Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
СК "Лафорт" лопнула
Автор Повідомлення
DimonTV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 554
Приєднався: Jul 2009
Киев
Audi
Повідомлення: #11
09-03-2013 10:41 RE: СК "Лафорт" лопнула

(07-03-2013 07:29)Vprave :  Не скажите. На тот момент Лафорт был в 5ке по выплатам

Не по выплатам, а по выданным полисам осаго! Это немного другое...
По выплатам компания не вошла и в 10-ку.

[Зображення: flagmap.php?visited=BYCZEEFIFRDEGRHUITLV...SKSECHUATR]
Шукати всі повідомлення учасника
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #12
12-03-2013 12:33 RE: СК "Лафорт" лопнула

Моторне (транспортне) страхове бюро України рекомендує споживачам страхових послуг утриматись від укладання договорів автоцивільної відповідальності з ПрАТ «СК «Лафорт», оскільки виконання зобов’язань за такими договорами вбачається МТСБУ сумнівним.

МТСБУ також попереджає автовласників про відсутність права на здійснення автоцивілки у наступних проблемних страхових компаніях:

- ПрАТ «НФСК «Добробут»

- «СК «Інвестсервіс»;

- ПрАТ "АСК "ІнтерТрансПоліс"

- ПрАТ "Міська СК"

- ТДВ "СК "РАЙП"

- ПрАТ "УЕСК"

У зв’язку з цим укладання договорів на бланках вказаних компаній є неприпустимим.

Если Вы не можете найти юриста, который знает законы, найдите юриста, который знает судью.
Шукати всі повідомлення учасника
samvexler Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: May 2008
Lviv
Smart ForTwo
Skype IDvexler.thug
Повідомлення: #13
13-03-2013 17:30 RE: СК "Лафорт" лопнула

Дирекція МТСБУ направила до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг лист з проханням про зупинення ліцензії ПрАТ «СК «Лафорт» на здійснення діяльності з обов’язкової автоцивілки, у зв’язку із не відповідністю діяльності страховика вимогам Ліцензійних умов, зокрема, заборгованістю до фондів МТСБУ.

Дирекція МТСБУ направила до керівництва ПрАТ «Лафорт» лист з вимогою забезпечити повернення до МТСБУ невикористаних бланків страхових документів діючого формату.
http://insurance.lviv.ua/?q=node/480


Можна подумати,що ті хто купляли поліси в СК Лафорт не знали, що такий кінець рано чи пізно буде. Знижку 50% Вам же ш давали не просто так: просто інша особа-потерпіла від Лафорт гроші не зможе отримати. Чи Ви думаєте, що Лафорт був добрим чарівником і просто так за гарні очі знижки робив?
Тариф держава встановила - прошу платити, задорого - пишіть листи Янику. Але ж жаба дусить заплатити як цивілізована людина, українець біжить де дешевше, не розуміючи, що банки\страхова - це не ринок помідорів з огірками: це фінансовий сектор, де чудес не буває.
Скупий платить двічі.


перенесіть темі в юридичну гілку!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2013 18:05 samvexler.)
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #14
13-03-2013 22:08 RE: СК "Лафорт" лопнула

(13-03-2013 17:30)samvexler :  Тариф держава встановила - прошу платити, задорого - пишіть листи Янику. Але ж жаба дусить заплатити як цивілізована людина, українець біжить де дешевше, не розуміючи, що банки\страхова - це не ринок помідорів з огірками: це фінансовий сектор, де чудес не буває.
Скупий платить двічі.
+100500 сегодня два старых клиента, у которых уже накопилась скидка 30%, ушли "туда где дешевле"
Упал и качаюсь

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2013 22:09 RuslanRage.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
tolanush Немає
Классик
****

Повідомлень: 819
Приєднався: Mar 2009
Київ
Passat B7 2.5 USA 2014
Повідомлення: #15
14-03-2013 09:50 RE: СК "Лафорт" лопнула

Можна подумати,що ті хто купляли поліси в СК Лафорт не знали, що такий кінець рано чи пізно буде. Знижку 50% Вам же ш давали не просто так: просто інша особа-потерпіла від Лафорт гроші не зможе отримати. Чи Ви думаєте, що Лафорт був добрим чарівником і просто так за гарні очі знижки робив?
Тариф держава встановила - прошу платити, задорого - пишіть листи Янику. Але ж жаба дусить заплатити як цивілізована людина, українець біжить де дешевше, не розуміючи, що банки\страхова - це не ринок помідорів з огірками: це фінансовий сектор, де чудес не буває.
Скупий платить двічі.

