Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #1801
10-03-2015 01:03 RE: Военкомат

(10-03-2015 00:52)КОТяра :  
(10-03-2015 00:34)bobryk200 :  
(10-03-2015 00:31)КОТяра :  ЗЫ: Отмазывание от войны поддерживаю. Не**й вам там делать, товарищи!

а можно развернуть свою мыслю.

Да сколько угодно.... Пост #1743

согласен. но для обороны 480 км нужны грубо 480/1,5=320 рот х 100 чел.=32000 чел.+резервы+инженерные войска+снабжение+медслужба итд.
столько добровольцев не насобираешь за короткое время. Но и ставить человека на передовую после 1 мес. подготовки - не вариант. короче - не знаю
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
КОТяра Немає
специального назначения
*****

Повідомлень: 2 494
Приєднався: Sep 2006
Киев - Sin City
Skoda A5, BMW 528 (39),ЗАЗ-966 (Ушастый),Mercedes GL500,Mercedes Gelandewagen 6.3 amg
Повідомлення: #1802
10-03-2015 01:09 RE: Военкомат

Ну,типа,для этого срочку служат...

[Зображення: connie_23.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #1803
10-03-2015 01:15 RE: Военкомат

(10-03-2015 01:09)КОТяра :  Ну,типа,для этого срочку служат...

ну если служили в нормальной в/ч - то тут проблемм нет - за месяц все в памяти восстанавливаться. Но у нас большинство в/ч колхозам помогали, Киев-Одесса строили, и занимались другой роботой, несвязанной со службой.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #1804
10-03-2015 08:33 RE: Военкомат

По нормам НАТО на одного морпеха, чотири забезпечення!


Ты в армии. Записки офицера. Отправка. Лагерь и Шкло.
http://cripo.com.ua/?sect_id=3&aid=189844
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-03-2015 15:46 alexancat.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #1805
12-03-2015 00:10 RE: Военкомат

Щойно демобілізованим військовослужбовцям зразу вручають нові Повістки відповідно до ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу"

На даний час в Україні, відповідно до Указу Президента України у збройних силах України демобілізують військових, які відслужити рік. В нашому м.Павлоград Дніпропетровської області військовий комісар Павлоградського ОМВК підполковник Господ Р.С. 09.03.2015р. відповідно до Указу Президента України відпускав на демобілізації молодший склад військовослужбовців нашого міста, але в той же час у своєму кабінеті, запросивши як понятих прокурора м.Павлоград Борисова К.В., зам.військового комісара Павлоградського ОМВК Кірієнко почав вручати нові Повістки відповідно до ЗУ «Про військовий обов'язок та військову службу», де було зазначено, щоб щойно демобілізовані з'явилися на 11 березня 2015р. на відправку до військових частин.
В зв'язку з тим, що чоловіки були ознайомлені з Директивою Міністра оборони України № Д-1 від 02.03.2015р., а саме п.5, де зазначається:
"- забезпечити постановку звільнених військовослужбовців у військових комісаріатах на військовий облік до оперативного резерву із врученням повісток на прибуття до військових комісаріатів з оголошенням загальної мобілізації",
чоловіки відмовилися від вручення саме таких повісток, а також нагадали про вищезазначену Директиву Міністра оборони України і попрохали надати витяг з Наказу про демобілізацію і свій військовий квіток, але військовий комісар проігнорував це, спочатку склав Акти відмови від повістки і надав лише довідку де знаходилися цей рік військовослужбовці.
В даний час на чоловіків йде моральний тиск військовим комісаром підполковником Господ Р.С., він пропонує на вибір «нову кімнату у ЗОНІ» або підписати повістку і як добровольцю знову віддати обов'язок Батьківщині, загрожує, що більш їм не бачити свого основного місця роботи, в зв'язку з таким тиском чоловіки не бажають розголошувати всю ситуацію та скривають свої призвіща.
Я як жінка дуже турбуюся за свого чоловіка та свою сім'ю, телефони гарячих ліній СМИ та Міністерства оборони України зайняти, в зв'язку з чим не можу додзвонитися, тому благаю розібратися в даній ситуації та прояснити як повинна проходити демобілізація в Україні і які права мають воєнні комісари військкоматів і демобілізовані чоловіки, які вже понад 1 рік були мобілізовані.
р.s. А саме образливе та незрозуміле для мене, чому такий тиск, бо чоловіки прийшли добровільно 02 березня 2014р. без вручення повісток, по телефонному дзвінку до військомату нашого м.Павлоград Дніпропетровської області, більше 1 року виконували свої обов'язки і в той же жахливий час для нашої країни — інши чоловіки у нашому місті можуть безтурботно жити і ніхто їх не призиває… бо вони не є простими шахтарями.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Smarty Немає
Писатель
***

Повідомлень: 337
Приєднався: Jun 2009
Киев
chevrolet volt 1, chevrolet volt 2. Fiat 500 Abarth
Повідомлення: #1806
13-03-2015 00:17 RE: Военкомат

Привет соклубням, я служил в свое время в армейке, сейчас пришла повестка, еще на 02,03,15, явиться, кинули под калитку (я проживаю в Киеве в частном доме) я принял для себя решение что это пока что не моя война, морожусь... не пошел.... хотя... при этом был на майдане, думаю как и многие разочаровался.... во многом.... сейчас не буду описывать что делаю в тылу..... много чего.... но сам воевать не готов... короче... для себя сделал вывод пойду тогда - когда будет полномаштабная угроза, наверное как и многие... както так, мне 31, когда служил в ПВО, автомат держал только на присяге чтоб Мама увидила... наверное, хз... но я при это считаюсь квалифицированым бойцом..... ну пиздец.... короче пока что решил морозиться... Мой отец ярый патриот - говорит что я кусок говна, я создан природой чтоб защитить свою землю, иначе я без полезен, бля я умом понимаю что это сука политика, но и не хочу разочаровать своего отца, что блядь делать?

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
marcus63 Далеко
Crazy фотограф
****

Повідомлень: 1 038
Приєднався: May 2012
Чернигов
Audi a6c6 allroad 3.0 tdi - есть. 21130(была), Октавия 1,6 tour (была), SY KYRON 2.0 TDI (был)
Повідомлення: #1807
13-03-2015 00:44 RE: Военкомат

Hello!каждый сам для себя решает. Имхо.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #1808
13-03-2015 00:45 RE: Военкомат

не материться для начала Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #1809
13-03-2015 00:48 RE: Военкомат

ну раз под калитку кинули -можешь не идти.
как с отцом быть или идти в ВСУ решай сам. но сам подумай и взвесь где ты сможешь принести больше пользы стране и ВСУ помогая тут в тылу или непосредственно там.
если переживаешь насчет автомата, то там большинство таких что держали в руках на присяге после КМБ.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-03-2015 00:50 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Smarty Немає
Писатель
***

Повідомлень: 337
Приєднався: Jun 2009
Киев
chevrolet volt 1, chevrolet volt 2. Fiat 500 Abarth
Повідомлення: #1810
13-03-2015 00:56 RE: Военкомат

(13-03-2015 00:45)Vitaly_N :  не материться для начала Курить

та дело в том что тут сложно сдерживаться..

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2