Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2
Автор Повідомлення
Gr_Vetal На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 112
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #1
04-05-2014 22:17 Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Для родителей в добавку к спутниковому ТВ установил еще ресивер DVB-Т2 ROMSAT RS-300, на двух транспод. сигнал 99%, на одном 92%, а четвертый транс (31 канал) - сигнал прыгает 0%-35%-65% пакет сканируется, однак каналы не прописываются... пробывал с двух ретрансляторов г. Ивано-Франковск и с. Микуличин, Яремчанский г/с, Ивано-Франковская обл., сильнее сигнал с Микуличина туда антенну и направил, с Ив.-Франковска и Микуличина сигнал этого транса идет на одной частоте (31 канал)...может наслоение сигнала и помеха?, с с. Дебеславцы, Снятинского р-на каналы этого пакета прописались но они там идут на 30 канале, но там слабенький сигнал, пробывал также на ресивере DVB-Т2 STRONG 8500 таже ситуация, в чем может быть причина?
Кстати ресивер DVB-Т2 ROMSAT RS-300 понравился больше DVB-Т2 STRONG 8500, так как у него универсальный программируемый пульт ДУ, есть дисплей на котором отображается номер канала и время...Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
petruha Немає
Писатель
***

Повідомлень: 552
Приєднався: Apr 2009
Киев, Академгородок
Octavia Tour 1.6 BFQ - Octavia Tour 1.9 TDI ASZ 96kWt - Passat B7 2.0TDI DSG 130kWt сарай
Повідомлення: #2
05-05-2014 20:10 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

антенна какая?
попробовать другую антенну. какая дальность до ретранслятора. Может необходим усилитель.
поинтересоваться у местных установщиков. если тюнера пробовал разные то проблема явно не в нем.
попробовать логопериодическую антенну и поднять повыше.
надо пробовать по месту. Я не думаю что кто то заинтересован глушить данную частоту.
распределение их в каждом регионе контролирует укрчасотнадзор.
И вообще зачем т2 если уже есть тарелька. мало каналов?Laughing

18 лет бывает лишь раз в жизни! А 81 и того реже..
Имею возможность иметь козу… Но не имею желания. Имею желание иметь авто, но коза говорит – сначала шуба.
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 112
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #3
05-05-2014 23:27 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Антена польська сітка з підсилювачем помоєму 9999, напруга блока живлення не регулюється..., антена на висоті третього поверху, поставив Т2 батькам заради місцевих обласних каналів...відстань до ретранслятора в с. Микуличин, Яремчанської м/р, який встановлений горі Велика Рокита висота якої над рівнем моря 1 110 м. на пряму становить - 28 км. До речі знайшов хороший ресурс http://faq.digital-tv.com.ua/index.php Hello!

Skoda Simply Clever.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-05-2014 21:55 Gr_Vetal.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 112
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #4
12-05-2014 16:22 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Щодо вирішення проблеми у моїх батьків з сигналом МХ 3 з ретранслятора с. Микуличин, Яремчанської м/р то вона також нібито рішилась... Учора я приїхав до батьків і одразу до тюнера та перевіряти якість сигнал на 31 каналі МХ 3, і ось тобі чудо якість є 15-17%. Я відразу поліз крутити антену та накрутив на МХ 3 (31 каналі) 60% Smile Smile Smile , при цьому на двох трансподерах якість по 99%, третьому якість 60% (до крутіння було 92-96%) та четвертьому трансподері МХ 3 - 60%, тобто стали працювати всі чотири трансподери (32 канали) Smile . Польську антену, підсилювач, блок живлення, кабель та тюнер не міняв. Думаю у моїх ситуації допомогло звернення до інженерів Т2... Будучи в батьків я побачив що в стороні куди направлена антена, а саме перед нею знаходяться три будинки, з них два накриті алюмінієвою бляхою, а третій металочерепицею. Антену повернута лівіше від ретранслятора, думаю можливо приймаю відбитий сигнал...

Skoda Simply Clever.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-05-2014 21:56 Gr_Vetal.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 112
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #5
14-09-2014 08:54 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Знайшов хороший ресурс http://forum-t2.com


Мій відгук про прийом Т-2 в с. Пістинь, Косівського району, Івано-Франківської області. Я придбав антену Funke ABM 4551 зібрав її, встанов на трубу на висоту 10 м., включив на тюнері живлення підсилювача, новий кабель а результат такий же як і на Dipol ASP-8, якій уже 15 років з підсилювачем SWA 9999, не регульованим блоком живленням та старим кабелем... Таким результатом я був шокований та вирішив не зупинятися і купив ще антену "Метелик" з підсилювачем. Так ось результати такі на жодній антені не йде 31 канал з м. Івано-Франківська. З с. Микуличин приймаються всі 32 канали, якість трьох мультиплексів 99, а того що на 31 каналі 50-60. Дуже здивований прийомом антени "Метелик" з підсилювачем, дуже компактна, легка, але приймає все на Ура!, встановив її на рівні другу поверху і все Good, при цьому антену прикріпив просто планкою без будь-яких труб. Зараз продаю тут на форумі так і через Slando нову антену Funke ABM 4551 і 30 м. нового кабелю кому цікаво можу продати. Свою антену Dipol ASP-8 оскільки вона у дуже жалюгідному стані викинув забрав тільки підсилювач та блок живлення, а антену "Метелик" з підсилювачем залишив. Що мене також дуже здивувало що "Метелик" приймав сигнал Т-2 з с. Микуличин на висоті всього 1м. від землі!!! Дуже радий за українських виробників антени "Метелик"!!!

Skoda Simply Clever.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-09-2014 09:00 Gr_Vetal.)
Шукати всі повідомлення учасника
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 077
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #6
08-01-2015 21:39 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

а все в курсе что с нового года сам модули не нужны для встроенных Т2 тюнеров?

сегодня был приятно удивлен когда отключившись от воли запустил настройку каналов эфирных на старой комнатной антенне и мне выдало 32 цифровых и 10 эфирных! 32 цифровых показывает лучше чем цифра от воли через тюнер их была! Hello!

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #7
08-01-2015 21:53 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

http://mediasat.info/news/zeonbud-raskodiroval-signal

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 112
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #8
11-01-2015 13:21 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Хай би йшли у відкритому режимі 32 канали завжди.Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #9
12-01-2015 08:45 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

(11-01-2015 13:21)Gr_Vetal :  Хай би йшли у відкритому режимі 32 канали завжди.Hello!
мені здаеться що в нашій краіні так гарно не буде, скоріше усього деякі цікаві канали закодують і зроблять платними
Шукати всі повідомлення учасника
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #10
12-01-2015 17:55 RE: Все о цифровом ТВ стандарта DVB-T2

Hello!На днях телик новый на кухню взяли... и решили взять Т2... Так как в новом телевизоре встроенный тюнер, то только понадобился САМ модуль. (на старом телевизоре ловило от обычной комнатной антене где то каналов 15.) Щас нашло где то 36 цифровых каналов.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1