Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 625
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17371
31-01-2019 12:10 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 11:56)smile :  
(31-01-2019 11:45)m.dreval :  Виходить проблема в том. що Емірати готові купувати дороге преміальне молоко, а український ритейл ні? Тобто проблема в низьких цінах на молоко?


дозволяю цитувати про перегній. Laughing

Дружба Купляю у SergMа машину за пів ціни від ринку в рамках дружби народів і добросусідства на форумі. З мене 100 грам. Так що розрахуємся. )))


(31-01-2019 11:56)logger :  Міша, Ви ж краще за мене знаєте за той рітейл. Дружба

Та десь трошки чув. Mr. Green Дружба

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 12:11 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17372
31-01-2019 12:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

smile :
m.dreval :Виходить проблема в том. що Емірати готові купувати дороге преміальне молоко, а український ритейл ні? Тобто проблема в низьких цінах на молоко?
дозволяю цитувати про перегній. Laughing

logger :Міша, Ви ж краще за мене знаєте за той рітейл. Дружба
За часи роботи у Фоззі, канєш трохи наслухався, але ж то 7 років тому було.
А по молочці точно знаю, шо то велика й цікава тема, кооператив, який організує постачання норм сировини, й контракти з арабами та китайцями, але там оті всі ISO й інші страшні абревіатури то маст хев, баба Маня зі своєї рогатки такого молока не надоїть точно Курить
Такая ж штука з мнясом бичків, розходяться аж на ура, але не по нашим магазинам.
У комплексі по обом цитатам: і багато наших продавців продукції за кордон платять найманим працівникам не "ринкову" українську ЗП, а гідну, реально ринкову? Багато таких бізнесменів працюють по-білому? Ні, я не хочу казати що паростків немає, чи факти відсутні, але вони точно не правило – скоріше, нажаль, виключення.
Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #17373
31-01-2019 12:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

SergM, Ви дійсно знаєте, чи так, на рівні "на поговорить"? Smile
Наші продавці з тваринництва платять трактористам від 12 к гривень за місяць, то ринково чи нє? Просто цікаво, шо ж у Вашому розумінні "ринкова українська зп" Smile Про біле\сіре навіть розмовляти не будемо, лише зп.

ЗІ І не "виключення" а "виняток" Дружба

UPD А давайте я Вас запрошу на конференцію по заготівлі силоса, де будуть молочники з Усієї України, а Ви в них розпитаєте докладно шо куди й як, як то кажуть на власні очі побачите оте зубожіння Smile

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 12:18 logger.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 625
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17374
31-01-2019 12:19 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 12:11)SergM :  У комплексі по обом цитатам: і багато наших продавців продукції за кордон платять найманим працівникам не "ринкову" українську ЗП, а гідну, реально ринкову? Багато таких бізнесменів працюють по-білому? Ні, я не хочу казати що паростків немає, чи факти відсутні, але вони точно не правило – скоріше, нажаль, виключення.

І не будуть платить, поки будуть ті, хто буде згоден працювати дешевше. До Вас і досі не доходить, що це - капіталізм, а не Радянський Союз. Якщо у людей дешевий газ и дешевий транспорт з дешевою ковбасою, то ніхто не буде платити їм так, щоб у них багато зоставалося, якщо можна зекономити. І гідність заробітної плати зростає тільки тоді. коли настає дифіцит такого класа спеціалістів на ринку праці.

Не процює соціалізм в капіталістичному суспільстві. Грошей платиться рівно стільки, скілько потім у людини і звбирається. Цінами на житло, комуналку. продукти, транспорт, тощо. Це аксіома, яку я вивчив на прикладі багатьох країн.


(31-01-2019 11:14)SergM :  
m.dreval :
SergM :
m.dreval :Газпром вважає ринковою ту ціну, на яку погодився покупець.
Ринкова ціна – визначена ринком, конкуренцією – чи не так?
Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.
Ні, це називається справедлива ціна – за яку домовилися двоє. А ринкова передбачає ринок, якщо ринку немає, то або немає продажів = нікому не потрібно, або ціна визначається аукціоном.

Бляха, як мене це втомлює... Добыча мыслей

Цитата:Ри́нкова ціна́ — ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі, обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%...0%BD%D0%B0

При чоому тут конкуренція??????


(31-01-2019 11:14)SergM :  
m.dreval :
SergM :Ой. Це як? DIN та ISO вже відмінили? На підставі чого забороняють збирання молока у приватників? Як контролюють відповідність і відповідність чому контролюють?
ISO кажете? А що саме сертифікує ISO? Наявність пальмового масла в продукті?
Не треба демагогії – у ЕС є контроль за харчовою продукцією за певною нормативною базою – це і якість, і стандарти.

