більше шансу не зіштохнутись з проблемою угону авто...

шановний rostyk, щось надиво багато Ви знаєте на рахунок викрадення авто, одне з двох ви або страховий агент, або чоловік з "ковбаскою" як Ви писали... І в одному Ви праві: треба нетільки заробити і купити собі авто, але і тепер змогти втримати це авто, щоб в подальшому воно возило тільки мій зад, ну і моїх рідних Курить

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #29
16-03-2012 02:57 RE: Спроба угнати моб машину

Швед як член цього співтовариства коли прочитав що в людини-одноклубника певна проблемка сталась - то і вирішив написати ту інформацію яка на мій погляд максимально відповідає дійсності і дав поради членам нашого товариства, не гіпотетичні а максимально наближені до дійсності як вберегти своє авто і які моделі найбільше перебувають в групі ризику... як на мене ця тема висвітленна повністю, хто розумний прочитає і зробить висновки... а хто глупий буде переливати з пустого в порожнє.... твої особисті думки відносно моєї професії попросив би тримати *при собі*. Я не автозлодій, і не страховий агент, і не працівник правоохоронних органів ))). просто висловив свою думку (вона десь макимально наближена до істини). я особисто на своє авт онічого не ставив... коли жив на тарнавського - лишав під хатою, там район спокійний, і камери по всій вулиці стоять, да і райвідділ близько на зеленвій. зараз мешкаю в районі 700-річчя - стоянка 100 метрів от і лишаю на стоянці, щоб вночі на авто *не попісяли* ))), 300 гривень не досить великі гроші... перший рік нічого не ставив, потім коли почув що є апаратура на новий суперб - то кинув Блек-Баг... Але і то не панацея - вже є коробки що деактивують бек-баг (проте вони вроді досить дорогі тому не думаю що появляться на кожному кроці. Також багато зап-частин шкоди зараз *номерні* що також сприяє меншій їх уганяємості... Але варто пам*ятати що в теоретично *їде* все, Навіть появилась апаратура на так званіф системи без ключа (нові тойотки дорогі і лєксуси можуть не дочекатись свого власника....))) тому механіка, щось типу бек бага і пильнувати авто... І ніяких доставних сигналок з пейджерами..З ними навіть *барсеточники* бігають і салони випотрошують поеи ви в магазині чи в перукарні...
Швед а може ти льолік на пробивоні ??? ))))) ЖАРТУЮ

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #30
16-03-2012 17:22 RE: Спроба угнати моб машину

десь в 2007-2008 році в знайомих з фірми поляків поїхала з Тарнавського новенька Шкода Октавія не пам'ятаю А5 чи Тур, машинці не більше місяця було. На ній теж нічого не стояло додаткового. страхова виплатила
додатковий іммобілайзер + щось на вал руля і буде трошки спокійніше на душі

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Допоможіть будь-ласка виграти конкурс (2 спроба) oleg_lviv 42 8 648 10-01-2010 15:59
Останнє: oleg_lviv

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1