Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Авто на польских номерах, как ехать по Украине?
Автор Повідомлення
fedww Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 127
Приєднався: Jul 2012
Ужгород
Ford Fiesta 1.0((100)
Повідомлення: #71
23-02-2013 20:50 RE: Авто на польских номерах, как ехать по Украине?

Поки із всіх ресурсів, в цій вітці найкраще розжовано схему по авто на іно-бляхах.
Особливо великий респект Кустурица. Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Вживу воно десь так і є. Розглядував варіант пригону авто до 3-х років і розтаможки його офіційно тут, не порушуючи законів.
Різниця може вийти, але гемору ого-го. Варіант 1-й. Звідти мені пригонить шарабан(Кустурица) Саша,Вася,Петя, Ваня,... і я не зможу заїхати на СТО, перевірити стан авто, яке пригнав пригонщик. За мене питання перевірки вирішить Саша(себе не забувши по грошам). Замовляв - бери, що є.
Якщо їхати самому,то це ще той екстрим (віза+страховка+проїзд+проживання). Якщо немає досвіду, то цей шарабан Ви проклинатимете.
Ще як варіант - отримати ще одне громадянство(чув, що можуть зробити до 1 уе). У нас, на Закарпатті зараз більше половини румуни, мадяри, словаки(мають подвійне громадянство). Але тут вже інше кіно. Особисто я не готовий стати мадяром тільки для того, щоб купити череп дешевий. Хоч це і дуже високо звучить, та я Українець.

ЗІ. Товариш більше 15 років живе в Брно. Ми колись говорили про їхні дороги і стан авто. Він ржав. Казав, що там студенти так "розривають" авто, що страшно уявити. Наші люди, з нашими ямами набагато бережніше відносяться до авто ніж у них. Наш заробив на своє авто важко, а там за пару кілобаксів можна купити друге і "наярювати"
Шукати всі повідомлення учасника
Maksimilien Немає
Писатель
***

Повідомлень: 671
Приєднався: Oct 2013
м.Київ
Passat
Повідомлення: #72
04-07-2015 09:31 RE: Авто на польских номерах, как ехать по Украине?

Кто в курсе, не изменилось ли чего за последние два года ?
Интересует не годичная езда на польских номерах, а как можно провезти с Польши тачку на запчасти без обязательного возврата обратно. Вроде как с ГАИ можно было порешать - взять справку что машина не подлежит восстановлению... никто таким не занимался ?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Пригнать окташу и ездить на немецких номерах и через год два растаможить - так можно? Ramonsterator 3 1 721 23-02-2017 22:18
Останнє: Ramonsterator
  Авто на словацьких номерах VooDoo 2 6 341 01-03-2013 11:37
Останнє: VooDoo
  Машина на транзитных номерах xevbor 8 4 782 18-03-2012 19:16
Останнє: шкодман
  Иностранцы в Украине на авто с украинской регистрацией... ABA 6 3 489 10-12-2008 14:05
Останнє: Moonster
  кредит в польских банках ??? подскажите contorrec 0 2 230 17-12-2007 14:00
Останнє: contorrec

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1