Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Реконструкция проспекта Победы
Автор Повідомлення
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #51
19-07-2012 09:47 RE: Реконструкция проспекта Победы

Критикуйте и все измениться. ВАС услышат Мир
Иногда критика должна быть обоснована Дружба

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-07-2012 09:47 ABU.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #52
19-07-2012 09:51 RE: Реконструкция проспекта Победы

(18-07-2012 15:30)Чебышев :  ...Ділянка була закрита 53 години. Виходить доба в Каліфорнії довша за нашу в 2,2 рази...

Так справа зовсім не в кількості годин в добі. Вся справа в підході до питання. Чому ми не можемо швидко та якісно будувати? Часто їжджу в харківському напрямку - там клали повністю нове полотно, ремонт іде уже більше року (здається Альтком будує). Так от, полотно нове, а їдеш по ньому як по гребінцеві і це хвалені турки будували??? Під час ремонту тих доріг при русі, дискомфорту майже не відчував, так як були розумно розташовані переїзди з однієї полоси на іншу. Вказівні знаки вказували про це заздалегіть, що сприяло приємному подорожуванню. В продовження теми про "надо правильно прокладывать маршрут" хочу запитати: -"Як його треба було прокладати в цьому випадку, щоб обїхати бескінечні кілометри ремонту???" Як бачимо панацеї немає. Тому я залишаюсь при своїй думці: -"Повинна бути двостороння відповідальність як водіїв так і будівельників. Водії повинні максимально ровантажити дорожнє полотно, а будівельники, в свою чергу, не захаращувати транспортом і т.п. ті ділянки дороги де не ведеться ремонт та "оживлених" ділянках траси". Якось так. просто всі звикли до того, що моя хата скраю - нічого не знаю. Нехай цей камаз хоч і в поперек всіх чотирьох поліс стоїть, обїдуть (це як приклад).
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #53
19-07-2012 10:24 RE: Реконструкция проспекта Победы

(19-07-2012 09:51)Karbon :  
(18-07-2012 15:30)Чебышев :  ...Ділянка була закрита 53 години. Виходить доба в Каліфорнії довша за нашу в 2,2 рази...

Так справа зовсім не в кількості годин в добі. Вся справа в підході до питання. Чому ми не можемо швидко та якісно будувати? Часто їжджу в харківському напрямку - там клали повністю нове полотно, ремонт іде уже більше року (здається Альтком будує). Так от, полотно нове, а їдеш по ньому як по гребінцеві і це хвалені турки будували??? Під час ремонту тих доріг при русі, дискомфорту майже не відчував, так як були розумно розташовані переїзди з однієї полоси на іншу. Вказівні знаки вказували про це заздалегіть, що сприяло приємному подорожуванню. В продовження теми про "надо правильно прокладывать маршрут" хочу запитати: -"Як його треба було прокладати в цьому випадку, щоб обїхати бескінечні кілометри ремонту???" Як бачимо панацеї немає. Тому я залишаюсь при своїй думці: -"Повинна бути двостороння відповідальність як водіїв так і будівельників. Водії повинні максимально ровантажити дорожнє полотно, а будівельники, в свою чергу, не захаращувати транспортом і т.п. ті ділянки дороги де не ведеться ремонт та "оживлених" ділянках траси". Якось так. просто всі звикли до того, що моя хата скраю - нічого не знаю. Нехай цей камаз хоч і в поперек всіх чотирьох поліс стоїть, обїдуть (це як приклад).

Ви дали посилання на матеріал з коментарем що "треба робити так як в них". Я Вам дав відповідь, що той матеріал не відповідає реаліям - суцільна брехня. Через такі матеріали у Вас та інших складається враження, що у нас будують не так і не за ті кошти. Майте сміливість зізнатися, що неправі.

Ніде в світі дороги не будуються по 16 км за добу через центр міста. Навіть банальне перекриття асфальтобетоном вимагає більше часу.
Взагалі, та швидкість з якою будують у нас, часто стає причиною різних негараздів з якістю. Будівництво взимку - небажане, хоч і можливе за деяких умов. Роботи вночі можливі, але знову ж такі треба дивитись які. Земляне полотно має деякий час просто постояти. А в нас як правило зразу за скрепером іде асфальтоукладник. Чому так? Тому що водії, але ще більше влада вимагає будівництво завершити як можна скоріше і бажано під якесь свято - "день взяття Бастилії", "сто років гранчаку" та інших.

Щодо Київ - Харків. Визначтесь де Ви їздите. Турки Onur працювали на ділянці км 90 - км 126 і вже рік я основні роботи завершили. Альтком працює від Борисполю до 90 км. Верхній шар у Альткому здається досі відсутній. Чому так? Тому що і ті інші і італійці багато робіт виконують за свої кошти. Виконали і чекають коли їм їх повернуть. В кого вони є - може завершити. В кого немає - змушений призупинятися. То знову ж таки, до кого це питання? до будівельників? Давайте оберемо мера Лос-Анджелеса президентом - нехай наведе лад.

Щодо маршрутів об'їзду пр. Перемоги та Київ - Чоп. Почав їх шукати ще рік тому.
Колесніков перед Євро повідомляв, що роботи будуть продовжені після Євро. Тому робити круглі очі як це наприклад робить ТСН на 1+1 - свинство.
Щодо пр. Перемоги - цій темі вже місяць. Відповідно інформація не тільки тут, а й іншими засобами розповсюджувалась. Як ще? Кожному в хату зайти попередити?

