Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
(Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег
Автор Повідомлення
CHERY Немає
Писатель
***

Повідомлень: 319
Приєднався: Jan 2008
Київ
Octavia A7 1.6 TDI, Golf 7 R-line 1.6 TDI
Повідомлення: #41
02-07-2014 07:54 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

(01-07-2014 21:29)=Nazar= :  
(18-06-2014 11:45)nedved11 :  День добрый,

Работы по замене:
масло + масляный фильтр 99грн (скидка 10%)
Максим, Ви ще дописуйте, що ще необхідна оплата за знімання/установку металевого захисту двигуна, в кого він є...в старих А5 він є...і чесно кажучи,плату за таку процедуру до цього зустрічав на Хюндаєвських і Субаровських СТО...ітого,із знижкою,заміна масла і масляного фільтра на старій А5,зі знижкою і комісією конченого банку "Січ" 162 грн з копійкамиHello! Особисто для мене,то стало трохи несподіванкою...дрібниця,але не дуже приємно...Не беріть приклад з основного Субаровського Інтерциклону...то їх фішка,називати ціну по телефону одну,а в результаті зовсім інша...перед заїздом до вас протягом тижня двічі відвідував Інтерциклон із Субару, двічі попередньо взнавав ціну на роботи по телефону, і двічі вони суттєво відрізнялись в сторону збільшення...а потім робили отакі Я удивлен очі,мол хто вам таке міг казати...але то грець з тим субару....ви не Субару, а Шкода, будьте кращі,від отого японського ХЛАМУ!

Напревеликий жаль всі СТО Skoda беруть гроші за зняття/встановлення захисту і немає ніякої різниці пластикової чи залізної! Але хіба є Шкоди без захисту?
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #42
02-07-2014 08:09 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

(02-07-2014 07:54)CHERY :  Напревеликий жаль всі СТО Skoda беруть гроші за зняття/встановлення захисту і немає ніякої різниці пластикової чи залізної! Але хіба є Шкоди без захисту?
АМК,Автотрейдінг,Автосоюз не брали...але то такеMr. Green

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
Crazychal Немає
Закапризничал-дай сисю ;)
*****

Повідомлень: 2 976
Приєднався: Jan 2008
Київ, Україна
Oktavia 1U5 2.0 Combi, Oktavia 1U5 vRS 1.8 T Combi
Skype IDCrazychal
Повідомлення: #43
02-07-2014 15:32 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

(02-07-2014 07:54)CHERY :  
(01-07-2014 21:29)=Nazar= :  
(18-06-2014 11:45)nedved11 :  День добрый,

Работы по замене:
масло + масляный фильтр 99грн (скидка 10%)
Максим, Ви ще дописуйте, що ще необхідна оплата за знімання/установку металевого захисту двигуна, в кого він є...в старих А5 він є...і чесно кажучи,плату за таку процедуру до цього зустрічав на Хюндаєвських і Субаровських СТО...ітого,із знижкою,заміна масла і масляного фільтра на старій А5,зі знижкою і комісією конченого банку "Січ" 162 грн з копійкамиHello! Особисто для мене,то стало трохи несподіванкою...дрібниця,але не дуже приємно...Не беріть приклад з основного Субаровського Інтерциклону...то їх фішка,називати ціну по телефону одну,а в результаті зовсім інша...перед заїздом до вас протягом тижня двічі відвідував Інтерциклон із Субару, двічі попередньо взнавав ціну на роботи по телефону, і двічі вони суттєво відрізнялись в сторону збільшення...а потім робили отакі Я удивлен очі,мол хто вам таке міг казати...але то грець з тим субару....ви не Субару, а Шкода, будьте кращі,від отого японського ХЛАМУ!

Напревеликий жаль всі СТО Skoda беруть гроші за зняття/встановлення захисту і немає ніякої різниці пластикової чи залізної! Але хіба є Шкоди без захисту?
Всі європейки йдуть без захисту, і жодна СТО не бере гроші за зняття -установку захисту двигуна. Принаймі на тих де я ремонтуюсь!
А якщо і бере то якась симболічна ціна яку вкл. у вартість виконаних робіт чи матеріалів, за змащення відпрацьованим мастилом болтів - якими вона кріпиться до авто Hello!

