Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
"загубив" документи... Львів, "Торпедо".
Автор Повідомлення
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1
24-10-2014 18:52 "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Ну от, і мене розвели по класичній схемі... Відволікли увагу, 20 секунд і сумочки немає. Sad блокування дверей не помогло, бо сам відкрив - ставив порохотяг в багажник. Стоянка базару "торпедо", купа людей, ніхто нічого, звісно, не бачив. Камер нема, на реєстраторі не засвітились, працювали у рукавичках. Викликав міліцію. Роздав по базару оголошення "віддайте за винагороду" без подробиць пропавшого.
А в сумці повний набір:
водійське, техпаспорт, поліс страхівки, дозвіл на носіння зброї,
мобілка, флешка з персональними даними і копіями документів,
бабло, візитки, кредитки, брелок "чорного жука" і усяка дрібнота...
Телефон виключили відразу, пін не стандартний.
Заяву написав, довідку отримаю по виборах. СІМку блоканув і відновив, Кредитки блоканув і відновив. з полісом просто. З дозволом у дозвільну. А от далі не ясно...
Документи на машину з підпису на форумі, водійське і дозвіл на Андрія Петровича. Мо хто найде - буду вдячний.
Контакт 067 6 два 5 9 чотири 25


Хто проходив подібне, поділіться досвідом.
Отримаю довідку з міліції, Як відновлювати права і техпаспорт (офіційно - не офіційно)? Яка ціна питання?
Скільки часу і з якими паперами я можу їздити на авто без оригіналів (маю кольорові копії усіх документів)?

Який шанс що підкинуть - повернуть? Як це відбувається типово?
Скільки просять грошей? Скільки чекати, перш ніж відновлювати?

Базова безпека зрозуміла - на моб не поповнювати, бути готовим до розводів, розпитувати про подробиці, яких нема в оголошеннях.

ймовірно, що на флешці були скани документів на нерухомість, паспорта, ідентифікаційного ітд.
Запасний брелок "жука маю" але якось дискомфортоно знати що він є і у них... Чого чекати і як вберегтись?
Дякую.
Шукати всі повідомлення учасника
Эдгар Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 103
Приєднався: Feb 2007
Киев. Позняки.
SuperB 1.8TSI (2020) Santa Sport 2017/ Golf7 2016.
Повідомлення: #2
24-10-2014 20:23 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Вітаю і з перших рядків-співчуваю.((
Варився в цій каші, тому краще розповім свою історію.
2012 рік. Їхав на Супербі і зупинився по дорозі на Дніпропетровськ випити кави на базарчику в пмт Градіжськ.
Грабером відкрили і вкрали сумку шкіряну на плече...
Паспорти - 2 загран і звичайний. Чоловічий кланч з правами, 2 св-ва на авто, кредитні картки, бонусні і т.д., ключи від квартири, офіса, телефон, бабло тисяч 6-7. Вже далі не згадаю...
Побачив відсутність сумки через 300 км в Кривому розіЯ удивленЯ удивлен
ШОК!!!
Але дякувати працівникам ДАІ проїхав пів країни без жодного паперу до самого Києва.))

Заїхав у міліцію за місцем скоєння злочину. Написав заяву. Отримав довідку. В Києві написав заяву в паспортний стіл, "порішав" і через тиждень був із паспортом.

Почухав репу і сидів думав, як починати з документами на авто???

Випадок: Дав повідомлення в нет, про документи за винагороду. Подзвоний якійсь ушльопок тіпа з Полтави. За винагороду тіпа поверну... На запитання - скажи номер паспотра, коли і ким виданий - гавнюк потік.... Є такі мудозвони, що за проплату через банкомат, тіпа повертають. Фігня! Це уроди!!!!!

На 9й-10й день, дзвінок на моб ( завжди тримаю в доках візитку) з якогось села. Знаходилось воно на відстані 7-10 км від міста події. Приїхав до людей ( 300 км знову без прав і технічного паспорту Mr. Green) Приємні люди. Малий син 11 років бігав з пацанами по селу біля дороги і знайшли сумку. Все було присутнім крім кланчу ( італійський,офігенний) і грошей. Все скинули в сумку і в вікно не ходу викинули. Сумка була мокра від дощів і погризана щурами.Повбывав бы

Порада: Дочекайтеся 10 днів. Як не повернуть, тоді робіть щось. Утримайтеся від лишніх рухів. Збирайте 1000-1500 грн на подяку за поверненняі чекайте.

100 пудов. що скинули все крім грошей десь в радіусі 100-150 метрів від події. Як "спалять", то майно -доказ, а крадії так не ризикують. Просто гроші -не доказ!! Кидають у сміттевий бак, підїзди, тощо...


Бажаю повернення як найшвидше!!!!!!!!!!!!!!!Дружба

Умение сосредоточиться — ключ к успеху.
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #3
24-10-2014 20:51 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Дякую за інфу. В догонку інформація по мобілці : чорна Nokia E51, IMEI 357663017003595. Чуть деформована задня кришка.
Якщо би десь всплила - прохання повідомити у ПП чи відповідні органи.

