Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ну шо? Фонарями меряцца будем?
Автор Повідомлення
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #111
15-04-2013 18:30 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

Розкажу я Вам камради, свою сумну історіюНедоумение

Купив я собі і дружині ліхтарики FENIX - E05 в http://fonarik.com/.
[Зображення: 20101025155551729.jpg]
Призначення суто "посвітити" в під"їзді, або навіть вдома, коли треба. Собі чорний, а дружині фіолетовий (рожевих, на жаль, не було Девушка ).
Разом з ліхтариками до упаковки степлером була прикріплена подарункова батарейка GP Super. Я такими ніколи не користувався, але подумав, що якщо вже там прикріпили її, то напевно довіряють цьому бренду.
[Зображення: 166391.jpg]
та брелок "Фонарик.ком" з підсвіткою (дуже гарний, до речі).
Я, не довго думаючи, вставив цю батарейку і так користувався. Пару тижнів тому, ліхтарик несподівано погас. Я подумав, що батарейка "сіла". Але я не так багато користувався ліхтарем. Почав розкручувати, щоб дістати батарею і почув сильний хлопок !Я удивлен Коли, витягнув батаерю, то побачив, що вона потекла і її сильно роздуло. Я, скільки міг , почистив ліхтар від тих потьоків, але працювати він так і не став. Відвіз його у майстерню, де й поставили вердикт : луг, що витік з батареї осів на платах ліхтаря і роз"їв їх - ліхтар можна викидати.....Дятел
Отака сумна історія. Довелось купляти новий Е05. Так що слідкуйте за батареями, не користуйтесь неперевіреними батарейками.
Шукати всі повідомлення учасника
TFT Далеко
ПОКОЙСЯ С МИРОМ
****

Повідомлень: 1 471
Приєднався: Aug 2007

Повідомлення: #112
15-04-2013 19:06 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

(15-04-2013 18:30)Ramires :  Розкажу я Вам камради, свою сумну історіюНедоумение

Бывает так, что и мерседесы ломаются. Т.е. хотел сказать, что из всех-это самая "жырная" батарейка, ни "дюрасел" ни "енерджайзер". ЖиПи используют и в погодных зондах, где температуры слишком за минус и в сигналках на заводе комплектуют и ни раз попадались в комплекте с различными электро-товарами и... и ... и...
А это просто не повезло и все... У меня и сейчас в запасе валяются с десяток батареек этой марки... К стати, единственная китайская батарейка, из известных на прилавках, которая позиционируется как китайский бренд.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-04-2013 19:09 TFT.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #113
15-04-2013 19:27 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

Ню-ню... GP стали супер-пупер брендом? Це просто бюджетна марка, яка піджимає лідерів по ціні якій відповідає якість.

А потекти можуть і бренди нажаль, навіть у "тепличних" умовах (бо "усе робиться у Китаї").
Шукати всі повідомлення учасника
TFT Далеко
ПОКОЙСЯ С МИРОМ
****

Повідомлень: 1 471
Приєднався: Aug 2007

Повідомлення: #114
15-04-2013 19:33 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

(15-04-2013 19:27)SergM :  Ню-ню... GP стали супер-пупер брендом?
То, что я написал о использовании в зондах, не прочел где-либо, а переступал через коробки с этими батарейками, где именно делают электронную часть. А если Вы проглатываете все, что суют в рекламах, то мне сложно будет убедить, что ЖиПи именно качественные батарейки! (практика подтверждает, а не кролик с экрана).Учитывая то, что и всякие якобы немецкие "варты" и подобное- все делается в Китае!!! Вопрос в этикетке и свойствах комплектующих элементов. Я могу придумать бренд и этот элемент питания будет по всем параметрам "делать" любую с прилавка. Вопрос в том, сколько я потрачу на ее изготовление и сколько с этого заработаю...Соответственно, сколько продам...
Скажу по секрету, все эти батарейки, по крайней мере АА, ААА размера в магазинах стоят примерно в семь раз дороже их закупочной цены с учетом всех обязательных расходов.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-04-2013 19:52 TFT.)
Шукати всі повідомлення учасника
Victor Немає
Banned

Повідомлень: 709
Приєднався: Jul 2008
Барышевка+Киев
Skoda Octavia A5 MT 2,0FSI
Повідомлення: #115
15-04-2013 20:45 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

[quote='SergM' pid='1691978' dateline='1366046833']
Ню-ню... GP стали супер-пупер брендом? Це просто бюджетна марка, яка піджимає лідерів по ціні якій відповідає якість.


+1 а чего Вы хотели от аккумулятора стоимостью 3грн. Покупайте вот такие http://www.eneloop.info/eneloop-products...op-xx.html Риски возникновения проблем с качеством сократятся в разы, но здесь разница в бюджете совсем не шуточная (где-то раз в десять).

Мы не настолько богатые люди, чтобы покупать дешевые вещи (с.)
Шукати всі повідомлення учасника
SmartJean Немає
Старожил...
*****

Повідомлень: 1 570
Приєднався: Jul 2005
Киев-Вишнёвый
Octavia Combi 1.8T > Yeti TDI
Повідомлення: #116
16-04-2013 10:17 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

(15-04-2013 20:45)Victor :  +1 а чего Вы хотели от аккумулятора стоимостью 3грн. Покупайте вот такие http://www.eneloop.info/eneloop-products...op-xx.html Риски возникновения проблем с качеством сократятся в разы, но здесь разница в бюджете совсем не шуточная (где-то раз в десять).

+1 Спасибо Мише, посоветовал эти аккумы - реально надолго хватает Rulez
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #117
16-04-2013 13:16 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

Згідний з зауваженням щодо дешевих речей - треба було брати хоча би SONY, не жмотитись Недоумение
До речі, мої друзі, що займаються батарейками, сказали, що у GP немає всередині спеціального стакана, який запобігає протіканню лугу, навіть якщо батарейка вийшла з ладу. Всі відомі марки вже давно цей стакан всередині мають. Так що низька вартість GP має своє пояснення.
Шукати всі повідомлення учасника
exkapitan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 204
Приєднався: Jul 2009
Симферополь
Skoda Octavia Tour 2.0
Повідомлення: #118
27-05-2013 19:53 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

После прогулки по диким пещерам Чатырдага был приобретен фонарь Fenix PD32UE. По сравнению со старым китайским - небо и земля. Хотя, честно говоря, не могу представить ситуацию, когда может потребоваться 400 или 740 люменов. Для бытовых нужд хватает 9, 40 и 140 люменов.


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2013 19:55 exkapitan.)
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #119
27-05-2013 20:21 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

На велике катался с таким. http://www.fonarik.org.ua/product/tank007-tk-737.html
Сейчас купил такой http://www.fonarik.org.ua/product/tank00..._XM-L.html

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Tarakan Немає
Веселый Таракан :)
****

Повідомлень: 1 487
Приєднався: Aug 2007

Skoda FОbiА 1,4 + ГБО+Milotec + Sound by ComT + tattoo + RoofBox
Повідомлення: #120
31-05-2013 15:25 RE: Ну шо? Фонарями меряцца будем?

Misan спасибо за очередную цацу Честь!
[Зображення: Fenix-HL10-Headlamp-handheld.jpg]

Бывает в жизни и такое...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1