Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ДТП з моїм 15 -річним хлопцем
Автор Повідомлення
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #11
16-01-2014 09:46 RE: ДТП з моїм малим

Згоден. Сам власне. відколи машина - то зовсім по іншому переходжу дорогу.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Rus_sl Немає
Руслан
*****

Повідомлень: 1 598
Приєднався: Mar 2008
Славута
Skoda Roomster 1.6 BTS+ГБО, Славута 1,2+ГБО
Повідомлення: #12
16-01-2014 09:46 RE: ДТП з моїм малим

На дорозі неприємності можуть статись з кожним, від цього ніхто не застрахований. Слава Богу що з дитиною все гаразд. Я також за "мирне" врегулювання...

Краще гір - можуть бути тільки гори!
[Зображення: 998033.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
pharmaman Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 64
Приєднався: Sep 2013
Львов
Апятушка 1.6 pete tuning greenline была. CADDY 1.9 TDI 4motion
Повідомлення: #13
16-01-2014 09:58 RE: ДТП з моїм малим

(16-01-2014 09:46)Rus_sl :  На дорозі неприємності можуть статись з кожним, від цього ніхто не застрахований. Слава Богу що з дитиною все гаразд. Я також за "мирне" врегулювання...

+1 , полностью согласен. Пусть возместит материально. Слава Богу, что с малышом все в порядке, но в жизни оно по всякому бывает.
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #14
16-01-2014 10:04 RE: ДТП з моїм малим

Про матеріальну сторону.
Особисто витратив 450 грн і то самі розумієте - сунулись гроші, бо в той момент не знали що і як і бажали лише одного, щоб малий був здоровий!
Тому особисто для мене повернення цих грошей і все. А от малий- оптимально думаю сказати - нехай щось йому куплять, що вважають за потрібне в якості морального відшкодування. Це при умовві, що на таке погодяться. Більше нічого не хочу, а бажаю, щоб тим все і закінчилось- хай добре слідкує за дорогою, бо хто-зна, наступний раз може бути значно гірше.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
mr.zapadlo Немає
Українець
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Mar 2013
Івано-Франківськ
Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw
Повідомлення: #15
16-01-2014 11:01 RE: ДТП з моїм малим

Радий за вашого сина, основне що все обійшлось, будемо надіятись що "наступного разу" не буде ні звашим сином ні з іншими, але наука буде полюбому.
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #16
16-01-2014 11:22 RE: ДТП з моїм малим

ну так...сам тепер маю страх, стаю перед пішоходним переходом як тільки ще на тротуарі стоїть хоч одна людина.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #17
16-01-2014 13:02 RE: ДТП з моїм малим

Составьте Мировое соглашение с водителем, получите по счетам. Его и так накажут по самое не хочу)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #18
16-01-2014 13:13 RE: ДТП з моїм малим

(16-01-2014 09:43)мотузочка :  Ну взагалі Вам потрібно звернутися в страхову компанію таксиста із заявою про отримання ст. відшкодування або ж брати гроші у водія.
Стосовно водія, то відносно нього відкрито кримінальне провадження і буде суд. А от яке буде рішення, залежить від Вас.

Не будет открыто криминального провадження. Будет админ протокол и постанова и штраф или лишение прав.Так как легкие телесные повреждения.
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #19
16-01-2014 22:28 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

Перечитав тему. Перш за все хочу висловити свій Respect для otarnavsky
Читаючи ваші пости мені стає радісно, що ще є люди, які на таких ситуаціях не мають мету заробити грошей, а просто хочуть вирішити цю проблему не плюючи на свою гідність і совість.
Це відчувається і по вашому ставленню до водія. Багато інших людей, нажаль, в таких ситуаціях навпаки намагаються "збити" побільше грошей з водія.
Це свідчить про Вашу порядність.
Тому я погоджуюсь з більшістю того, що вже сказано. Звертайтесь до страхової компанії, в якій застрахована цивільна відповідальність водія (поки не втрачено час).
Проблеми з ДАІ - це проблеми водія і вони Вас не стосуються. Вам лише потрібно отримати відшкодування понесених вже витрат і відшкодування витрат майбутніх, якщо вони плануються (ліки, процедури для сина чи т.п.). Знову ж таки по-людськи водію дійсно треба відшкодувати і моральну шкоду. Якщо вирішете діяти без страхової - просто поясніть ці речі водію і скажіть, що у випадку повного відшкодування ви напишете розписку, що претензій до нього не маєте і забудете цю ситуацію. Головне, щоб не було жодних наслідків для здоров"я сина. Якщо взаємопорозуміння не буде - збирайте всі документи про витрати, про саме ДТП і в суд (краще щоб юрист допоміг). Там окрім фактичних витрат у позові вимагайте відшкодування моральної шкоди (в адекватних розмірах). Хоча, сподіваюсь, до суду не дойде.
P.S. Прохання до Вас - інформуйте, будь ласка, про те, як вирішується ця ситуація.

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-01-2014 22:34 Flagman.)
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #20
17-01-2014 09:23 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(16-01-2014 22:28)Flagman :  Перечитав тему. Перш за все хочу висловити свій Respect для otarnavsky
Читаючи .....

Ви кажете про гроші? Погляньте навкруги...кругом лише думки про гроші. А про гідність та совість ми помалу забуваєм. Так, мені шкода малого, але я радий, що він живий та здоровий. І стаючи на місце водія (бо сам водій і від таких ситуацій не застрахований ніхто), розумію, що йому там зараз гірше, ніж нам. В малого нога ще трохи болить, але надіємось, що вже в понеділок піде до школи.

Понесені витрати - самі розумієте - вони не зафіксовані ніякими чеками. В той момент не знаючи стан справ, про це ніхто не думав. Та й даючи лікарям гроші, Куритьрозписки в них тепер не візьмеш.

Наслідків ніби не буде, тому в суд йти не хочу. А щодо відшкодування - нехай це залишиться на совісті того водія.

П.с. Мама водія зустрічалась з моєю жінкою, ніби все розуміє (ще раз дивуюсь від того, що в цій ситуації 32-річний водій так і не навчився відповідати за свої дії). Чекаємо до понеділка, мажемо ліками ногу малого і з Божою допомогою надіємось, що все буде добре.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-01-2014 09:51 otarnavsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2