Чи вірно я розумію, що ті, що викрали точно не будуть повертати за винагороду? Або хтось сторонній найде або розводити будуть?
Шукати всі повідомлення учасника
Эдгар Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 103
Приєднався: Feb 2007
Киев. Позняки.
SuperB 1.8TSI (2020) Santa Sport 2017/ Golf7 2016.
Повідомлення: #4
24-10-2014 21:17 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Крадуть одні...
Повертають - другі ( ті що крали -не паляться)
Розводять - треті ( то специ окремоі категорії)

Але часто другі- самі порядні)))

Умение сосредоточиться — ключ к успеху.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-10-2014 23:39 Эдгар.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #5
26-10-2014 01:43 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Не понял,считали сигналку?Или как именно заполучи ваше все??

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #6
26-10-2014 07:39 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Вертався на базар, облазив околіці, тупіки і смітник - не найшов Sad

Vladko, вертався на стоянку з великою коробкою і барсеткою. Відкрив машину, кинув барсетку на ручник, розблокував двері і багажник, закрив двері, відкрив багажник кинув кробку. Домахався чорт, мол як так машину можна ставити, тут чувак на бусі зачепив тебе, он там стоїть, жовтий бус. Я не повівся, послав чувака. Але увагу мою він на 10 -15 сеунд відвернув. За ті секунди, з пасажирського боку відкрили (відхилили, бо машина підпирала іншу, що цілий день стоїть) зазвичай заблоковані двері і забрали сумочку.
У мене з сигналки відкриваються лише водійські двері, саме для таких випадків. Але велика коробка в багажник...
Закрив багажник, відкрив водійські двері, нема барсетки, глянув назад, в багажник і поняв... Ловити когоне-буть було пізно...
Шукати всі повідомлення учасника
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #7
26-10-2014 18:03 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

перекодуйте сигналку так, щоб можна було відкривати багажник авто не розблоковуючи всіх інших дверей. Зручно саме для таких випадків.
Співчуваю.

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #8
26-10-2014 21:50 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

YURIY-KI не в курсы про таку можливість. Скоріше за все мій блок комфорту і сигналка так не вміють...
У мене нема радіоключа, а стоїіть звичайний Шериф з пейджером + пару додаткових приколів.
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #9
27-10-2014 11:05 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

Я би Вам порадив не спішити відновлювати документи. Зачекати може місяць ну а потім вже вирішувати яким чином їх відновлювати, офіційним або не дуже.
Мій випадок.
На початку 2000-х в мене теж на ринку вкрали гаманець з грошима, картами, посвідченням водія, талон, тех паспорт. Тижні три я катався без документів, тільки при собі мав Укр паспорт, для того щоб можна було ідентифікувати що машина моя власна. Після цього терміну я вирішив відновити все законним шляхом. І тут з"явились сильні мінінгіти. Спочатку на три дока три заяви в райвідділ. Підписали не безкоштовно. Три заяви в бюро знахідок. Знову заплатив. Три заяви в карний розшук. Заплатив. Три заяви в міське ДАЇ, а тоді з тим всім + довідка про закінчення автошколи, поїхав в МРЕО. Там не дуже хотіли швидко мені допомогти, прийшлось підключати прискорювача (платно). В результаті грошей було потрачено більше ніж купити нові і часу тижні два-три. Но документи я зробив. Довольний. І через два дні дзвінок з меблевого магазину. Вони продавали якусь тумбочку і в ній знайшли мої документи. Тепер маю два комплекта. Можливо процедура зараз трошки інша, простіша, тут я не знаю.
Успіху при будь - якому варіанті.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
rostyk Немає
супербовод со стажем
**

Повідомлень: 112
Приєднався: Jun 2009

шкода суперб фл 1.8 дсг елеганс с нави
Повідомлення: #10
01-11-2014 03:48 RE: "загубив" документи... Львів, "Торпедо".

знайшлись документи? тамтого тижня питали за них, але ніц не було чути.. я подумав що тебе просканували.. але спрацювали відносно *красиво*... с документами буде трохи геморою.. краще дати 100-200 баксів і повернути.. проте не знаю чи захочуть повертати якщо вже є заява...

Подпись удалена
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ГБО Львів/область Andriy_s 3 4 241 21-10-2020 12:48
Останнє: Vladko
  моторист 1,4 tsi львів Юрий Львов 1 6 072 04-05-2020 11:44
Останнє: Vladko
Bug Ремонт АКПП львів Ольга Персік 0 9 322 03-06-2019 18:04
Останнє: Ольга Персік
  Автодорога Львів-Самбір Еля 4 9 709 25-04-2019 07:48
Останнє: Еля
  Майстер по ремонту сигналізацій Львів Andriy_s 3 12 982 29-01-2019 09:14
Останнє: 100matolog
  Позичте електроінструмент і питання до Львів'ян Sheket 12 13 182 30-03-2018 20:37
Останнє: bohdan 7224
Video Львів та Львівська обл.Видалення ЕГР bohdan 7224 2 4 213 09-12-2017 22:01
Останнє: bohdan 7224
  Реставрація турбіни Львів NestorD 11 4 114 06-04-2017 11:44
Останнє: YURIY-KI
  "Моя нова поліція" Львів Edition Vladko 16 5 764 02-09-2015 14:52
Останнє: SOA
  Чіп-тюнінг (Львів) ??? FOREST 129 55 872 02-09-2015 08:47
Останнє: Sheket

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1