Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17061
28-11-2018 11:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2018 10:50)LUPUS :  
(28-11-2018 10:47)smile :  https://www.youtube.com/watch?v=18_BWv7hZG4
Курить

коли нема чого сказати Упал и качаюсь

ну справді ж, тризуб криво прибитий, що тут скажеш.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 899
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #17062
28-11-2018 11:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-11-2018 21:53)Gerzik :  
(27-11-2018 21:53)manjik :  У Чорну п’ятницю клієнти Приватбанку накупили на понад 1 мільярд гривень
зубажіння. Mr. Green
Цитата:За підсумками традиційного дня розпродажів “Чорної п’ятниці” через мережу торгових терміналів ПриватБанку було оплачено 3,2 млн покупок на суму понад 1 млрд грн, повідомила прес-служба Приватбанку у вівторок
якщо не помиляюсь середній чек 300 грн
процвітання !!! Курить

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #17063
28-11-2018 12:48 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Хто має час та надтхнення той має заробіток. )

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17064
28-11-2018 14:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Hello!Hello!Курить

Цитата:Звернення до зрадофіла.
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Зрадофіле. Мені, в принципі, байдуже, за що ти ненавидиш чинну українську владу. Може, ти наївний романтик, який мріє про «істинну владу народу», що так само нереально як Царство Боже або комунізм. Може, ти прибічник Тимошенко, Гриценка, «Самопомочі» або, взагалі, Опоблоку. Може, ти просто нездатний до причинно-наслідкових зв’язків та до вивчення історії власної країни, або ти просто платний інтернет-бот, який працює за гроші певного штабу. В останньому випадку далі можеш не читати, – яка тобі різниця, що там пише тобі черговий ідейний порохобот?

Так от, зрадофіле. Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади та бачу, – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляцій. Приклади? Будь ласка.

«Навіщо ув’язуватися в бійку з набагато сильнішим противником».

Маніпуляція. Ти гарно знаєш, що в бійку з набагато сильнішим противником ми ув’язалися не зараз, а у 2014 р., причому нас про це не запитали. Протистояння на Азовському морі загострювалося протягом всього останнього року. Забув?


«Розвивати армію – це не забезпечити прийнятне годування та гарненьку форму».

Брехня. Ще Клаузевіц казав «не починай воювати, якщо не вмієш нагодувати військо». Радянський Союз зброї мав досхочу будь-якої, але тільки коли Радянська армія вторгалася в Чехословаччину, єдиним вітчизняним продуктом в раціоні бійців була горілка. А розвалився совок не під ударами армії, а від нестачі м’яса та ковбаси. Те саме з формою. Червона армія у 1941 р. зброї мала до бісової мами, та аби переламати хід війни знадобилися американські тушонка, шкіряні черевики та теплі куртки. Спробуй зараз запропонувати солдату вдягнутися знову в берці «тисячакроків» та в «дубок-скляху». Багато цікавого дізнаєшся. Про себе.


«Аби нарощувати військовий потенціал, треба розвивати економіку, а для цього подолати корупцію».

Брехня. По-перше, неймовірно корумпована Британія була володаркою морів і країною, над якої не заходило сонце. А Британія, яка подолала корупцію, стислася до розмірів Британського острова. Нині Китай, який вирвався в світові лідери, за корупцією регулярно на призових місцях. Заступник губернатора з 15 мільярдами доларів в готівці – доказ. Нема прямого зв’язку між рівнем корупції та військовою міццю, – доведено історією. Але.
Зрадофіле, якби в Україні чотири роки не боролися з корупцією, наш солдат і зараз служив би у тих самих «дубку-склясі» та берцях «тисячакроків», у касках часів полонення Паулюса в Сталінграді та у броніках зразка Афганської війни. І жер би наш солдат ті самі перловку на комбіжирі та сухпай в бляшаних банках. Тобто було б усе як за тих політиків, які нині рвуться до влади аби «подолати корупцію». А ще техніка у нас була б як ті 18 БТР на всю 79-ту бригаду, які вона витягла весною 14-го, аби встати на кримському перешийку.
Але техніки зараз у військах в рази більше ніж було в 14-му. Але український солдат у «Таланах» на мембранці, у флісці та в укропікселі. І з сухпаєм у вакуум-пакетах. І ще багато з чим, – оно вже й БПЛА вітчизняного виробництва пішли на озброєння. Все це в тому числі тому, що так, як за останні 4 роки з корупцією в Україні не боролися НІКОЛИ.
Але політики, які обіцяють «забрати владу у олігархів» на каналах тих самих олігархів, тобі про це не скажуть.

