Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Хто де купляє запчастини для Skoda і обслуговує авто?
Автор Повідомлення
Timur Далеко
Admin
*****

Повідомлень: 10 358
Приєднався: Jul 2005
Made in Ukraine
Tesla model s 90D
Повідомлення: #21
06-12-2013 01:30 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

(10-04-2013 10:30)Ramires :  
(10-04-2013 08:47)MaxMan :  Привіт!Hello!
Обслуговую авто на СТО "АТП" на Юності, просто колись з ними всіма працював) Вчора якраз був там поставив собі Бі-ксенонMr. Green

Що ще один "колгоспник" у Франику буде !!!????Повбывав бы

За*бали вже !!!Дятел

+1

[Зображення: test1.jpg] ForCars - продажа и установка дополнительного оборудования, диагностика, кодирование стандартных и не стандартных ф-ий, обновление ПО и многое другое для VAG Group. Sedox Performance чип-тюнинг любого транспорта, тел. 0677722222, 0974122222
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
MaxMan Немає
Ученик
*

Повідомлень: 45
Приєднався: Apr 2013
Івано-Франківськ
Octavia 2.0 Elegance
Повідомлення: #22
06-12-2013 09:00 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

Визнаю що був не правий щодо ксенону! прошу вибачення! прошу більше не флудити!

P.S. "bobryk200" поакуратніше з висловлюваннями!
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #23
06-12-2013 18:44 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

Та невже дійшло, що "гей-ксенон" - зло ??? Упал и качаюсь А чому півроку тому тут мене брудом поливали ? А тему таки не створили - слабак ! Mr. Green

Вибачення прийнятоДружба Добре, хоч дійшло нарешті.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #24
06-12-2013 21:25 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

(06-12-2013 01:30)Timur :  
(10-04-2013 10:30)Ramires :  
(10-04-2013 08:47)MaxMan :  Привіт!Hello!
Обслуговую авто на СТО "АТП" на Юності, просто колись з ними всіма працював) Вчора якраз був там поставив собі Бі-ксенонMr. Green

Що ще один "колгоспник" у Франику буде !!!????Повбывав бы

За*бали вже !!!Дятел

+1
MaxMan - це не проба образи, і не спроба погроз, не спроба продемонструвати силу, чи "повимахуватись" в інтернеті.Big Grin
Навпаки це дружня порадаRespectHello!Дружба і опис сурової реальності методів боротьби водіїв з гей-ксенонщиками
Шукати всі повідомлення учасника
MaxMan Немає
Ученик
*

Повідомлень: 45
Приєднався: Apr 2013
Івано-Франківськ
Octavia 2.0 Elegance
Повідомлення: #25
07-12-2013 08:56 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

(06-12-2013 21:25)bobryk200 :  
(06-12-2013 01:30)Timur :  
(10-04-2013 10:30)Ramires :  
(10-04-2013 08:47)MaxMan :  Привіт!Hello!
Обслуговую авто на СТО "АТП" на Юності, просто колись з ними всіма працював) Вчора якраз був там поставив собі Бі-ксенонMr. Green

Що ще один "колгоспник" у Франику буде !!!????Повбывав бы

За*бали вже !!!Дятел

+1
MaxMan - це не проба образи, і не спроба погроз, не спроба продемонструвати силу, чи "повимахуватись" в інтернеті.Big Grin
Навпаки це дружня порадаRespectHello!Дружба і опис сурової реальності методів боротьби водіїв з гей-ксенонщиками

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
olegos2008 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Apr 2013
Калуш
OCTAVIA A5 FL ELEGANCE Combi 2.0 TDI CR
Повідомлення: #26
10-12-2013 16:21 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

по поводу запчастин
нові
skobiz.com ...
[/quote]

Вчора для проби зробив замовлення на skobiz.com у Львові. Здійснив 100% предоплату за вибраний товар і був повідомлений продавцем, що він цей товар замовив, а сьогодні товар буде у них і вони мені його перешлють. Все було б нічого, але сьогодні в 16 год. дзвоню їм, щоб довідатись номер ТТН компанії перевізника, а мені повідомляють, що мого замовлення у них немає, можливо буде завтра і завтра його відправлять. Думаю, що з таким підходом дана фірма втратить клієнтів досить швидко. З власного досвіду знаю, що якщо я пообіцяв що небудь, а ще й взявши за це всю суму грошей, і в мене щось не виходить, то я передзвонюю, прошу вибачення і повідомляю людину про саму затримку та її причини. А в шкобізі вирішили інакше: що я за свої гроші вже від них нікуди не дінусь і буду чекати стільки - скільки скажуть. Думаю, що наша співпраця з ними закінчилась, практично не розпочавшись.

