Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Виды ходатайств.
Автор Повідомлення
vilen Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 113
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #1
05-06-2013 17:16 Виды ходатайств.

Ходатайства, подаваемые при составлении админматериалов.
скачать можно ТУТ, распечатать и возить в машине.

КЛОПОТАННЯ
про надання права на захист(в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до
адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

«___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.

Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: ...при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи.

Зазначене право на правову допомогу гарантується статтею 59 Конституції України: «Кожен має право на правову допомогу… Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.». Дане право є непорушним та не може бути обмежене в жодному випадку в силу ст.64 Конституції України: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями …59,… цієї Конституції.»

Оскільки, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважаю та не володію достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів.

Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст.ст.59, 64 Конституції України, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

П Р О Ш У:
1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Надати мені можливість реалізувати моє право на правову допомогу.
3. Надати мені час для вибору захисника моїх прав, у зв’язку з чим розгляд справи про адміністративне правопорушення відкласти на іншу дату.
4. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.



«___»_________200__року ________________ ___________________________________
підпис П.І.Б
Адресу зазначено в протоколі.


Примітка:
Розгляд справи про адміністративне правопорушення без надання можливості реалізації права на правову допомогу та вибору захисника прав тягне за собою визнання Постанови у справі незаконною з наступним її скасуванням та притягненням особи, що її винесла, до відповідальності за умисні завідомо незаконні дії.
Міжнародні гарантії реалізації права на захист:
Ст.6 Конвенції про захист прав людини і основних свобод, ратифікованої Верховною Радою України 17.07.1997.
Ст.2 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права від 16.12.1966, ратифікованого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 19.10.1973.
Принципи 1, 19 «Основних принципів, що стосуються ролі юристів», прийнятих восьмим конгресом ООН з питань попередження злочинності і поводження з правопорушниками 27серпня – 7 вересня 1990 року.

Обов’язковий запис в графі «пояснення»:
«Мною заявлено клопотання про надання права на захист, що додається»
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #2
05-06-2013 17:59 RE: Виды ходатайств.

Нормальная тема)))Поддерживаю.

Пешеход-профессионал)
Шукати всі повідомлення учасника
vilen Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 113
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #3
06-06-2013 08:54 RE: Виды ходатайств.

КЛОПОТАННЯ

про відкладення розгляду справи (в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

«___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.

За вчинення інкримінованого мені адміністративного правопорушення передбачене покарання, мінімальний та максимальний розмір якого значно відрізняється.
У відповідності до ч.2 ст.33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Крім того, згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: …чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність,…а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

На даний момент неможливо з’ясувати та документально підтвердити обставини, які пом’якшують чи обтяжують вину та ступінь вини. Також неможливо надати відомості, що характеризують мій майновий стан та мене особисто. Для підготовки та подання таких документів в якості доказів потрібен певний проміжок часу. Всі ці обставини підлягають безумовному встановленню, оскільки, впливають на відповідальність та її міру.
У зв’язку із зазначеним, розгляд справи на даний час неможливий та підлягає відкладенню на пізніший час.

Враховуючи викладене, керуючись ч.2 ст.33, ч.1 ст.268, ст.280 КУпАП, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

П Р О Ш У:
1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Відкласти розгляд даної справи про адміністративне правопорушення на іншу дату.
3. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.




«___»_________200__року __________________ _________________________
підпис П.І.Б
Адресу зазначено в протоколі




Обов’язковий запис в графі «пояснення»:
«Мною заявлено клопотання про відкладення розгляду справи, що додається»
Шукати всі повідомлення учасника
Kay Немає
No turbo - No party!
***

Повідомлень: 483
Приєднався: Jul 2009
Kiev.
ex RS.
Повідомлення: #4
06-06-2013 09:36 RE: Виды ходатайств.

Rulez
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-06-2013 10:06 Kay.)
Шукати всі повідомлення учасника
vilen Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 113
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #5
06-06-2013 13:48 RE: Виды ходатайств.

КЛОПОТАННЯ

про місце розгляду справи (в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

«___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.

У відповідності до ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.