«Чому в країні не збудовані патронні та ракетні заводи?!»

Маніпуляція. От як раз якби в нас не боролися з корупцією такі заводи в нас будували б десятками, і МО навіть закуповувало б їхні БК, але з БК на передку були б постійні проблеми. Чому? Та тому що наше керівництво цікавить, де взяти набої, а не як відзвітувати про будівництво заводу або вкрасти грошей під благий намір. І боєприпаси наше керівництво десь бере, – розстрілюємо те, що лишилося на складах, вичищаємо склади країн колишнього Варшавського договору (їм за копійки віддати нам боєприпаси вигідніше, ніж витрачатися на утилізацію), тощо й тощо.


«Навіщо воєнний стан?!»

Маніпуляція. Для того, аби коли знадобиться терміново перекинути 5-6 ешелонів, військові з Укрзалізницею не домовлялися, а поставили перед фактом – треба і край. І аби коли треба мати право журналістам сказати: «Тут знімати не можна». Нас Настя Станко з російськими журналістами на позиціях ЗСУ нічому не навчили?


«Чому воєнний стан не впровадили у 14-му?»

Маніпуляція. Який нафіг воєнний стан? У 14-му питання стояло про те, аби взагалі вижити. У 14-му після Іловайського бойовища ім. Хомчака-Семенченка-Корбана ми мали діру у фронті від Донецька до Маріуполя, відсутність резервів і Європу, яка нам викручувала руки, аби ми уклали мир з Москвою на будь-яких умовах. У нас тоді питання стояло – час виграти, а не у воєнні стани гратися. І до речі, боєздатність ЗСУ ми відновили та навіть пішли віджимати свої території – Авдіївка, Світлодарка, Широкине. Без воєнного стану. Впоралися.


«Воєнний стан – це аби зірвати вибори Президента».

Брехня, уже відомо. Воєнний стан впроваджують лише на 30 діб. І вибори відбудуться, як і було заплановано. Які нафіг вибори Президента? Ніхто й не думає їх відміняти.


«Чому не розірвані дипломатичні стосунки з Росією?!»

Маніпуляція. Грузія оно розірвала. Чого добилася? Що громадяни Грузії в Росії не мають консульського забезпечення, тобто кинуті там напризволяще. І все.


«Хто винний за втрачені три кораблі? Знову Росія?»

Саме так. Українські кораблі йшли українськими водами, аби посилити угрупування на Азовському морі, згідно норм міжнародного права, а Москва спершу перегородила прохід через Керченську протоку, а потім захопила кораблі силами своєї армії у нейтральних водах. Ще що незрозуміло? Ми мусимо кожного пчиху Москви боятися, лише «аби чого не сталося»? Може ще пару населених пунктів на Донбасі їм здати, «аби раптом чогось не…»?


Тощо, тощо й тощо. Продовжувати можу до безкінечності. Але чи треба? Чи почуєш ти мене, зрадофіле? Тобі ж так ненависть до чинної української влади застеляє очі, що крім неї ти не бачиш взагалі нічого.

Зрадофіле. Я з тобою таким борюся вже більше чотирьох років. І знаєш, мені давно вже це набридло. І я давно думаю про те, щоби покинути все це, – і приводь до влади кого хочеш. От чесно. Я пережив комуняк, Кравчука, Кучму, проФФесора. Якось проживу і за тих лантухів, яких владою мені зробиш ти, – не пропаду. Але.