Ну і з приємного: купляв задні гальмівні колодки в ІФКАРі на Коновальця. Передзвонив, по телефону повідомили, що є в наявності, приїхав. Начальник відділу продажу запчастин (на жаль не запам"ятав його імені) оперативно обслужив, також повідомив, що є ще й ремкомплекти (всякі там пружинки і т.д.) великі і малі. Я взяв свої колодки, великий ремкомплект до них і пішов на касу оплатити це все діло, і знову був приємно вражений, оскільки даний чоловік, що продавав мені запчастини САМ повідомив, що у випадку, якщо ремкомплект мені виявиться не потрібний, то я можу його повернути назад. Respect і уважуха за такий підхід Hello!


Вчора для проби зробив замовлення на skobiz.com у Львові.
[/quote]
Не встиг покритикувати, як Львівські хлопці виправилисьПрыгаю от радости, передзвонили, повідомили що є моє замовлення, і уточнили дані на відправку. Завтра отримаю замовлення і відпишусь про свої враження від отриманого.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-12-2013 18:03 olegos2008.)
Шукати всі повідомлення учасника
xuligan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 165
Приєднався: Sep 2008
Станіслав-london
skoda oktavia a-5
Повідомлення: #27
10-12-2013 18:30 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

(05-12-2013 21:01)IhorD :  Вирішив і свої враження написати про запчастини. Недавно шукав європейські пружини на А5. Ні Exist, ні Skobiz, ні Ярослав тут з форуму не запропонували швидше та дешевше знайомого з Владислав Авто ... це не реклама магазину, скоріше заслуга самої людини та напевно наявності кордону під носом. Вже декілька раз моніторив ринок (масло, колодки, диски тормозні, фільтра) ... таки в нього найкращі ціни ...

Тому бажаю всім знайти такого одного постачальника, якому довіряєш. До постійних клієнтів в продавця повинно пропадати бажання здерти та забути Hello!

Змахує на рекламу,зареєструвався-перевірю.По темі-раніше молився на екзіст,мабуть тому-що удобно,проблем з ними не виникало,але недавно був неприємно вражений тим що ціна на сайлентблоки на а5,у екзіста майже не відрізняються від Карпати-іф,при всій моїй нелюбові,до нашого гуцульського представництва шкоди.Та і по інших позиціях екзіст здурів з цінами.

xuligan
Шукати всі повідомлення учасника
olegos2008 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Apr 2013
Калуш
OCTAVIA A5 FL ELEGANCE Combi 2.0 TDI CR
Повідомлення: #28
10-12-2013 21:20 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

(10-12-2013 18:30)xuligan :  ... Карпати-іф,при всій моїй нелюбові,до нашого гуцульського представництва шкоди.
А з цього місця будьласка "поподробніше". Можна і в приват. Я (тобто дружина+я) на Шкоді їздимо майже місяць. Вже двічі був у ОД на Коновальця на сервісі. Поки що враження позитивні. Хоч ціни в них не демократичніFacepalm, але в наявності є все, що мене цікавило. Правда при таких цінах каву можна включати у вартість сервісного обслуговування і подавати її клієнтам під видом безплатної Big Grin.
Шукати всі повідомлення учасника
Василий Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Nov 2005

Skoda fabia 1.2(була). superb new 1.9 tdi. vw passat b8 2.0 tdi dsg
Повідомлення: #29
10-12-2013 21:46 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

Багато старожилів Іф кару памятають лояльніше і дружелюбніше відношення до клієнта . Колись у мене там був знайомий і толковий майстер, але він звільнився ,і взагалі там політика не затримувати норм майстрів а постійно замінювати на не проблемних пацанів які мовчать і роблять за малі гроші.
Шукати всі повідомлення учасника
olegos2008 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Apr 2013
Калуш
OCTAVIA A5 FL ELEGANCE Combi 2.0 TDI CR
Повідомлення: #30
12-12-2013 18:37 RE: Хто де бере запчастини для Skoda ?

WaveПриїхали мої килимки з Шкобізу. Якістю задоволений. Там навіть є кріплення до підлоги. Спрацювали оперативно, як і домовлялись. Правда вийшов маленький нюанс (читай першу половину 26 посту). Будемо співпрацювати.Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2013 18:38 olegos2008.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Хто де обслуговує своє авто? Gr_Vetal 53 20 393 11-12-2023 18:45
Останнє: Gr_Vetal

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1