Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
"Автотрейдинг-Львов" или Как я стал Шкодаводом!
Автор Повідомлення
ghost™ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2008

Citroen Xantia 2,0; Fabia New 1,4
Повідомлення: #11
07-02-2008 15:47  

всім привіт, я автор теми на сайті Львівського тюнінг клубу

дійсно, перше враження про Автотрейдинг склалося негативне; можливо ввечорі коли був там менеджери були трохи втомлені Smile не знаю. Комунікабельності також можна би було трохи позичити.

на Галичавто сподобалось що все пояснили (хоча також чоловік, який пояснював, не на всі питання зміг дати вичерпні відповіді), але не відходив від нас до останнього, коли мав йти щось робити - ввічливо запитався чи він нам ще потрібен.

Зате клуб в боргу не залишився, дякую antikу що не залишився в стороні і відстояв честь Автотрейдингу ... і дійсно, коли приїхав туди з ним - він познайомив мене з директором, дали знижку ... зараз працюю над пошуком банку з приємними умовами кредиту.


Резюме - добре що є у Львові фірма з продажу Шкоди, якій не байдужа думка і відгуки клієнтів. Але ще є над чим працювати. Кожен перехожий, що зайшов в салон - є вашим потенційним клієнтом. Навіть в самій найгіршій авто можна знайти сильні сторони і натиснувши на них продати її. А тут мова йде про досить привабливий машин ...

Якщо хтось думає що все це робилося мною для того щоб отримати знижку - ви не праві, бо з самого початку один мій знайомий казав що можна (якщо надумаємо брати Шкоду) отримати знижку на ці авто.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #12
07-02-2008 18:07  

ghost™ :Якщо хтось думає що все це робилося мною для того щоб отримати знижку - ви не праві
Думки могли б бути самі різні. Від "замовної" статті, до необ'єктивності, тощо.
Я сам дуже здивувався твоєму посту.
Одне можу сказати, що подібних думок не виникало! Як і про знижку.
Думаю, були якісь об'єктивні чи суб'єктивні причини такої ситуації.
Радий, що все вирішилось, так, як і належить.

Ну і - ЛАСКАВО ПРОСИМО у, тепер рідний, автоклуб!!!

І, повір мені, що ще не раз тобі мабуть доведеться бувати на Автотрейдингу, і ти сам матимеш змогу переконатись, що історія ця, була прикрим вийнятком, а не стилем роботи цієї фірми.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
07-02-2008 19:03  

Мир Мир Мир

Запрошуємо на День Народження Львівської гілки клубу!

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...p?tid=7118

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #14
07-02-2008 19:07  

StE@LtH :Запрошуємо на День Народження Львівської гілки клубу!
Та тут і запрошувати не потрібно. Щоб бути на власному дні народження, запрошення не потрібне! Smile
Шукати всі повідомлення учасника
ghost™ Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2008

Citroen Xantia 2,0; Fabia New 1,4
Повідомлення: #15
08-02-2008 13:05  

ще треба з банків кредит витрясти Драка і тоді все буде остаточно гаразд Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #16
08-02-2008 14:46  

ghost™ :ще треба з банків кредит витрясти Драка і тоді все буде остаточно гаразд Дружба
Думаю, що допомога тобі не потрібна, але в разі чого, можу під'їхати з тобою в Форум. Чесних 12% у доларі і головне - адекватна нормальна страхова - Провіта.
Шукати всі повідомлення учасника
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #17
17-02-2008 17:41  

StE@LtH :Будь я на месте челоека создавшего тему в Тюнинг Клубе то поступил бы как он и поступил - отказался от марки Шкода.

Кто что скажет?
Здравствуйте уважаемые шкодаводы.
Я считаю что в словах ghost™ есть доля правды. Сам в эту суботу был в салоне Атотрейдинг(давно присматриваюсь к Октаве А5) подошел ко мне менеджер моего возраста(может в этом и проблемма?), на все мои вопросы поповоду комплектации данной модели внятного ответа я так и не услышал(самый популярный ответ - "їх такими на заводі роблять"). Я лично ничего против данного салона не имею, но на месте руководства приделил бы хоть немного времени для ознакомления персонала с комплектациями автомобилей что они продают.
Скажите, а для того чтобы я в салоне мог узнать все что меня интересует про автомобиль, мне обязательно нужно быть знакомым с директором или быть членом Вашего клуба? Считаю что это неправильно.
Возможно я немного перегибаю палку, но проблемма в том что три года назад я покупал свой автомобиль в похожем автосалоне(ЮРК на Валовой), ответы менеджеров там были до боли похожими. А потом в купленом мною автомобиле многое оказалось сюрпризом(я уже молчу о сервисе где на большинство болячек отвечают - "то у всіх так, ви не перші жалієтесь", "так має бути"). Может я слишком требователен к автосалону в котором хотелось бы приобрести автомобиль?
Мой друг что ходил со мной, посоветовал мне выбрать другую марку авто... А Вы что посоветуете?