Я не знаю, за кого конкретно ти голосуватимеш, проте я точно знаю, яку владу ти мені приведеш. Знаєш, яку? Злочинну владу. Такою її назвеш ти сам за пару місяців після виборів. Розумієш, я гарно знаю, що ціну на газ тобі удвічі ніхто не зменшить. Тобі не винищать корупцію, а особливо кандидати та громадські активісти, які самі з корупції годуються так, що будь здоровий. Тобі не приберуть олігархів. Тобі не забезпечать зарплатень як у Європі. Не зупинять еміграції з країни. Не припинять війну, – її можна припинити лише перемогою або капітуляцією. Це очевидно для кожного, хто хоч трохи знається на предметі. Див не буває.

Але… Ти щиро віриш, що хтось там прийде – порядок наведе. І от коли ти збагнеш, що за влади приведеної тобою краще не стає – стає гірше, ти знову за звичкою заявиш, що й та влада злочинна. Ти постійно так робиш, спершу приводиш владу, потім сам її ненавидиш. Хіба ні? Я знаю, я сам такий був колись.

А отже, по факту, ти бажаєш поміняти владу, яка не подобається тобі, але подобається мені, на владу, яка не буде подобатися ні тобі, ні мені. Правда смішно? Тільки ти цього не бачиш, позаяк очі твої застелила ненависть до чинної української влади.

В цьому – різниця між нами. Ти ненавидиш українську владу, а я ненавиджу ворогів України. Поки ти думаєш, як повалити владу в Україні, я думаю, як Україну захистити, зміцнити та розбудувати.

Колись це зрозумієш і ти. Я в це вірю. Дай, Бог, аби не пізно було.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 899
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #17065
28-11-2018 15:59 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

про корупцію якась маячня
спочатку писати як гарно бути великою корумпованою й одразу ж заявити що ми боремося Facepalm

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #17066
28-11-2018 20:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

В продолжение темы о военном положении в Украине...
(27-11-2018 07:52)cop :  
(27-11-2018 00:24)Gerzik :  
(27-11-2018 00:21)cop :  Не подвёл в чем?
О, Пан ще не зрозумів? Нічим не можу допомогти. Hello!

Я вторые сутки пытаюсь понять плюсы данного действа, ничего кроме пустотрепства так и не нашел, объясните пожалуйста несведущему в большой политике!
http://youtu.be/MGI0EXdy4zc

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2018 20:23 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 899
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #17067
30-11-2018 11:07 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

https://glavcom.ua/kyiv/news/zapusk-pers...49352.html
Цитата:Сьогодні, 30 листопада, відправляється в перший рейс швидкісний експрес Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Участь у цій події беруть президент України Петро Порошенко, прем’єр Володимир Гройсман, в.о. гендиректора «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Вони прибули на Центральний залізничний вокзал Києва для запуску першого рейсу потягу.

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #17068
30-11-2018 11:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-11-2018 11:07)1.6 :  https://glavcom.ua/kyiv/news/zapusk-pers...49352.html
Цитата:Сьогодні, 30 листопада, відправляється в перший рейс швидкісний експрес Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Участь у цій події беруть президент України Петро Порошенко, прем’єр Володимир Гройсман, в.о. гендиректора «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Вони прибули на Центральний залізничний вокзал Києва для запуску першого рейсу потягу.

який у нього ріст,шо він заходе і наклоняється,чи то двері замалі ?Laughing

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #17069
30-11-2018 11:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Вот самый смак
У настоятеля Киево-Печерской лавры СБУ проводит обыски
Обыски проходят в рамках уголовного дела о разжигании межконфессиональной розни.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/politics/10358436-...byski.html

[Зображення: 147324-10.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-11-2018 11:22 cop.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 899
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #17070
30-11-2018 11:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-11-2018 11:22)AlexMotel :  який у нього ріст,шо він заходе і наклоняється,чи то двері замалі ?Laughing
висота дверей то на секунду, а те що сидять вони вдвох в тримісному ряду і всунути між ними третього буде важко Wink
але то таке, від києва до аеропорту за гарантовані 40 хвилин та 80 грн то супер !

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 377 879 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 871 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1