Мені часом здається що в цій країні все добре - дороги погані. Медицина в нас найкраща, освіта - найкраща, заводи працюють на всю потужність, більшість населення створює продукт, а не перепродає чужий.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #54
19-07-2012 10:51 RE: Реконструкция проспекта Победы

(19-07-2012 10:24)Чебышев :  ..Майте сміливість зізнатися, що неправі...

Мені для цього сміливість не потрібна. Якщо не правий - хай так і буде. А посилання я дав для того, щоб було на що рівнятися. Навыть якщо це вигадка, чому б ні? "Совершенству нет предела")))

Щодо фінансування - знаю не по слухах як надходять кошти до периферійних містечок та сіл. І ви хочете сказати, що вони просто випаровуються? Маячня.

(19-07-2012 10:24)Чебышев :  Щодо Київ - Харків. Визначтесь де Ви їздите
Їжджу і там і тут. Але найзнахабніліші будівельники в столиці!

До речі, чим далі від Києва, тим більше відчуваються гребінці. Виходить, що Альтком будує на совість???

(19-07-2012 10:24)Чебышев :  Тому робити круглі очі як це наприклад робить ТСН на 1+1 - свинство.

З приводу "круглих очей" - склавшуся ситуацію приймаю як належне, розумію, що ремонт вимагає втрат (фінансових, часових і т.п.), тому буду стояти в пробці стільки, скільки цього вимагає ситуація. Якщо Ви помітили - в перших моїх постах викликало обурення саме розміщення будівельної техніки не в належних місцях, тобто захотів кинув трактора де заманулось, або де йому було зручно та й поплентався бог знає куди. А ми вже тему перевили в русло "доцільності ремонту доріг". Це не зовсім правильно.

(19-07-2012 10:24)Чебышев :  Мені часом здається що в цій країні все добре - дороги погані.

Ні, просто мова зараз пішла саме про це. А так все пізнається в порівнянні...
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #55
19-07-2012 11:23 RE: Реконструкция проспекта Победы

(19-07-2012 10:24)Чебышев :  ...Мені часом здається що в цій країні все добре - дороги погані. Медицина в нас найкраща, освіта - найкраща, заводи працюють на всю потужність, більшість населення створює продукт, а не перепродає чужий.
А сьогодні свято... Smile Користуючись нагодою, вітаю всіх фотозалежних!
Сьогодні фотографії виповнюється 190 років

http://ridna.ua/2012/07/sohodni-fotohraf...190-rokiv/
...А наступний знімок, який по суті і вважається першим справжнім у світі, датується 1826 роком і носить назву «Вид із вікна». Жозеф вперше зміг закріпити зображення усередині камери обскуру на мідній пластинці, покритій шаром природного «іудейського бітуму» (асфальту). На жаль, цей метод, що отримав назву геліографія, вимагав 8-годинної витримки знімка при яскравому світлі, що дозволяло фотографувати лише нерухомі пейзажі.


До речі, Ви таку назву асфальту в своїй термінології, мабуть, ще не використовували...Smile

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-07-2012 11:24 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #56
19-07-2012 11:55 RE: Реконструкция проспекта Победы

(19-07-2012 10:51)Karbon :  Навыть якщо це вигадка, чому б ні? "Совершенству нет предела")))
Я Вам написав, що ніхто 16 км за добу не будував, що це вигадка, а ви все одно розповідаєте що так треба.Курить

Кажуть якщо взяти 9 жінок то вони дитину за місяць народять. Вам такі випадки невідомі?

Не буду більше сперечатися - Вас звісно все відомо краще - і про фінансування, і про якість, і про терміни будівництва.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #57
19-07-2012 12:06 RE: Реконструкция проспекта Победы

(19-07-2012 11:55)Чебышев :  Кажуть якщо взяти 9 жінок то вони дитину за місяць народять. Вам такі випадки невідомі?

Це про нас))) Упал и качаюсь

Ви ж розумієте, що люди оцінюють по тому, що бачать. Приводів не довіряти Вам у мене немає. Тому охоче погоджуюсь. Як то кажуть: -"Кожному з його дзвонарні видніше" Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #58
03-10-2012 13:02 RE: Реконструкция проспекта Победы

а что тут, тишина ? Ремонтируют или забили Курить

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #59
03-10-2012 15:15 RE: Реконструкция проспекта Победы

(03-10-2012 13:02)ABU :  а что тут, тишина ? Ремонтируют или забили Курить

Скорей всего выделенноеMr. Green ничего не видел по проспекту.

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #60
03-10-2012 15:15 RE: Реконструкция проспекта Победы

Скорее забили.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Information Продление Большой Окружной до Богатырской и Оболонского проспекта Rider 261 89 476 05-12-2023 14:27
Останнє: Cossack
  Ремонт проспекта Палладина Buchanets 5 1 794 28-07-2018 01:11
Останнє: ЮрийПол
  Реконструкция Воздухофлотского проспекта Cossack 32 7 153 25-08-2017 11:55
Останнє: Cossack
  Ремонт Кольцевой от просп.Победы до Вишневого Rider 35 6 580 27-03-2017 12:53
Останнє: Buchanets
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 60 387 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
Information Реконструкция Почтовой площади Rider 877 166 243 18-02-2016 20:09
Останнє: Rider
  Реконструкция Парковой дороги Rider 57 13 974 29-10-2013 14:02
Останнє: mvp_kiev
  Реконструкция Рыбальского моста alexancat 5 2 272 13-09-2013 13:57
Останнє: Rider
  Реконструкция просп. 40-летия Октября Rider 9 3 488 10-09-2013 12:55
Останнє: seldinger
  Реконструкция Харьковской площади alexancat 5 2 484 08-07-2013 22:05
Останнє: Vprave

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1