Шановний, от якраз од Вас не треба демагогії. Я тут "мию толчки" на одному з харчових пілприємств ЄС. Міи маємо HACCP. Це - дуже серьйозний сертифікат:

Цитата:Эта система обеспечивает контроль на всех этапах производства пищевых продуктов, любой точке процесса производства, хранения и реализации продукции, где могут возникнуть опасные ситуации и используется в основном предприятиями — производителями пищевой продукции. При этом особое внимание обращено на так называемые "критические" контрольные точки, в которых все виды рисков, связанных с употреблением пищевых продуктов, могут быть предотвращены, устранены или снижены до приемлемого уровня в результате целенаправленных мер контроля


Але цей сертифікат стосується процесса виробництва, а не складу продукту. Специфікацію продукту виробляє наш, скажемо так, технолог, а відповіднсть специфікаціі контролює відділ якості. Ніяких держстандартів.

Як приклад, ми на зиму створили спеціальний продукт. Технолог вигадав склад, зробив його специфікацію, виробив, відділ якості перевірив його відповідність специфікації - і продукт пішов у продаж. Але як він був створений, які складові там є - вирішує тільки сам технолог. Ніхто більше. Ніяких ГОСТів.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 13:21 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17375
31-01-2019 14:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

logger :Наші продавці з тваринництва платять трактористам від 12 к гривень за місяць, то ринково чи нє? Просто цікаво, шо ж у Вашому розумінні "ринкова українська зп" Smile Про біле\сіре навіть розмовляти не будемо, лише зп.

ЗІ І не "виключення" а "виняток" Дружба
А давайте я спрошу – яка повинна бути ЗП в Україні? (Особливо з врахуванням "світових цін".) Нагадаю: мінімалка платиться за некваліфіковану працю...

P.S. "Виключення" і "виняток" – синоніми. Там у контексті слово "правило", відповідно з них є "виключення" – мені так гарніше (правила щось містять / включають), "виняток" = окремо взятий.


m.dreval :І не будуть платить, поки будуть ті, хто буде згоден працювати дешевше.
Ну так я про що – тупо не платять більше, люди їдуть на заробітки (які можуть), а "працедавці" "бідкаються" про відсутність кваліфікованих кадрів і наймають знову дешеву – скоро дійдемо до гастрайбайтерів. Ситуація немає симетрії бо грошима і правилами рулить працедавець, а у робітника сім'я, діти, батьки і інше. Могли б постійно змінювати місце роботи, але з цим не так просто і працедавці не зважають на це.

По відношенню до працедавця найнятий працівник може лише звільнитись, бо наші профсоюзи та держава – до лампи. А якщо пригадати пропоновані при Легітимному зміни до Кодексу про Працю – то взагалі ховайся. По-друге є давній приклад США, де постійно доїли найманих працівників і вони бігали про працедавцях – поки не сформувалися профсоюзи накшталт Європи з конкретними вимогами.

m.dreval :До Вас і досі не доходить, що це - капіталізм, а не Радянський Союз. Якщо у людей дешевий газ и дешевий транспорт з дешевою ковбасою, то ніхто не буде платити їм так, щоб у них багато зоставалося, якщо можна зекономити. І гідність заробітної плати зростає тільки тоді. коли настає дифіцит такого класа спеціалістів на ринку праці.
Це Ви ніяк не второпаєте, що не треба змінювати минулий совок на минулий капіталізм, а модернізувати хоча б до поточного стану, не кажучи вже про вибудовування майбутнього.

Чомусь ЗП у закордонних компаніях в Україні вища ніж у аналогічних вітчизняних і у перших все по-білому. Тіньові гроші хто створив і крутить? Хто від них у виграші? Робітник? Він як мінімум "економить на податках" і офшори створює?

m.dreval :Не процює соціалізм в капіталістичному суспільстві. Грошей платиться рівно стільки, скілько потім у людини і звбирається. Цінами на житло, комуналку. продукти, транспорт, тощо. Це аксіома, яку я вивчив на прикладі багатьох країн.
До чого тут це? Приклад простий: продавець з супермаркету у Європі може собі дозволити квартиру у кредит на свою ЗП, а у нас що? Насправді для гідного життя багато не треба, але мова йде про рівномірність розподілу доходів (у яку заглиблюватись не будемо).

m.dreval :
SergM :
m.dreval :
SergM :
m.dreval :Газпром вважає ринковою ту ціну, на яку погодився покупець.
Ринкова ціна – визначена ринком, конкуренцією – чи не так?
Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.
Ні, це називається справедлива ціна – за яку домовилися двоє. А ринкова передбачає ринок, якщо ринку немає, то або немає продажів = нікому не потрібно, або ціна визначається аукціоном.
Бляха, як мене це втомлює... Добыча мыслей
[...]
При чоому тут конкуренція??????
Ну а хто Вам винен, що Ви легко скачете від загального до конкретного і навпаки – геть безпідставно, та ще й жонглюєте поняттями як наперстками.

