Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17101
06-12-2018 22:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Facepalm

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #17102
07-12-2018 00:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

А чом би й не попіаритись.. Котик файний) врешті це ж не собача будка)

moscovia delenda est
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-12-2018 00:13 Gerzik.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17103
07-12-2018 00:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

нє, він має тихесенько шоколадки продавати і не піаритись, бо то не чесно, не гарно, не по людськи. попрезидентствував трошки і досить, тут є масса експертів, які знають, як краще.

"хорошими делами прославиться нельзя" © старушка одна.

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #17104
07-12-2018 09:36 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Цікаво взагалі спостерігати за баталіями "зрадофілів" і "порохоботів". Хочеться по перше звернутися до "попрохоботів". Шановні, ну не забувайте що, президент це особа номер 1 в державі, тобто лице держави, взірець і т.д. Тому він не має права на помилки, бо він взірець - ідеал і т.д. як людина - має, як президент ні. По друге, хотілося б і тим і іншим підказати, що в кожного є і хороші і погані сторони. так вже склалося що одні бачуть тільки хороше і в упор не помічають поганого інші навпаки. Так вже склалося, що в державного діяча є певний перелік зобов"язань, які він обов"язково повинен виконувати, якщо ти не можеш їх виконати, то нічого було туди йти. Це звичайна робота, ви ж не будете молитися на двірника, який просто підмітає, бо так повинно бути, а ось якщо двірник робить ще додаткову роботу ( підремонтував лавочку, посадив квіточку, підв"яізав гілку на дереві і .д. ) то така людина заслуговоє на додаткову повагу. Робота президента заключається в правильному керуванні державою ( не приносити людям все на блюдечку, а створити умови, щоб кожний громадянин країни відчівав себе людиною як у себе в країні так і за кордоном). Так ось із додаткових заслуг нашого президента я бачу лише три речі: безвіз, томос і те що він на міжнародному рівні опускає парашу. У внутрішній політиці, нажаль я не бачу додаткових заслуг, так роботу він свою робить, але на слабеньку таку трієчку. Я згоден, що не може президент вирішувати абсолютно все у державі, але ж він створює команду, і він несе ца це відповідальність. Отже, якби я оцінював роботу нашого президента, то за дії на міжнародному рівні я б поставив йому чотирі з плюсом, навіть з жирним плюсом, а ось за внутрішню слабеньку-слабеньку трієчку.

Р.S. Оцінювання проводилося по п"ятибальній шкалі, на основі власних спостереженнь і не може нести стовідсоткової точночті. Упал и качаюсь Hello!

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17105
07-12-2018 10:28 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Цитата: не приносити людям все на блюдечку, а створити умови, щоб кожний громадянин країни відчував себе людиною як у себе в країні так і за кордоном)
я себе людиною відчуваюHello!
а ты не?


Порох не святой... и я из него такого не делаю, но на данном этапе нашей истории лично я не вижу- кто из реальных кандидатов на пост президента будет делать хоть долю того, что уже сделано...Hello!

   
это как профилактика от грипаКурить на данном этапе ее не видно, но потом вы не заболеетеMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17106
07-12-2018 10:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(07-12-2018 00:12)Gerzik :  А чом би й не попіаритись.. Котик файний) врешті це ж не собача будка)

это успехMr. GreenMr. Green ясчитаю...
1 минута эфираКурить
   




Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #17107
07-12-2018 10:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(07-12-2018 09:36)TEZEY :  Р.S. Оцінювання проводилося по п"ятибальній шкалі, на основі власних спостереженнь і не може нести стовідсоткової точночті. Упал и качаюсь Hello!
підтримую оцінювання на 100 відсотків Mr. Green

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #17108
07-12-2018 10:58 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Уважаемые порохоботы. Поддержу Тезея. При всем уважении к заслугам Пороха, все же он излишне пиарится. Причем везде. Всю важную инфу мы получаем прежде всего из его фейсбука. Эдакий, получается, государственный печатный орган, типа "Голос Украины". Да, ничто человеческое нашему Презу не чуждо. Ну любит он пиар. И не он один. Все наши керманычи не могут свое дело выполнять тихо и незаметно, как это делает большинство нашего народа, мы с вами. Наверное, это болезнь роста. Но, если Президент хочет вести свою страну к процветанию и войти в европейское сообщество, он должен победить и эту болезнь. И здесь важен личный пример. Нужно преодолеть себя, свое честолюбие, амбиции. А вот на это Пороха пока и не хватает. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #17109
07-12-2018 12:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(07-12-2018 10:46)Lady :  это успехMr. GreenMr. Green ясчитаю...
1 минута эфираКурить
Лучше чем россми никто Украину не пропиарит Smile
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17110
07-12-2018 12:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(07-12-2018 09:36)TEZEY :  Цікаво взагалі спостерігати за баталіями "зрадофілів" і "порохоботів". Хочеться по перше звернутися до "попрохоботів". Шановні, ну не забувайте що, президент це особа номер 1 в державі, тобто лице держави, взірець і т.д. Тому він не має права на помилки, бо він взірець - ідеал і т.д. як людина - має, як президент ні. По друге, хотілося б і тим і іншим підказати, що в кожного є і хороші і погані сторони. так вже склалося що одні бачуть тільки хороше і в упор не помічають поганого інші навпаки.

...

так, звичайно, можна оцінювати його діяльність на відповідність власним очікуванням та сподіванням. Hello! за будь якою шкалою. Wink
тут нічого не буду заперечувати, оскільки у кожного свій набір очікувань та сподівань. Happy Birthday
про "взірець", що "немає права на помилки" - просто фантастична іллюстрація оціновання відповідності власним сподіванням. Laughing


однак вважаю, що більш об'єктивна буде оцінка його діяльності у порівнянні з іншими президентами, особливо з "папередниками", оскільки порівнювати його з обамою, валенсою або якимось штайнмаєром - практично неможливо, враховуючи фундаментальні відмінності як країн, так і обставин.

не хочу влазити у перерахування всяких плюсів/мінусів, оцінка по системі "гірше", "без різниці", "краще", "неперевершено" - "краще". безумовно, він відпрацював краще, ніж попередники.
Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 385 901 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 888 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2