Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Перекличка Івано-Франківськ!!!
Автор Повідомлення
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #41
15-07-2013 17:36 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

Waveдля чого організатор Курить спочатку тут активних зібрати, а вже потім зустрічі влаштовувати . Практика попередніх зустрічей це довела . Ну а Київ з Фраником порівнювати не можна дві великі різниці . Просто зустрічатись не цікаво і швидко набридає усім учасникам . Було б прикольно влаштувати шашличок шкода фанів , поганяти ролл он Поехали ну і т д . Хто візьметься за організацію клубного шашлика ?
План такий
1) кількість тих хто не проти і братиме участь
2) бюджет на все ( в залежності від кількості бажаючих прийняти участь)
3) визначення місця проведення .
4) ну і саме головне це дата проведенняWink
Шукати всі повідомлення учасника
VolodymyrS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 386
Приєднався: May 2008
Івано-Франківськ
VW Passat B7 2.0tdi-dsg
Повідомлення: #42
15-07-2013 19:20 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

Пропоную тобі як головному організатору нашого клубу, зайнятись організацією))) А так я за.. постараюсь бути.. можна біля мене на річці в опришівцях))))

[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #43
15-07-2013 22:35 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

(15-07-2013 17:36)VelSide :  Waveдля чого організатор Курить спочатку тут активних зібрати, а вже потім зустрічі влаштовувати . Практика попередніх зустрічей це довела . Ну а Київ з Фраником порівнювати не можна дві великі різниці . Просто зустрічатись не цікаво і швидко набридає усім учасникам...
Как для чего? Вот вначале этой темы, сделали перекличку, ну, набралось чуток. Написали, кто организует встречу? Молчок. А просто написать давайте соберемся в пятницу - не проходит. Именно организатор должен со всеми списатся, обзвонить, договорится и вперед! Для начала хоть познакомится очно и пива попить. Сразу на шашлык, по моему, слишком грандиозноBig Grin Я никого ещё не знаю, вижу, много новеньких есть. Если есть старый костяк, пусть замутят встречу, новенькие подтянутся, познакомимся, пива попьем, а в другой раз можно и шашлык. Правда, время не совсем удачное, многие в отпусках, но хотя бы какое то начало.
Согласен, что Киев нельзя сравнивать с ИФ, но все-таки...
А кто встречался прошлый раз (кстати, и когда это было?) и почему надоело? Как может надоесть изредка пить пиво в хорошей компании? Мне непонятно Smile На Соломенке каждую неделю пьют и не надоедает, да и в других местах регулярно Big Grin А у нас почему неинтересно?
Шукати всі повідомлення учасника
mr.zapadlo Немає
Українець
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Mar 2013
Івано-Франківськ
Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw
Повідомлення: #44
16-07-2013 08:10 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

+ 1 за знайомство і Дружба Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #45
16-07-2013 18:31 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

(15-07-2013 19:20)VolodymyrS :  Пропоную тобі як головному організатору нашого клубу, зайнятись організацією))) А так я за.. постараюсь бути.. можна біля мене на річці в опришівцях))))

Володя я не можу займатись організацією будь яких зустрічей ШКУ ІФ по тій простій причині, що я рідко буваю у Івано-Франківську в основному на свята Hello!


(15-07-2013 22:35)JorikIF :  
(15-07-2013 17:36)VelSide :  Waveдля чого організатор Курить спочатку тут активних зібрати, а вже потім зустрічі влаштовувати . Практика попередніх зустрічей це довела . Ну а Київ з Фраником порівнювати не можна дві великі різниці . Просто зустрічатись не цікаво і швидко набридає усім учасникам...
Как для чего? Вот вначале этой темы, сделали перекличку, ну, набралось чуток. Написали, кто организует встречу? Молчок. А просто написать давайте соберемся в пятницу - не проходит. Именно организатор должен со всеми списатся, обзвонить, договорится и вперед! Для начала хоть познакомится очно и пива попить. Сразу на шашлык, по моему, слишком грандиозноBig Grin Я никого ещё не знаю, вижу, много новеньких есть. Если есть старый костяк, пусть замутят встречу, новенькие подтянутся, познакомимся, пива попьем, а в другой раз можно и шашлык. Правда, время не совсем удачное, многие в отпусках, но хотя бы какое то начало.
Согласен, что Киев нельзя сравнивать с ИФ, но все-таки...
А кто встречался прошлый раз (кстати, и когда это было?) и почему надоело? Как может надоесть изредка пить пиво в хорошей компании? Мне непонятно Smile На Соломенке каждую неделю пьют и не надоедает, да и в других местах регулярно Big Grin А у нас почему неинтересно?

Уважаемый перекличку организовал mr.zapadlo так что все вопросы связаные с этой темой пишем топикстартеру .

Официальная тема для обсуждения встреч вот эта http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=22936

Я сделал предложение по поводу шашлыка так как ветка давно никуда не ехала но я не говорил когда, и что я за это возьмусь .

Так займитесь вопросом организации встречи раз вы так хорошо знаете что должен делать организатор .