P.S.
Чтобы не быть голословным вот несколько ответов менеджера в салоне: "подлокотники идут только вместе с климат-контролем" хотя в прайсе я прочитал что подлокотники(передний и задний) идут в базе кмплектации elegance, а еще я узнал что стоимость ТО автомобиля 400 грн. - что-то верится с трудом....

P.P.S.
Если кого обидел - извините но считаю что при покупке автомобиля стоимостью 25 килобаксов имею полное право на предоставление полной информации от обслуживающего персонала.... не говоря уже о тест-драйве(услышав от меня о нем менеджер сказал что у них пока такое не практикуется - ОЧЕНЬ жаль).
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #18
17-02-2008 18:24  

harley :а еще я узнал что стоимость ТО автомобиля 400 грн. - что-то верится с трудом....

с ценами на ТО можешь ознакомится здесь - http://www.praga-auto.com.ua/page_201.html

с перечнем работ по ТО здесь - http://www.praga-auto.com.ua/page_202.html

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #19
17-02-2008 22:13  

antik :
harley :а еще я узнал что стоимость ТО автомобиля 400 грн. - что-то верится с трудом....

с ценами на ТО можешь ознакомится здесь - http://www.praga-auto.com.ua/page_201.html

с перечнем работ по ТО здесь - http://www.praga-auto.com.ua/page_202.html
Спасибо за информацию.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #20
18-02-2008 01:04  

harley :на все мои вопросы поповоду комплектации данной модели внятного ответа я так и не услышал
На мій погляд, тут проблема трохи в іншому. І ні Автотрейдинг, ні Галич-авто, ні ІУП чи хто там ще, у цьому не винні.
В більшості моделей / комплектацій не Шкод є ледь не Екселівська табличка. По горизонталі - назва комплектації, по вертикалі - опція. А в табличці - плюси / мінуси.
Тобто, в одній табличці можна порівняти відразу всі комплектації та ціни на них.
Але достатньо виробників чомусь прагнуть не то розширити модельний ряд, не то заплутати клієнта. Важко сказати чого більше.
На жаль, комплектація Шкоди, одна з найзаплутаніших. Наприклад, у новій Фабії в Амбієнті ніби кондюка і нема, насправді, ніби і є. (Можу помилитись, бо пишу по пам'яті).
Плюс, на скільки я пригадую, виробник, може змінювати комплектацію. Пригадую, що у А5 1,6 акційній, минулого року, за одну і ту ж ціну можна було отримати машину з протитуманками, яких в опціях не було... А можна було - і без протитуманок.
От і будь мудрим... Що менеджер має казати клієнту? Вийде, або скандал ("Ви ж казали, що фари будуть"), або "менеджер - лох. Не знає, що мають бути фари". І т.д.
І ще одне. За останніх три тижні я їздив на Автотрейдинг з двома знайомими. Перший раз, не знайомий мені менеджер досить чітко розказав все про Фабію Амбієнт. Наступного разу, вже Оленка, абсолютно точно розказала про Класік - що є, що додається "на халяву", що варто доставити і т.д.
Першого разу, менеджер навіть не знав, що я з Клубу, Оленка, звичайно ж знала. Але щось мені слабо віриться, що клієнтам розказують про машини вибірково. Маю на увазі, комусь розказують, комусь - ні. Тим більше, що ми їх питали про нові Фабії. Ну а А5, яка продається вже давно, думаю відома їм дуже добре. Smile
Зрештою, з Автотрейдингом я познайомився ще до того, як дізнався про Клуб. І власне чим вони мені сподобались, то це, в першу чергу уважністю і тим, що чітко, на пальцях пояснювали різницю і тих Класік, Амбієнт і Елеганс... яку я по сьогоднішній день слабо засвоїв. Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Киев-(Львов)-Хуст: как лучше ехать Ковал 19 18 144 10-04-2019 18:10
Останнє: Ковал
  Львов Электрик. Андрей 2.8 24 6 539 05-09-2017 16:26
Останнє: harley
  Автотрейдинг vs ГаличАвто sage444 1 856 26-10-2016 12:26
Останнє: Vitaly_N
  Львов встречи!!! Андрей 2.8 21 3 943 23-09-2015 22:54
Останнє: Neltharian
Rainbow ГАЗ кто и где во Львов запрвляет urak1 13 3 243 02-02-2015 18:04
Останнє: oksanka2013
  Львов-Киев Turbo4x4 7 2 657 23-03-2014 14:22
Останнє: Turbo4x4
  Маршрут Львов-Умань... Core(i5) 16 8 364 23-09-2013 07:06
Останнє: Roomster
  Львовяне, подскажите с транспортом Львов-Ждениево-Львов Артемзон 3 2 517 11-09-2013 13:27
Останнє: Шульц
  Львов-Стрый (транспорт) Dimonn 2 2 482 15-12-2011 18:37
Останнє: Dimonn
  Галант на вулицях Львов В... 12 4 670 03-08-2011 22:52
Останнє: or4uk

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1