Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Крадуть ковпаки. Є пропозиція...
Автор Повідомлення
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #51
28-11-2013 21:21 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(27-11-2013 10:45)Bizonxp :  А тепер хай доказує що не він у мене вкрав. Може надаром я годину часу потратив і визвав групу...
Презумпция невиновности- Вы докажите, что он у Вас украл ковпаки. Он ничего доказывать не должен. Другое дело, что все украденные колпаки в Украине окажутся его рук дело. Справи позакривають, галочки поставят, ему дадут максимум два года условно а колпаки не вернут. Тогда со словами "І нафіга я годину часу потратив і визвав групу?..."

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Bizonxp Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Jul 2012
Вінниця
Skoda Octavia A5 FL
Повідомлення: #52
01-12-2013 22:33 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

Виявилось не він. Але у кримінальному процесі є такий учасник як цивільний позивач. І вирішуючи питання про обрання міри покарання, суд зобов'язаний вирішити усі заявлені цивільні позови у кримінальному провадженні. Для мене питання ковпаки не принципово, вони не подобались мені і планую диски на майбутнє. Але принциповим є питання не пропускати непоміченими такі випадки, для того щоб у того в кого зародиться в дурній голові думка піти вкрасти щось, поряд зароджувалась думка про те що "той Вася отримав п...ди та й за грати загремів за таку дурню. Можливо не варто?...", а не "всеодно ніхто заявляти не буде, бєспрєдєл руліт".
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1