Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1
03-06-2013 07:22 Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

Французький студент у рамках експерименту дістався до Індонезії через 14 країн без грошей. Чоловік, кінцевою метою подорожі якого є Південний полюс, харчується відходами та спить у храмах.

Про це повідомляє РИА Новости.

Із грошей при собі у нього було лише 200 євро, необхідних для отримання віз. Метою студента є довести, що гроші зовсім не обов'язкові для тих, хто хоче об'їхати світ. "Я просто хочу знати, чи вдасться мені вижити", - скромно говорить мандрівник.

За сім місяців молодий чоловік проїхав Італію, Словенію, Хорватію, Албанію, Грецію, Туреччину, Іран, Індію, Таїланд, Малайзію і, нарешті, Індонезію, де француз перебуває у місті Думай на острові Суматра. "Я можу знайти їжу та фрукти де завгодно - це дуже легко", - розповів мандрівник.

За його словами, не представляє проблеми і знайти безкоштовний нічліг. Безоплатно дах над головою можуть надати храми та благодійні організації. Серед іншого, існують закинуті будівлі.

Нині Антуан Валенса рухається через сусідній з Балі острів Ломбок, щоб звідти перебратися на Сумбаву та дістатися до драконів острова Комодо. Звідти він має намір попрямувати через Австралію і Нову Зеландію на Південний полюс.

Как объехать мир с 200 евро в кармане: француз-философ на пути к Южному полюсу!
...
- А почему без денег?

Все просто – все дело в свободе. Ты никогда не будешь свободен, пока ты зависишь от денег.....
.....

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2013 07:24 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Челенжер Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 108
Приєднався: Jul 2012
Киев
Skoda Fabia 1.4,16v(86 л.с.) 2012
Повідомлення: #2
03-06-2013 07:45 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

он по моему не первый, но бесплатно разве что автостопом можно ехать
Шукати всі повідомлення учасника
Sergey_KV Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 152
Приєднався: Aug 2011
Хмельницький
Октавушка
Повідомлення: #3
03-06-2013 08:40 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

он заплатит своим здоровьем "харчується відходами".Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
VIK_77 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 707
Приєднався: Jan 2009
Trójmiasto
Škoda Passat B6
Skype IDvik_771
Повідомлення: #4
03-06-2013 08:43 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

(03-06-2013 08:40)Sergey_KV :  он заплатит своим здоровьем "харчується відходами".Hello!

хз шо он там в тех отходах находит............... сайчас у него я так понял фруктовая диета))))

[Зображення: 3594-4.png] Diesel- power))))
Шукати всі повідомлення учасника
Tomor Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 769
Приєднався: Aug 2008
Хмельницкий
Фабия Нью 1.2 классик
Повідомлення: #5
03-06-2013 08:53 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

(03-06-2013 08:40)Sergey_KV :  он заплатит своим здоровьем "харчується відходами".Hello!

+100 посадит желудок и всё что с ним связано
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #6
03-06-2013 08:55 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

.....- Ты голодаешь?

О, да! Вообще, я всегда слегка голоден; я редко питаюсь чаще двух раз в день, как правило, вообще один раз. Не брезговал и объедками, подбирал еду на базарах. Но были моменты, когда люди были настолько радушны и так угощали меня (например, в Турции, Иране и Индонезии), что мне приходилось отказываться от еды – когда я переедаю, то потом мой организм требует еще и еще, и я куда острее чувствую голод. Это уже из собственного опыта...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-06-2013 08:55 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #7
03-06-2013 09:14 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

Украину и Россию не посетилMr. Green тут бы его поездка закончиласьHello!

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника
Yuriy555 Немає
Рассказчик
***

Повідомлень: 357
Приєднався: Jan 2009
near Kyiv
Skoda Octavia A5 FSI
Повідомлення: #8
03-06-2013 10:38 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

(03-06-2013 09:14)noto :  Украину и Россию не посетилMr. Green тут бы его поездка закончиласьHello!

Big GrinBig GrinBig Grin

[Зображення: ab97651.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
СЕАТовод Немає
ПРАКТИК
*****

Повідомлень: 2 261
Приєднався: Oct 2010
У К Р А Ї Н А
SEAT ALTEA,Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #9
03-06-2013 10:48 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

Ммдаа,представляю исходящий от него запашок....Воротит

Многие люди не понимают, почему я перестал с ними разговаривать.
А для меня непонятно, нахрена я когда-то вообще с ними заговорил?
Шукати всі повідомлення учасника
Chameleon Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 166
Приєднався: Aug 2008
Киев
Pontiac Bonneville 3.8 SuperCharger (был), сейчас Skoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #10
04-06-2013 13:21 RE: Французькому студентові вдалося проїхати півсвіту без грошей.

ну его нах,такое путешествие Я удивлен
он наверное хочет, собрать самый полный букет всевозможных болячек,со всех стран
Вот вам и новый вид туристического путешествия,Смешно "международный Бомж-тур"

Такой я человек: зла не помню - приходится записывать.
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Янукович отримав у 4 рази більше грошей, ніж Обама із дружиною vetalkiev 16 3 854 17-04-2013 11:09
Останнє: Ramires
  Азаров порадив студентам "ходити пішки", якщо немає грошей vetalkiev 52 10 258 31-10-2011 10:25
Останнє: Alexus83
  Про "бенкет під час чуми" Пінчука пише півсвіту vetalkiev 6 1 917 21-12-2010 17:01
Останнє: Артемзон

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1