Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Питання по датчику температури охол.рідини на AKL
Автор Повідомлення
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #1
20-10-2014 12:58 Question Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

Щктавія тур 1,6 AKL
Замінив цей датчик, оскільки часто з'являлась помилка. Поставив оригінальний.
Працює все ніби нормально, вентилятор вчасно вмикається.
Але подивився через ВагКом на показники температури в блоці управління двигуном і в приборці - різниця біля 25 градусів Shocked
От і питання: чому блок управління двигуном показує нижчу температуру?
Заглянув на показник температури в блоці управління двигуном після увімкнення вентилятора - 61 градус.
Наскільки мені відомо, команду увімкнути вентилятор дає блок управління двигуном, тому напрошується припущення, що ВагКом невірно зчитує інформацію.
Шукати всі повідомлення учасника
klevyanyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 90
Приєднався: Apr 2014
Ужгород
Skoda Octavia универсал I 1.6 1998 AKL
Повідомлення: #2
20-10-2014 13:37 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

Не плутайте показники щитка та ваг кома, шиток - це ваші "очі". Він може не показувати взагалі інформацію, а датчик працювати коректно і вмикати вентилятор теж коректно.
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #3
20-10-2014 13:56 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

(20-10-2014 13:37)klevyanyk :  Не плутайте показники щитка та ваг кома, шиток - це ваші "очі". Він може не показувати взагалі інформацію, а датчик працювати коректно і вмикати вентилятор теж коректно.

Я це розумію, але якщо вагком зчитує блоки даних, то інформація має бути максимально точною.
Інформацію, яку цей датчик подає на щиток я також через вагком зчитував.
Шукати всі повідомлення учасника
8yayg Немає
Писатель
***

Повідомлень: 250
Приєднався: Dec 2010
Киев
Повідомлення: #4
20-10-2014 21:55 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

Вентиляторы включает датчик включения вентиляторов, который стоит в радиаторе, а блок никакого отношения к вентиляторам не имеет!
Шукати всі повідомлення учасника
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #5
21-10-2014 08:05 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

(20-10-2014 21:55)8yayg :  Вентиляторы включает датчик включения вентиляторов, который стоит в радиаторе, а блок никакого отношения к вентиляторам не имеет!

+1 дтож регулирует смесь
кстати на приборке будет показывать 90градусов помоему до 115 по датчику.
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #6
21-10-2014 11:33 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

(21-10-2014 08:05)andrey7 :  
(20-10-2014 21:55)8yayg :  Вентиляторы включает датчик включения вентиляторов, который стоит в радиаторе, а блок никакого отношения к вентиляторам не имеет!

+1 дтож регулирует смесь
кстати на приборке будет показывать 90градусов помоему до 115 по датчику.

Я щось на радіаторі не знайшов жодного датчика... Машина в мене без кондиціонера.
В мене навпаки датчик, на блок показує 60, а на приборку 90 і де правду шукатиДятел
Прохання до тих у кого двигун AKL і є Вагком, подивіться які значення у вас.
Шукати всі повідомлення учасника
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #7
21-10-2014 15:32 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

есть датчик, стоит с боку радиатора со стороны акума
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #8
29-10-2014 16:57 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

Порівняв із своїм старим датчиком і виявив, що новий датчик несправний.
Старий датчик подає однаковий сигнал на ЕБУ і приборку (час від часу на приборку сигнал пропадає).
Прийшов в магазин міняти датчик - поміняли. Цього разу розбіжність +10 градусів у порівнянні з приборкою - забрав гроші і поїхав.
Отакі оригінальні запчастини почали завозити до нас...Оцтой
Покищо поставив на місце старий датчик, оскільки на двигун він працює справно, а коли буде вільний час на пошуки, буду шукати новий...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2014 16:58 oleg_lviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
OSA65 Немає
Амбиент
*****

Повідомлень: 1 912
Приєднався: Dec 2006

Octavia Tour 1U2 AKL
Повідомлення: #9
29-10-2014 18:06 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