Читаємо ще раз і звертаємо увагу на виділене та підкреслене – це і є "ринок":
Цитата:Ринкова ціна — ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі, обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

m.dreval :Шановний, от якраз од Вас не треба демагогії. Я тут "мию толчки" на одному з харчових пілприємств ЄС. Міи маємо HACCP. Це - дуже серьйозний сертифікат:
[...]
Але цей сертифікат стосується процесса виробництва, а не складу продукту. Специфікацію продукту виробляє наш, скажемо так, технолог, а відповіднсть специфікаціі контролює відділ якості. Ніяких держстандартів.
І що – згідно сертифікату ви зробите отруйну сечу і вам за це нічого не буде? Чи замість пива наллєте "напій зі смаком ідентичним до натурального" і вам теж нічого за це не буде? Чи "сировмісний продукт" будете продавати як "сир"?

Ви не плутайте декларативну систему з конкретною відповідальністю з совковим тоталітаризмом. Для меня ясно зрозуміло, що тотальний контроль не має сенсу, але його відсутність – тим більш.

m.dreval :Як приклад, ми на зиму створили спеціальний продукт. Технолог вигадав склад, зробив його специфікацію, виробив, відділ якості перевірив його відповідність специфікації - і продукт пішов у продаж. Але як він був створений, які складові там є - вирішує тільки сам технолог. Ніхто більше. Ніяких ГОСТів.
І що? Те що СРСР тяжів до абсолютизму та тотальності у всьому ніяк не змінює необхідності стандартів. Радянський ГОСТ хотів усе загнати у свої рамки (і це має свої плюси), але проблеми теж створював. Істина десь посередині, тому у НИХ також є стандарти. (До прикладу – стандарти якості палива.)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 14:23 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 625
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17376
31-01-2019 14:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 14:18)SergM :  І що – згідно сертифікату ви зробите отруйну сечу і вам за це нічого не буде? Чи замість пива наллєте "напій зі смаком ідентичним до натурального" і вам теж нічого за це не буде? Чи "сировмісний продукт" будете продавати як "сир"?

Абсолютно нічого. Якщо я ясно напишу, що в склад продукту входить моча віслюка, і додам її туди -то моє право. А може комусь подобається.

В деяких країнах ЄС при цьому мені заборонять писати "пиво", прийдеться написати пивний продукт. А в деяких пиво теж пройде.


(31-01-2019 14:18)SergM :  
m.dreval :
SergM :
m.dreval :
SergM :Ринкова ціна – визначена ринком, конкуренцією – чи не так?
Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.
Ні, це називається справедлива ціна – за яку домовилися двоє. А ринкова передбачає ринок, якщо ринку немає, то або немає продажів = нікому не потрібно, або ціна визначається аукціоном.
Бляха, як мене це втомлює... Добыча мыслей
[...]
При чоому тут конкуренція??????
Ну а хто Вам винен, що Ви легко скачете від загального до конкретного і навпаки – геть безпідставно, та ще й жонглюєте поняттями як наперстками.

Читаємо ще раз і звертаємо увагу на виділене та підкреслене – це і є "ринок":
Цитата:Ринкова ціна — ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі, обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

Почитайте виділене червоним.

Шановний,
Ринкова ціна існує не залежно від наявності конкуренції!!!!
Так почули?


(31-01-2019 14:18)SergM :  Ну а хто Вам винен, що Ви легко скачете від загального до конкретного і навпаки – геть безпідставно, та ще й жонглюєте поняттями як наперстками.

Читаємо ще раз і звертаємо увагу на виділене та підкреслене – це і є "ринок":

Так ринок чи кронкуренція? Хто тут жонглює поняттями?


(31-01-2019 14:18)SergM :  До чого тут це? Приклад простий: продавець з супермаркету у Європі може собі дозволити квартиру у кредит на свою ЗП, а у нас що?

А тут як то кажуть - занавєс!
Продавець у Європі може собі купити квартиру....Добыча мыслей

Ще й на Біаріц залишиться.


(31-01-2019 14:18)SergM :  поки не сформувалися профсоюзи накшталт Європи з конкретними вимогами.

Немає в Європі профсоюзів. Може десь на великих підприємствах і залишився рудімент комуністів, але на більшості сучасних підприємств - немає.


Все... втомився Добыча мыслей

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 14:59 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #17377
31-01-2019 15:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міша, я раніше здався Respect
Питанням на питання то так "по-одеськи" Mr. Green
SergM, вибачайте, але у Вас виходить демагогія, тож аргументи будь-які будуть збиватись отакими зустрічними питаннями Дружба

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17378
31-01-2019 15:43 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

кстати... есть горящие вакансии в КиевеКуритьКурить

ЗП от 15т -20т поначалу и выше и ТОЛЬКО "белая"
+ все соцгарантии, медстраховка, больничные, отпуска и т.п.

7-8 часовой раб.день..
высшее образование не требуется
спецодеждой обеспечивают
Попкорн

+ проезд в метро - бесплатный
Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17379
31-01-2019 15:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

а субсидия не пропадет?

Попкорн

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17380
31-01-2019 15:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 15:53)smile :  а субсидия не пропадет?

Попкорн

хзКуритьНедоумение

у меня льготаЛя-Ля-Ля

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 388 425 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 913 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1