Прошлая встреча была давно когда вас здесь не было так как мы с вами не знакомы Wink

По поводу попить Дружба приглашайте всегда заПрыгаю от радости и костяк притяну з собой. Ориентировочно буду в ИФ в середине августа если будет клубное пиво и приглашение с радостью приеду и не один .
если кого обидел извените Ля-Ля-Ля
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-07-2013 19:22 VelSide.)
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #46
18-07-2013 14:49 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

(16-07-2013 18:31)VelSide :  Уважаемый перекличку организовал mr.zapadlo так что все вопросы связаные с этой темой пишем топикстартеру .

Официальная тема для обсуждения встреч вот эта http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=22936

Я сделал предложение по поводу шашлыка так как ветка давно никуда не ехала но я не говорил когда, и что я за это возьмусь .

Так займитесь вопросом организации встречи раз вы так хорошо знаете что должен делать организатор .

Прошлая встреча была давно когда вас здесь не было так как мы с вами не знакомы Wink

По поводу попить Дружба приглашайте всегда заПрыгаю от радости и костяк притяну з собой. Ориентировочно буду в ИФ в середине августа если будет клубное пиво и приглашение с радостью приеду и не один .
если кого обидел извените Ля-Ля-Ля
Не менее уважаемый VelSide, я просто высказал свое мнение по поводу реального положения вещей. С mr.zapadlo свяжусь обязательно, с ним больше шансов на организациюДружба
В официальной теме до недавнего времени конь не валялся с октября прошлого года, может, эту тему перенести туда, если это возможно.
Я не писал, что вы должны взятся за организацию шашлыка, но вы сами видите, что любое предложение без организатора мало что стоит.
Я не уверен, что хорошо знаю, что именно должен делать организатор, но твердо знаю, что он должен что-то делать. И я бы попробовал, если бы не мотался по командировкам постоянно, а сейчас ещё и в отпуск уезжаю. Ну, и предполагал, что этим делом уместнее было бы занятся кому-то более авторитетному, но если желающих нет... Но не раньше середины августа, как раз и вы возможно будетеSmile
Извиняйте, если чо не такHello!
Шукати всі повідомлення учасника
mr.zapadlo Немає
Українець
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Mar 2013
Івано-Франківськ
Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw
Повідомлення: #47
18-07-2013 17:08 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

Hello! Я з задоволеням попробував щось організувати, але я новенький в клубі і нікого не знаю, на пропозицію зустрітись ніхто не відгукнувся, контакти ніхто не залишив Добыча мыслей
P.S. я тему створив для переклички щоб узнати хто з активних учасників залишився, чи зявився як я, прошу ногами не "пинать" я за зустріч і Дружба буду радий познайомитись очно з учасниками...
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #48
18-07-2013 17:57 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

mr.zapadlo, если до середины августа не терпится, пробуй сам, у меня се


Я в ИФ тоже никого не знаю. mr.zapadlo, если до середины августа не терпится, пробуй сам, у меня сейчас реально времени нет и вообще я не в ИФ буду. А там замутим, подтянем всех кого получится, раз старики лентяйничаютBig Grin А пока можно обсуждать место и формат встречи. Стандартное возле Арсена, на мой взгляд, не очень удачное. Туда удобно только тем, кто живет в том районе, или на машинах. А на машинах уже что за встреча? Smile Ни тебе Дружба, ни Пиво до упаду А для знакомства это самое оно Smile Может, ближе к центру что-то придумать?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-07-2013 17:59 JorikIF.)
Шукати всі повідомлення учасника
mr.zapadlo Немає
Українець
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Mar 2013
Івано-Франківськ
Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw
Повідомлення: #49
19-07-2013 07:13 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

Я не проти можна і в серпні і підтримую зустріч в центріДружба
Шукати всі повідомлення учасника
VelSide Немає
Писатель
***

Повідомлень: 292
Приєднався: Feb 2009

была Skoda :)
Повідомлення: #50
19-07-2013 19:16 RE: Перекличка Івано-Франківськ!!!

+1Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Wink Зустрічі Skoda клубу Івано-Франківська )) VelSide 1 697 218 345 10-08-2023 17:16
Останнє: Gr_Vetal
Wink Івано-Франківське Фа-Фа, Блим-Блим ))) Oleg.WtS 774 143 059 23-12-2020 22:57
Останнє: Gr_Vetal
  Потрібна допомога в Івано-Франківську!!! Park 3 8 850 21-05-2019 15:48
Останнє: Gr_Vetal
  Франківськ - Стрий - стан дороги? alpinist 88 68 546 03-08-2018 13:41
Останнє: StaSok
  Івано Франківськ вітає микола tehnik 8 11 780 02-03-2018 09:36
Останнє: makedonsky
Information Де в Івано-Франківську купити та поміняти лобове скло? Gr_Vetal 11 10 694 25-10-2016 22:07
Останнє: JorikIF
Bug Аренда кімнати або квартири м.Івано-Франківськ Grey_bmw 5 2 649 18-05-2015 08:57
Останнє: Cepuk
  Івано-Франківськ - оз. Світязь Gr_Vetal 6 4 317 10-08-2013 10:57
Останнє: Gr_Vetal
  Івано-Франківськ - Косонь Gr_Vetal 6 4 327 22-07-2013 16:36
Останнє: fedww
  Розвал-сходження у Івано-Франківську. xuligan 15 10 950 08-04-2013 18:20
Останнє: MaxMan

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1