Як вбачається з матеріалів справи, місце вчинення інкримінованого мені правопорушення збігається з місцем складення стосовно мене протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Дана територіальна одиниця значно віддалена від мого місця проживання. Термін мого подальшого перебування в місцевості, де складено протокол, досить обмежений, а розгляд справи на даний час унеможливлюється необхідністю скористатися правовою допомогою (про що заявлено клопотання). Повторний приїзд на розгляд справи до даної місцевості значно ускладнюється територіальною незручністю та суворою трудовою дисципліною за місцем роботи. У зв’язку з цим моя явка на розгляд справи може стати взагалі неможливою, що значно ускладнить своєчасність розгляду справи. А в разі розгляду справи за моєї відсутності з поважних причин, буде порушено принципи повноти, всебічності та об’єктивності розгляду справи, що неодмінно призведе до скасування винесеної постанови у справі.

Для таких та інших подібних випадків законодавцем створено норму – ч.2 ст.276 КУпАП, згідно якої справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями , 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Таким чином, із врахуванням зазначених обставин, розгляд справи про адміністративне правопорушення буде доречніше здійснити за місцем мого проживання, що в повній мірі відповідатиме завданням провадження у справі про всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин справи.

Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268, ч.2 ст.276 КУпАП,

П Р О Ш У:
1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Розгляд даної справи про адміністративне правопорушення здійснювати за місцем мого проживання.
3. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.



«___»_________200__року ________________ _______________________________________
підпис П.І.Б
Адресу зазначено в протоколі.


Обов’язковий запис в графі «пояснення»:
«Мною заявлено клопотання про місце розгляду справи, що додається»
Шукати всі повідомлення учасника
vilen Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 113
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #6
07-06-2013 21:02 RE: Виды ходатайств.

Відділ державної виконавчої

служби Новоодеського районного

управління юстиції

56600, м. Нова Одеса, вул. Леніна,179

(05167) 9-35-79

гр. ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ

ХХ.ХХ.19ХХ р.н.

що мешкає : вул. ХХХХХ ХХ,

с. ХХХХХХ, ХХХХХХ район

Миколаївської області,

д.т.: ХХ-ХХ-ХХ,

моб.: (0ХХ)ХХХ-ХХ-ХХ

Заява

(щодо постанови відділу державної виконавчої служби Новоодеськогорайонного управління юстиції у місті Нова Одеса про відкриття виконавчого провадження № ХХХХХХХ)

Приводом до цієї заяви є отримання мною ХХ березня 2011 року Постанови відділу державної виконавчої служби Новоодеськогорайонного управління юстиції у місті Нова Одеса про відкриття виконавчого провадження № ХХХХХХХ), за підписом державного виконавця ХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХХХ.
Інформую Вас, що постанову ВЕ № ХХХХХ від ХХ ХХХХХ 20ХХр усправі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 КпАП України, щодо мене звернуто до виконання з порушенням норм чинного законодавства, оскільки данну постанову згідно норм ст. 287-289 КупАП було оскаржено в УДАІ УМВС України В Миколаївській області та Новоодеському районному суді м. Нова Одеса, а за таких підстав, у відповідності до Закону України Про виконавче провадження ст 26 п1. ч.3) виконавче провадження не може бути розпочатим .
За наданими Скаргою, та Позовною заявою прйняті рішення про скасування постанови ВЕ № ХХХХХХ, та звільнення мене від адміністративної відповідальності:

1. Лист УДАІ УМВС України в Миколаївській області від

2. Постанова Новоодеського районного суду м. Нова Одеса по справі №

На підставі викладеного, керуючись ст.49 п.1. ч.4) Закону України Про виконавче провадження:
ПРОШУ:


Постанову відділу державної виконавчої служби Новоодеського районного управління юстиції у місті Нова Одеса про відкриття виконавчого провадження № ХХХХХХХ), за підписом державного виконавця ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХХ СКАСУВАТИ, а виконавче провадження у справі закінчити .



Повідомити мене про результати розгляду заяви в письмовій формі та у строки передбачені чинним законодавством.

Додатки:

1. Копія Постанови про відкриття виконавчого провадження № ХХХХХХХ), за підписом державного виконавця ХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХХХ.
2. Копія Листа УДАІ УМВС України в Миколаївській області від ХХ ХХХХХ 20ХХ
3. Копія Постанови Новоодеського районного суду м. Нова Одеса по справі №

ХХ ХХХХХХХ 20ХХр.

________________________ Х.Х. ХХХХХ

(Підпис)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-06-2013 21:05 vilen.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Выплата пособий на детей: виды, размеры, порядок назначения Lady 17 7 614 26-04-2012 21:05
Останнє: vintlx

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1