[/quote]


нах та знижка, звідки я мав знати що буде така лажа. за браком часу страхувався у авто вздовж дороги 3 останні роки, так вийшло що попав на ЛафортСкорбим. Я не скупий, а тариф платив такий як і скрізь.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-03-2013 09:51 tolanush.)
Шукати всі повідомлення учасника
Bagrij Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Jul 2007
Киев
Skoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #16
14-03-2013 10:40 RE: СК "Лафорт" лопнула

Давно мучает вопрос логики взыскания денег.
Т.е. человек, купив самый дешевый вариант страховки, по сути бумажку от ГАИ, и став виновников аварии, никаких проблем, кроме собственноручно угробленной машины не получает. Дальше - сплошное "счастье" для пострадавшей стороны. Выбить деньги, отремонтировать авто.
А всего-то нужно - страховая не выплатила денег в течении н-ного периода - регресс на виновника, а дальше пусть сам со своей "сверхнадежной" страховой разбирается.
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #17
14-03-2013 10:46 RE: СК "Лафорт" лопнула

(14-03-2013 10:40)Bagrij :  А всего-то нужно - страховая не выплатила денег в течении н-ного периода - регресс на виновника, а дальше пусть сам со своей "сверхнадежной" страховой разбирается.
Так и есть, но мало кто о нём знает.
И обивают пороги гомноконтор вместо того, что бы подать иск на самого виновника.

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Bagrij Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Jul 2007
Киев
Skoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #18
14-03-2013 10:53 RE: СК "Лафорт" лопнула

Так описали бы схему и правила. Может и добавилось у вас клиентов то. Smile
Или было уже тут обсуждение?
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #19
14-03-2013 10:55 RE: СК "Лафорт" лопнула

(14-03-2013 09:50)tolanush :  за браком часу страхувався у авто вздовж дороги 3 останні роки, так вийшло що попав на ЛафортСкорбим. Я не скупий, а тариф платив такий як і скрізь.
Зачем?

На форуме есть агенты. Связываетесь, обмениваетесь телефонами и договариваетесь о встрече.
Тем более, что нормальные (не распальцованные) агенты сами ездят, а не сидят в офисе как бароны, в ожидании когда приедут к ним.

Ещё есть прикол, когда жлобы прикрываясь тем, что пришлют курьера, сбивают 20-30 грн "за выезд курьера", а на самом деле приезжают сами Упал и качаюсь

ЗЫ: это уже порванный Баян о том, что "у дороги" (в большинстве) стоят не агенты, а баблокосы, которые выбирают компании по принципу: "кто больший гонорар башляет" и им насрать на то вернётся ли к ним клиент.
+ известно уже много случаев, когда "у дороги" были куплены полисы, которые числятся как "украденные".

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
samvexler Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: May 2008
Lviv
Smart ForTwo
Skype IDvexler.thug
Повідомлення: #20
14-03-2013 11:10 RE: СК "Лафорт" лопнула

RuslanRage, в мене ще гірший був випадок!

Реально хотів би почути думку людей збоку.
Є постійний кдієнт. Знижка 25% вже накопичилась, безаварійно щороку. В 2012 року -дтп не з його вини. оранта тягне час, як і завжди + порахували мало. Я сказав - приїдьте до мене в офіс з доками, переглянемо-допоможемо. Вияснили ситуацію, по датах підказали яке вже протермінування, сказали що робити і що кому і як писати, вияснили по сумі відшкодування. Звісно ж що безвоздмєздно, адже це мій клієнт. Але знову ж таки це і не є моїм прямиим обовязком, але завжди допамагаю в любій ситуації, особливо коли шарашки не плятять!

А тепер саме цікаве - згодом прийшов термін продовження ОСЦПВ в мене. Я кажу, що вже буде 30% знижка. І я був в шоці від наступного: клієнт каже о, а мені тут за стількі-то пропонують (десь 50%) . Я кажу: ну то Вас вже була практика з Орантою, з якою ми виясняли відносини, то у Вас поліс такий же буде, можливо й гірший, чи Вас не дивує ціна. Пройшов день-два - на пролонгацію так і не зявився) Завіса, кінець історії.

І що тепер Ви скажите про наших людей? Допоміг за дякую, а елементарної людськості в нашого народу навіть немає! Про яку Європу можна говорити?


І ще останнє щодо думки переважних клієнтів шарашок: "а яка різниця, то ж не мені й так платитимуть". Не заплатить Лохфорт і подібні СК, то потім поддуть на Вас в суд - заплатите Ви зі своєї кишені за збитки. Скупий платить двічі.
А на рахунок того,що часу немає - не смішіть людей- домовились де зустрітись, навіть якщо до офісу ск далеко їхати - і на нейтральній чи Вашій території все оформлять, то ж не каско.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-03-2013 16:43 samvexler.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1