Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ДТП з моїм 15 -річним хлопцем
Автор Повідомлення
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #21
17-01-2014 09:50 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

ви однозначно молодці! малому швидкого одужання, я так розумію він отримав сильний забій...
щодо водія... то вам, скоріш за все, попався мамин синочок, який звик все життя ховатися за мамину юбку і впевнений що мама все вирішить((((
так, ми всі водії і на дорозі може трапитись будь що, але в першу чергу ми люди і потрібно залишатись людиною незалежно від того почув той водій що мама хлопчика працює в суді чи ні. елементарне проявлення уваги і справляння про здоров'я дитини вже дає позитивне ставлення. дай Бог щоб той водій зрозумів що накоїв і навчився бути чоловіком! аби він прийшов до вас, то і йому було б легше психологічно пережити цю ситуацію

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #22
17-01-2014 09:54 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(16-01-2014 10:04)otarnavsky :  ... особисто для мене повернення цих грошей і все. А от малий- оптимально думаю сказати - нехай щось йому куплять, що вважають за потрібне в якості морального відшкодування....
я б не радив цього робити
не треба давати дитині зрозуміти що на цьому можна заробити

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
MAZA Немає
Махинатор
***

Повідомлень: 375
Приєднався: Aug 2008
Киев
Skoda Octavia Tour 1.8 T WTS 2008; Toyota Rav4 2.0 2005
Повідомлення: #23
17-01-2014 19:05 ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(17-01-2014 09:54)1.6 :  я б не радив цього робити
не треба давати дитині зрозуміти що на цьому можна заробити

+1 у меня товарищ в детстве так на мороженое зарабатывал пока один раз очень крепко под машину не попал)))

Малишу скорейшего выздоровления)

А родители пусть поступают по совести земля круглая)
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #24
18-01-2014 16:39 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

ви знущаєтесь? коли люди подають в суд за моральне відшкодування, то це вважається нормою, а коли я пишу про елементарне моральне відшкодування за бажанням!!!!!! Hello!водія, (бо надіюсь на його порядність), то це ви вважаєте заробітком?

Дай Бог, щоб ви та ваші рідні не потрапляли у такі ситуації!!! Ні в якості потерпілих, ні в якості таких водіїв!

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #25
18-01-2014 17:45 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(17-01-2014 09:54)1.6 :  
(16-01-2014 10:04)otarnavsky :  ... особисто для мене повернення цих грошей і все. А от малий- оптимально думаю сказати - нехай щось йому куплять, що вважають за потрібне в якості морального відшкодування....
я б не радив цього робити
не треба давати дитині зрозуміти що на цьому можна заробити

навпаки - треба дати дитині зрозуміти, що завдана шкода повинна бути відшкодована


Цитата:(ще раз дивуюсь від того, що в цій ситуації 32-річний водій так і не навчився відповідати за свої дії)
для батьків діти завжди будуть дітьми. напевне, мати таксиста дізналась і захотіла хоч чимось допомогти. її теж треба зрозуміти.

а таксиста лінчувати не варто. він не навмисно. надіюсь, ситуація розв"яжеться розумноHello!
дитина повністю одужає від ситуації а таксиста випадок щось навчить. ну і треба сподіватись що менти його не встигнуть подоїти.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-01-2014 17:49 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
MAZA Немає
Махинатор
***

Повідомлень: 375
Приєднався: Aug 2008
Киев
Skoda Octavia Tour 1.8 T WTS 2008; Toyota Rav4 2.0 2005
Повідомлення: #26
18-01-2014 19:06 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(18-01-2014 16:39)otarnavsky :  ви знущаєтесь? коли люди подають в суд за моральне відшкодування, то це вважається нормою, а коли я пишу про елементарне моральне відшкодування за бажанням!!!!!! Hello!водія, (бо надіюсь на його порядність), то це ви вважаєте заробітком?
это вы мне?

-=VENI VIDI VICI=-
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #27
18-01-2014 21:14 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(18-01-2014 16:39)otarnavsky :  ви знущаєтесь? коли люди подають в суд за моральне відшкодування, то це вважається нормою, а коли я пишу про елементарне моральне відшкодування за бажанням!!!!!! Hello!водія, (бо надіюсь на його порядність), то це ви вважаєте заробітком?

Дай Бог, щоб ви та ваші рідні не потрапляли у такі ситуації!!! Ні в якості потерпілих, ні в якості таких водіїв!
я не проти відшкодування, я проти залучення до цього процесу дитини
просто з водієм домовтеся самі, а дитині це піднесіть як подарунок від діда мороза
це все IMHO Hello!

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #28
19-01-2014 08:40 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

Я бы, как отец, показательно наказал таксиста, чтобы другим не повадно было и возможно это кому то спасет безценные жизнь и здоровье. Если внешне с ребенком нормально, а он такой же живой человек как и все, то как это аукнется через n-лет никто не знает, т.к. ничего в этой жизни не проходит бесследно. Стресс остается на всю жизнь и укорачивает ее.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-01-2014 08:41 alexancat.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #29
19-01-2014 12:59 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

Главный тезис- с ребёнком всё нормально. Своих детей учу не только на пешеходном смотреть по сторонам, а и на тротуаре- если авто занесло или какой то трабл с тормозами или рулевым, или просто позвонил телефон- то всегда нужно быть начеку. Но как нынче переходят зебру где нет светофора Добыча мыслей- просто такое впечатление что они "сохранились" на определённом этапе или "осталось три жизни".
Цитата:Водій-таксист зі слів малого спочатку пропонував 100 дол, потім коли стала поряд машина з свідками, то пропонував відвезти в лікарню Але коли свідки подзовнили в ДАі та малий передзвонив жінці (вона працює в суді-водій це чув з слів малого), у водія змінилась поведінка і вже почав помагати.
То, что он предлагал отвезти в больницу и деньги это он не помогал, а после того, как узнал, что мама ребёнка работает в суде- у водія змінилась поведінка і вже почав помагати.
А Вы представьте ситуацию, когда простой ребёнок переходит дорогу, а водитель сын судьи или прокурора или... Думаю 1000 аргументов найдутся не в пользу пешехода. Так что если и есть хоть и маленькая власть- не старайтесь ею воспользоваться по полной, можно всегда найти общий язык, особенно если
Цитата:Насамперед хочу написати, що з малим все добре.
ПС. Бог не фраер он все видит...

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #30
20-01-2014 09:16 RE: ДТП з моїм 15 -річним хлопцем

(19-01-2014 12:59)МаSтеР :  ..... Так что если и есть хоть и маленькая власть- не старайтесь ею воспользоваться по полной, можно всегда найти общий язык, особенно если
Цитата:Насамперед хочу написати, що з малим все добре.
ПС. Бог не фраер он все видит...

Ми і не використовуєм!!!!Hello!Тому й питав поради тут.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1