Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)
Автор Повідомлення
Шульц Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 128
Приєднався: Jun 2009
Lemberg
Skoda SUPERB 1.8T
Повідомлення: #91
23-09-2013 10:05 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(22-09-2013 23:47)Schumacher :  IhorD по тому як описали проблему,то виглядає це як зовнішні гранати(шрус)

+1 за гранату.

Я намерен жить вечно - пока все идёт нормально)))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #92
23-09-2013 10:49 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Все выше написаное,не вижу смысла принимать серйозно.
Мы не компитентны в этом.
На сто дорога.
Это ведь не Москвич,что-бы догадыватся ,пробывать на вкус,слушать звук!Курить

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #93
23-09-2013 12:55 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Согласен с Владом и хочу добавить что данная тема была создана не для этого. Такие вопросы обсуждаются в ветке "Обслуживание и ремонт" так как вопрос неимеет никакого отношения ко Львову и к нашему региону. Тысячу раз уже людям объяснял что стук у Фабий во Львове имеет такую же природу как в Киеве, Днепропетровске или Феодосии.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #94
23-09-2013 15:32 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Цитата:Все выше написаное,не вижу смысла принимать серйозно.
Мы не компитентны в этом.
На сто дорога.

FacepalmМені от завжди цікаво як можна їздити на транспортному засобі маю наувазі на машині і не знати принцип дії її вузлів.Так можуть вжучити на сто на круглу сумуЯ удивленВище написано це метод провірити шрус не підвішуючи колеса,щоб зняти навантаження з передньої осі.Якщо ж підвісити колеса тоді можна відчути люфт шруса і по цьому визначити він не він,а так тільки так.От цікаво а на сервісі працюють якісь інші люди чи з іншими руками?Я удивленЯкщо чесно більшість з них взагалі не можна підпускати до машин.

Цитата:Это ведь не Москвич,что-бы догадыватся ,пробывать на вкус,слушать звук!Курить

ммм.. цікаво і одночасно смішно.Владко ти мені скажи,а шкода по законам фізикі і машино будуванні їздтить по іншим законам ніж москвіч,жигуль ? Не буду вдаватись в деталі жигулі і москвіча(маю наувазі ходової) но головні принципи присутні всюди,тому саме на слух та ощуп і проводиться діагностика.Чи на сервісі всі працюють екстарасенси ?тільки заїхали, він подивився і сказав в чому проблема!не смішіть.Без стенда провірити вузли ходвої без монтіровкі,зорового огляду,подьоргування і слуху визначити проблему не можливо.

якщо що образити нікого не хотів Дружба
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #95
23-09-2013 16:08 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Смотри какой ты опытный)
Я же ничего против не имею,обменяйтесь контактами с человеком и помоги ему с ремонтом,диагностикой,узлами....Mr. Green
ИМХО из тех двух машин которые у тебя в подписи легче наверное что-ты вяснить только с одной!Курить

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-09-2013 16:17 Vladko.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #96
23-09-2013 16:23 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Жигуль і Москвич задньопривідні і там нема шруса - тіко шарові (я не кажу про кардан). Курить

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
IhorD Немає
Ученик
*

Повідомлень: 32
Приєднався: Mar 2012
Lemberg або Львів
Oktavia A5 2.0 TDI
Повідомлення: #97
24-09-2013 13:23 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Звичайно дякую всім за поради, але питання підняв в цій вітці більше з акцентом де кваліфіковано продіагностувати поломку у Львові. Те що питання перейшло у віртуальну діагностику - Embarassed звиняйте, виправлюсь.
Писав що вже в пару місць їздив на діагностику в тому числі на сервіс Шкода. Поки що в ситуації "давай міняти по черзі, дасть ся чути". Такий шлях не зовсім влаштовує.
Суть питання - хто підкаже кваліфікованих майстрів (СТО) де визначать проблему, можливо з власного досвіду вже хтось має таких спеціалістів ...Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #98
24-09-2013 13:39 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(24-09-2013 13:23)IhorD :  Звичайно дякую всім за поради, але питання підняв в цій вітці більше з акцентом де кваліфіковано продіагностувати поломку у Львові. Те що питання перейшло у віртуальну діагностику - Embarassed звиняйте, виправлюсь.
Писав що вже в пару місць їздив на діагностику в тому числі на сервіс Шкода. Поки що в ситуації "давай міняти по черзі, дасть ся чути". Такий шлях не зовсім влаштовує.
Суть питання - хто підкаже кваліфікованих майстрів (СТО) де визначать проблему, можливо з власного досвіду вже хтось має таких спеціалістів ...Hello!

Я таких не зустрічав нажаль. В мене відкрите питання теж біля року з провалом при рушанні. Робили вже все шо може бути крім дротів свічок і лямбди. Але були б помилки. Багато чого рекомендували і все рекомендоване за цей рік зробив: чистка форсунків, свічки, повітр і паливн фільтра, тиск палива ... От катаюсь як є - вже майже звик.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #99
24-09-2013 14:03 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Цитата:Жигуль і Москвич задньопривідні і там нема шруса - тіко шарові (я не кажу про кардан).
ти забув за рульові наконечникі. Ну впринципі я писав щоб не вдаватись в подробиці ходової.Mr. Green
IhorD дивіться ЛС.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
IhorD Немає
Ученик
*

Повідомлень: 32
Приєднався: Mar 2012
Lemberg або Львів
Oktavia A5 2.0 TDI
Повідомлення: #100
24-09-2013 14:13 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Всі круги "діагностики" проходив при виході з ладу датчика температури турбіни (в моїй машині їх два, в тому була і проблема). Помогли на Буйка на 70 % + тестер в руках. Таки вирахував правильно який з них ... Це було важливо бо замовляв з Чехії (в нас таке не водиться ... рідкість)
Отримав контакти від одноклубника Grizzly Respect постараюсь вирватись у Винники з надією на точнішу діагностику.

Всім дякую, по результатах постараюсь відписатись з відгуком про той сервіс.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Поїздка до Львова Nikolya13 6 1 746 14-06-2016 16:04
Останнє: Nikolya13
  окружная Львова andrewg-1 9 2 889 21-07-2015 10:41
Останнє: olko
  МРЕВ ДАІ м.Львова. Šved 1 1 710 20-08-2014 23:52
Останнє: lvivonline
  Автомийки Львова. Igor_Lviv 178 72 714 04-02-2012 01:28
Останнє: Sheket
  Попутний вантаж з Праги до Львова pete 3 3 480 13-07-2011 09:13
Останнє: antik
Smile Їдем до ЛЬВОВА В... 5 3 362 06-01-2011 12:47
Останнє: StE@LtH
  Кто со Львова поможет? карапуз 19 5 785 08-09-2009 14:14
Останнє: freezz187
  Подскажите по транспорту из Львова в Ужгород Floyd 4 5 941 06-08-2009 11:26
Останнє: TimberWolf
  Асоціація Автоклубів (АА) Львова antik 34 12 353 27-03-2009 11:54
Останнє: StE@LtH
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 340 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2