Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом
Автор Повідомлення
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1
07-05-2012 19:41 Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Живу у Львові, зараз місто перерите, стоїть у пробках. Велосипедом швидше пересовуватись... Маю модний велосипед, то й поїхав сьогодні не на машині а велосипедом по справах. Серед іншого, треба було мені зайти на фірму по опаленню Укрінтерм, фірма орендує офіс у офісному центрі за адресою м. Львів в Ів. Франка 61.
Підїждаю під будинок, захожу у тамбур, не встиг відкрити другі двері як підлітає дебелий охоронець з заявою (далі діалог):

- З велосипедами не можна!
- Добрий день, шукаю фірму Укрінтерм, у вас в будинку розташована
- нема тут такої.
Виходжу на вулицю, звоню дружині, уточнюю адресу, так і є - Франка 61, 7 поверх, кімната 701
Знову ломлюся у приміщення, проходжу тамбур, попадаю у вистибюль чи то фоє. Просторе приміщення, будка охоронця, ліфти сходова клітка, купа місця втч не прохідного. Біжить до мене той бовдур.
- Я ж сказав що з велосипедами неможна!
Далі писати довго... Вияснив, що фірма така була, переїхала. Далі перейшов на велосипеди. Розуму у охоронця не багато, тому він викликав підмогу - прийшов його чи то шеф чи то завгосп будинку.
Пояснити чому не можна і на якій підставі вони мені не змогли, який закон це забороняє теж. Чому нема інформації про заборону на вході, телефон власника не дали. Щось їм доказувати сенсу не було... Поїхав.

Дико обурив мене цей випадок... Хто стикався з подібним? Що це за мода? Мені 31 рік, дебелий центнеровий мужик, у хорошому одязі з товстим ланцюгом на шиї, нагла морда, ровер теж дорогий.
Мене за шмаркача сприйняли? Я ж пояснив, зачим і куди я прийшов! хвилин 10 з ними спорив...
Відколи в фоє не можна залишати велосипеди?
Думаю, потріпати їм нерви, але куди жалітись? Власнику приміщення? Шефу охоронної фірми чиї бовдури на вході? Чи дирекції фірм з цього будинку з котрими маю справу? Їх там коло десятка, з деякими з них маю справу.
Як законодавчо регулюються питання паркування велосипедів.

Багато років користуюсь велосипедом а таке бачу вперше...
Як себе вести? Давати задню і залишати велосипед на вулиці, на тратуарі? Закатувати скандал, викликати міліцію якщо руками полізуть до мене чи велосипеда? Ставити велосипед і рекомендувати їм викликати міліцію, щоб мене притягнула до відповідальності за "порушення"?
Які права мають приватні охоронці у фоє офісних центрів?
Буду вдячний за ваші думки та відгуки.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-05-2012 19:44 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2
07-05-2012 20:16 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Можливо треба було попросити, щоб показали згідно якого пункта якої інструкції не дозволяється ровер ставити. Може бути і таке, що не можна, хозяин - барин, просто сказав їм, щоб не пускали. Взагалі-то, вони не зобов'язані з ровером пускати, моя така думка. В Європі, мабуть, біля входу парковка для роверів є.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-05-2012 20:17 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #3
07-05-2012 20:33 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Так, ссилались на вказівку шефа. Однак жодного підтвердження я не отримав.
Територія можливо і приватна. Однак місце то громадське, багато фірм орентують приміщення. Фірми рядові, нічого єлітного - турфірма, антимонопольний комітет, опалювання, телефонна компанія, старахова компанія тощо.
Дивна політика...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-05-2012 20:33 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 625
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #4
07-05-2012 20:38 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

лисапед должен стоять на улице.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #5
07-05-2012 20:54 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Кому именно он должен стоять? Яким законом чи правилом регламентується це положення?
А если ваши личные вещи нельзя заносить? А шкафчиков нету, барсетку на тротуаре оставлять? Hello! или ребенка?
а собаку? (тут, мабуть, щось прописано таки в законі. Але я не в курсі.)
Місце не передбачено, навіть нема до чого колодку причепити...
Ну, це мої аргументи. Ви ж аргументів не наводите а лише кажете хто кому должен...
Поставити ровер за кілообаму та масою 15 кг чи меньше на вулиці і піти по семи поверхах та по коридорах? Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-05-2012 20:58 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Coder Немає
Banned

Повідомлень: 890
Приєднався: May 2007

фабаком-12
Повідомлення: #6
07-05-2012 20:56 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

вобщето парковка для лисапедов должна быть снаружи
но наша страна еще до этого недоросла
Шукати всі повідомлення учасника
Шеф Немає
СКЕПТИК )))

Повідомлень: 4 516
Приєднався: Apr 2009
Изяслав,Старкон, Хмельницкий
1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT
Повідомлення: #7
07-05-2012 21:18 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(07-05-2012 20:54)Porter :  Ну, це мої аргументи. Ви ж аргументів не наводите а лише кажете хто кому должен...

он просто охранником там Упал и качаюсь ... шутка...

така наша держава, ми знаємо шо можна, а доказати чи керуватись цим не можем чи навпаки...
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 774
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #8
07-05-2012 21:31 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Нашли на кого нервы тратить, на сисуриту...Ему доказывать что-то бесполезно. Дайте ему 10 грн и он еще сторожить ваш велик будет...Если не продаст конечно Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
vav Немає
...дитя хаоса...
*****

Повідомлень: 2 029
Приєднався: Sep 2007
Киев
Škoda Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #9
07-05-2012 22:30 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Вполне возможно, что собственник здания не согласен с тем, чтобы в фойе стояли велосипеды (даже, если это временно и всего один ровер). Тем не менее, такая страна.
А тот факт, что ничего не объяснили и начали гнать на улицу - надо было натолкать в фейс, чтобы в следующий раз больше было уважения.

Сам катаю на веле и знаю как стремно оставлять своего железного коня даже пристегнутого рядом со зданием.

Úspěch, který trvá
Шукати всі повідомлення учасника
Шеф Немає
СКЕПТИК )))

Повідомлень: 4 516
Приєднався: Apr 2009
Изяслав,Старкон, Хмельницкий
1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT
Повідомлення: #10
07-05-2012 22:36 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

[Зображення: 363601.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-05-2012 22:37 Шеф.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1