У меня сейчас датчик имеет нелинейную погрешность от 10 до 15 градусов - на приборке больше, чем в "мозгах". Подставлял другой новый датчик - там наоборот, по приборке сильно занижает по сравнению с "мозгами".
Дело в том, что в этом датчике 2 термодатчика, а не один, поэтому с одной пары контактов идёт инфа в "мозги", с другой пары на стрелку приборки.
Ничего страшного в этом в общем-то нет, за исключением того, что если кому то нужно прогреть машину до начала движения (зимой, например), то ориентируясь на стрелку приборки можно или "недогреть" машину или спалить лишнего бензину, но это справедливо для случаев не полного прогрева авто, которым многие пользуются, так как, я заметил следующее, если стрелка установилась на 90 градусов, то второй датчик из "мозгов" показывает около 92-95 градусов. Т.е. как бы к 90-стам градусам датчики начинают показывать одинаково, что и есть скорее всего критерием отбора ДТОЖ, как "соответствующие" требованиям его эксплуатации.
Поэтому, думаю, долго искать будете, и не найдёте, такой датчик, в котором обе термопары выдают одинаковые значения по всему диапазону измеряемых и индицируемых температур. Тем более, есть погрешность преобразования показаний термопар в цифру в "мозги" и в визуальное отображение на приборку. Не факт, что там так же не набежит совокупно пара-тройка градусов.

И самое важное! Главное здесь совсем не идентичность показаний двух термопар, а правильные данные с термопары, которая идёт на мозги. И реально нужно бы сравнивать её показания с третьей контрольно-измерительной термопарой какого-нибудь специального термометра, если например, опустить его в измеряемую жидкость где-то рядом (или вместо) контролируемой термопары.

Советом называется то, что мы просим, когда уже знаем ответ, но хотели бы его не знать.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2014 18:09 OSA65.)
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #10
29-10-2014 23:33 RE: Питання по датчику температури охол.рідини на AKL

Якщо датчик, який в мене стоїть з заводу показує однакову температуру на мозги і на приборку, то і новий має так показувати, інакше буде збіднена або збагачена суміш (залежно від того в яку сторону йде погрішність).
Я взявся міняти цей датчик через те, що час від часу пропадав сигнал з контура, який іде на приборку.
Крім оригінальних датчиків я ще спробував замінник фірми Febi. Він дає погрішність в 5,5 градуси.
В датчику температури немає нічого складного і я сумніваюсь, що німці настільки намудрили із нелінійними змінами температури. Тим більше, що однакові датчики повинні мати однакове співвідношення температур обидвох контурів.
Я думаю, що на наш ринок викидують по копійчаних цінах оригінальні запчастини, які забракував завод.
Більшість майстрів на сервісах замінюють датчики і лише перевіряють чи не видає він помилку, забуваючи про неточні покази, які вони можуть видавати. Тому продавці запчастин спокійно продають завідомо неякісні речі. А у випадку виявлення клієнтом недоліків, виправдовуються тим, що гарантії на електричні запчастини не дають, бо вони можуть зламатись при неправильній установці, або через несправні електричні вузли автомобіля.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Знижується рівень охолоджуючої рідини fedin4uk 11 904 27-10-2023 16:06
Останнє: vitaliy_o
Bug Датчик наружної температури бреше MihalVova 11 851 17-02-2022 22:29
Останнє: AlexMotel
  Горить постійно лампа охолоджуючої рідини Дрон1975 2 543 23-06-2021 21:57
Останнє: Юрий 4х4
  Вплив температури повітря на роботу двигуна. IGORM 11 2 091 15-02-2021 13:30
Останнє: IGORM
  Викидний ключ. Підводні камені. Ціна питання Serhii92 5 1 660 27-04-2019 06:56
Останнє: GRIF
  Лампа охолоджувальної рідини Dmytrok 10 1 924 06-04-2019 14:42
Останнє: sc3pt1c
  Питання по проводці задніх дверей. Yarik30071 4 1 183 12-02-2019 10:46
Останнє: Yarik30071
  Питання по гальмівній системі. zumnuj 11 1 504 01-02-2019 15:19
Останнє: zumnuj
  skoda roomster 1.6 tdi не вимикається додатковий електронасос охолоджуючої рідини ліхандро 0 822 07-02-2018 14:44
Останнє: ліхандро
  Плаває стрілка температури А5 Охотник 5 1 234 25-12-2017 21:58
Останнє: Виталий 333777

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1