Давите пешеходов. Они должны усвоить, что раз они не платят дорожный налог, то не имеют права шляться по тому, что им не принадлежит. (с)
----------------------------------------------
Кто жизнью бит, тот большего добьется
Пуд соли съевший выше ценит мед
Шукати всі повідомлення учасника
Incity Немає
Писатель
***

Повідомлень: 282
Приєднався: Nov 2013
Киев
b8 (Auris, MB GLK, Lexus RX, А5 2.0 FSI).
Повідомлення: #44
28-07-2014 08:21 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

День добрый! Подскажите стоимость замены масла и фильтров? Спасибо!
Шукати всі повідомлення учасника
M@ks Немає
Сервис
****

Повідомлень: 1 056
Приєднався: Feb 2010
Киев
Octavia A5 Eleg. FSI 2008
Повідомлення: #45
28-07-2014 09:17 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

(28-07-2014 08:21)Incity :  День добрый! Подскажите стоимость замены масла и фильтров? Спасибо!
Работы по замене:
масло + масляный фильтр 99грн (скидка 10%)
ф/с - 40грн
ф/в - 40грн
ф/т - 79грн
Шукати всі повідомлення учасника
kirgash Немає
Писатель
***

Повідомлень: 360
Приєднався: Feb 2010
Киев
Octavia A5 FL 1.8 TSi 6M Candy white PowerUP by oVerload
Повідомлення: #46
29-07-2014 11:42 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

Я уже реально боюсь "выписывать" благодарности, но ... был я на Интерциклоне и, ба, знакомые все лица! Ну, и слава Богу! Мы сделали за пару часиков все то, что не давало мне покоя столько времени (результат посещения других офов).

В общем по порядку: там есть наши (они знают, умеют, могют), не смотря на левый (в хорошем смысле) берег, удачное расположение станции, зона чистая и выглядит "космос", бесплатный кофе (вот в других местах жрешь его литрами, а как только на шару, так и не хоэца, но факт один - кофе есть и он бесплатен). Товарищ Диспетчер крут, впрочем как и всегда, Вакула - монстр, кстати порадовал развальщик, свое дело он знает (думаю, не надо рассказывать, какой это геморрой найти толкового развальщика), так вот здесь я нашел тех, кого так долго искал (с момента закрытия АТ на Киквидзе). Всем еще раз большое человеческое СПАСИБО!

Короче, я счастлив, машина тоже, с поиском постоянной дислокации в плане обслуживания вопрос закрыт - место найдено.

С уважением, товарищ Клиент ))

Помним, что легче всего создаются трудности.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-07-2014 11:43 kirgash.)
Шукати всі повідомлення учасника
Incity Немає
Писатель
***

Повідомлень: 282
Приєднався: Nov 2013
Киев
b8 (Auris, MB GLK, Lexus RX, А5 2.0 FSI).
Повідомлення: #47
04-08-2014 09:17 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

День добрый! Подскажите сколько стоит диагностика двигателя?
Шукати всі повідомлення учасника
nedved11 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2014
Киев
Фокус Универсал
Повідомлення: #48
04-08-2014 17:01 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

со скидкой 10%, диагностика будет стоить 118,8грн
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Алекс. Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 763
Приєднався: Oct 2010
Киев
SuperB 1.9TDI AWX(2008)
Повідомлення: #49
04-08-2014 17:38 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

(04-08-2014 17:01)nedved11 :  со скидкой 10%, диагностика будет стоить 118,8грн
+ 5 грн за услугу банкаHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Terapevt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 299
Приєднався: Aug 2012
м.Київ
Karog 1.5
Повідомлення: #50
06-08-2014 09:16 RE: (Киев) СТО - ИНТЕРЦИКЛОН Skoda Левый берег

Hello! Подскажите, пожалуйста, диагностика ходовой А5 2011г. сколько будет стоять? Спасибо.

Ни гвоздя, ни жезла Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  (Киев) СТО - 1й Автоцентр Skoda 4i4ikOFF 2 336 711 747 01-12-2022 22:27
Останнє: Максимилиан
  Салон - 1й Автоцентр Skoda, салон (Киев) 4i4ikOFF 420 235 134 08-04-2014 10:39
Останнє: Автоцентр

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1