Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Долговая расписка
Автор Повідомлення
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #11
18-04-2013 14:16 RE: Долговая расписка

(18-04-2013 13:50)yyyarik :  Если оформлять через кассу банка на счёт заёмщика, то заявлением в милицию он может только "подтереться", извините за выражение. Hello!

А если просто заверить у нотариуса и т.п.?
Шукати всі повідомлення учасника
yyyarik Немає
Набуваю досвіду
***

Повідомлень: 743
Приєднався: Oct 2011
Київ. Троєщина.
А5 1,6МРІ 2008 Amb. -> L&K 2.0TSI(Combi). ГБО IV
Повідомлення: #12
18-04-2013 14:45 RE: Долговая расписка

У меня была ситуация когда нужно было расчитаться с долгом. Я спросил у знакомого нотариуса сможет ли он мне заверить расписку о передаче денег и снятия претензий ко мне. Ответ: Нотариусы не заверяют расписок!

П.С. Нотариус государственный. К нему я обращался неоднократно (наследство и т.д. и т.п.). Оснований не верить ему у меня нету.


Вот то, что нотариусы имеют право делать:
2. Відповідно до Закону України "Про нотаріат" ( 3425-12 ) (далі - Закон), Цивільного ( 435-15 ) та Сімейного ( 2947-14 ) кодексів України нотаріуси вчиняють такі нотаріальні дії:[/align]
1) посвідчують правочини (договори, заповіти, довіреності тощо);
2) вживають заходів щодо охорони спадкового майна;
3) видають свідоцтва про право на спадщину;
4) видають свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя;
5) видають свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів);
6) видають свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги (аукціони) не відбулися;
7) провадять опис майна фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою або місце перебування якої невідоме;
8 ) видають дублікати нотаріальних документів, що зберігаються у справах нотаріуса;
9) накладають та знімають заборону щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації;
10) засвідчують вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них;
11) засвідчують справжність підпису на документах;
12) засвідчують вірність перекладу документів з однієї мови на іншу;
13) посвідчують факт, що фізична чи юридична особа є виконавцем заповіту;
14) посвідчують факт, що фізична особа є живою;
15) посвідчують факт перебування фізичної особи в певному місці;
16) посвідчують час пред'явлення документів;
17) передають заяви фізичних та юридичних осіб іншим фізичним та юридичним особам;
18 ) приймають у депозит грошові суми та цінні папери;
19) вчиняють виконавчі написи;
20) вчиняють протести векселів;
21) вчиняють морські протести;
22) приймають на зберігання документи.

Немає нерозв'язних проблем.Є неприйняті рішення.
СЛАВА УКРАЇНІ!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-04-2013 14:49 yyyarik.)
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #13
18-04-2013 15:11 RE: Долговая расписка



(16-04-2013 23:29)VasiliSK :  Заключаете договор займа в простой письменной форме. Нотариус не нужен. Рассписка в приложении к договору в доказательство того что деньги по договору должником получены

Не пойду я с этим договором потом в САД???
[/quote]

В сад не пойдете. В самом худшем случае пойдете в суд


Требований закона об обязательном заверении договора займа нет. По желанию клиентов нотариус может заверить договор займа. Но нотариальное заверение этого договора ничего вам не даст кроме того, что лица подписавшие этот договор ими же и являются. Более этого нотариус ничего не заверяет и " большей" юридической силы данный договор против договора в простой письменной форме не имеет
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-04-2013 15:15 VasiliSK.)
Шукати всі повідомлення учасника
mandarin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 34
Приєднався: Mar 2013
Киев
Повідомлення: #14
18-04-2013 16:57 RE: Долговая расписка

VasiliSK всё правильно говорит. Обычная (ненотариальная) форма договора, расписка, и оформить передачу денег через банк, чтобы была квитанция с указанием кому, когда и сколько?
Шукати всі повідомлення учасника
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #15
18-04-2013 17:01 RE: Долговая расписка

(18-04-2013 13:50)yyyarik :  
(18-04-2013 10:50)andrey7 :  занял денег написали расписку, потом заемщик пишет заявление в милицию,что ты его заставил ее написать и,прэвэд, ты еще и виноват останешься Smile

Если оформлять через кассу банка на счёт заёмщика, то заявлением в милицию он может только "подтереться", извините за выражение. Hello!

тут согласен, если через банк с квитанцией о переводе средств, то вопросов станет меньше Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Sander_w Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 210
Приєднався: Mar 2011

Skoda Octavia a5 1.8 TSI
Повідомлення: #16
18-04-2013 17:49 RE: Долговая расписка

в суде по распискам нормально взыскиваются долги, главное что бы она была толково оформлена.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-04-2013 17:50 Sander_w.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1